Ana səhifə

KOŠický pohár cena Mladých Talentov


Yüklə 40.23 Kb.
tarix26.06.2016
ölçüsü40.23 Kb.
KOŠICKÝ POHÁR - Cena Mladých Talentov

07.10.2001
Výsledková Listina - neregistrovaný
Poradie Meno Kôň Klub Tr. Body Čas
1 Skála František Kadišon Dvor Ortáše 0 47,88

2 Borisová Lucia Arat CJŠ Prešov 0 50,25

3 Dvořáková Renáta Vanesa Stratil a syn 0 54,03

4 Dvořáková Renáta Sonáta Stratil s syn 0 54,68

5 Tarabová Lucia Marko Slávia UVL Košice 0 57,22

6 Skála Martin Ornela Dvor Ortáše 0 57,75

7 Drotárová Kristína Minerva JK Sibal 0 58,16

8 Benková Eva Tarlon Nestor Prešov 0 60,81

9 Gačová Gabriela Favori Slávia UVL Košice 0 61,2

10 Sibal Jaroslav Barbera JK Sibal 4 59,54

11 Spišiakova Michaela Perla JK Spišské Tomášovce 7 68,16

12 Tarabová Lucia Zeus Slávia UVL Košice 11 69,19

13 Korvínová Lucia Libanon JK Poprad 18 76,09


KOŠICKÝ POHÁR - Cena Mladých Talentov

07.10.2001
Výsledková Listina
Poradie Meno Kôň Klub Tr. Body Čas

1 Budzinová Katarína Persil JK Giraltovce 0 45,94

2 Džalaiová Daniela Viarela JK Novotný Abrahámovce 0 47,38

3 Kuchár Tomáš Galanka Slávia Sp. N. Ves 0 47,4

4 Gužiová Dominika Dorina Slavoj Prešov 0 49,28

5 Bučková Daniela Great Walle Agro BOVAKO Košice 0 50,41

6 Gužiová Dominika Furka Slavoj Prešov 0 51,13

7 Mičuchová Katka Kirby Radošov Dvor Čižatice 0 51,32

8 Mičuchová Katka Korina Radošov Dvor Čižatice 0 51,9

9 Pavúková Mariana Filip Slávia UVL Košice 0 53,57

10 Pavúková Mariana Chili Slávia UVL Košice 0 54,2

11 Bučková Daniela Monika Agro BOVAKO Košice 0 54,31

12 Valenčíková Jana Rozenberg JK Sp. Tomášovce 0 55,59

13 Bulík Martin Dunja Slávia Sp. N. Ves 0 55,62

14 Palenčár Matúš Fantagiro JMC Lužany 0 56,81

15 Bulíková Martina Fatima Slávia Sp. N. Ves 0 56,94

16 Cigánová Veronika Denis JMC Lužany 0 57,28

17 Cigánová Monika Magika JMC Lužany 0 60,53

18 Cigánová Veronika Murphy JMC Lužany 0 61,37

19 Kudlová Monika Gréta Slávia UVL Košice 0 61,98

20 Palenčár Matúš Chaman JMC Lužany 1 62,59

21 Valenčíková Jana Silver JK Sp. Tomášovce 2 63,29

22 Kuchárová Daniela Činty Slávia Sp. N. Ves 8 57,19

23 Palašthyová Erika Rifa JK Nestor V. Šariš 11 69,7

24 Mičuchová Lenka Donaura JK Pribula Prešov 25 83,92

25 Czeto Roland Amadeus Slávia UVL Košice DSQ

26 Bočičová Manka Gloster Slávia Sp. N. Ves DSQ

27 Hojčušová Martina Bety Slávia UVL Košice DSQ

28 Dobrík Peter Akord Františkov dvor Táňa DNS

29 Koščušková Katarína Madam JS Bechera Stropkov DNS

30 Sibal Michal Kremona JK Sibal DNS

31 Sibal Michal Marco Polo JK Sibal DNS

32 Šprencelová Lenka Perlička JO Poprad DNS

33 Sibal Michal Soňa JK Sibal DNS



KOŠICKÝ POHÁR - JUNIOR CUP

07.10.2001
Výsledková Listina
Ceny: 700, 500, 300, 2x250, 2x200, 4x150

Poradie Meno Kôň Klub Tr. Body Čas


1 Mackoviak Peter Carmina Mackoviak Sp. N. Ves 0 54,96

2 Mackoviak Peter Landano Mackoviak Sp. N. Ves 0 58,72

3 Naď Štefan Lomax JK Naď Košice 0 59,09

4 Hojnoš Ján Ramir JK Palagro 0 60,72

5 Hojnoš Ján Litar JK Palagro 0 61,37

6 Kudlová Monika Gréta Slávia UVL Košice 0 61,66

7 Dulín Patrik Texas JK Elmark Koš. Polianka 0 63,13

8 Kňažíková Magdaléna Tarlon JK Nestor V. Šariš 0 63,25

9 Becherová Zuzana Barón JS Bechera Stropkov 0 63,41

10 Cigánová Veronika Denis JMC Lužany 0 65,22

11 Merva Oliver Gracia Slávia UVL Košice 0 66,13

12 Mackoviak Peter Magic Boy Mackoviak Sp. N. Ves 0 66,34

13 Kuchár Zdeno Galanka Slávia Sp. N. Ves 0 66,35

14 Hura Vladimír Willi Slávia UVL Košice 0 66,91

15 Podoláková Diana Baltimor JS Bechera Stropkov 3 69,31

16 Budzinová Katarína Persil JK Giraltovce 4 60,09

17 Kuchár Tomáš Grantast Slávia Sp. N. Ves 4 62,44

18 Šprencelová Lenka Perlička JO Poprad 4 62,57

19 Bulík Martin Fatima Slávia Sp. N. Ves 4 64,25

20 Kuchárová Gabriela Činty Slávia Sp. N. Ves 4 64,9

21 Koprivňák Dušan Foska JMC Lužany 4 65,12

22 Jacková Daniela Orchidea Slávia UVL Košice 4 66,43

23 Vrábeľová Veronika Nonius JK Nestor V. Šariš 7 69,73

24 Valenčíková Jana Perla JK Sp. Tomášovce 8 61,37

25 Sibal Jaroslav Loxly JK Sibal 8 62,88

26 Valenčíková Jana Rozenberg JK Sp. Tomášovce 8 70,97

27 Barteková Lucia Lincoln JO Poprad 9 75,22

28 Ivanov Vasia Antilopa CJŠ Prešov 9 75,37

29 Ivančo Slavomír Ditroit JS Bechera Stropkov 11 73,91

30 Ivančo Slavomír Bajka JS Bechera Stropkov 16 74,69

31 Cigán Ján Chaman JMC Lužany 22 80,66

32 Javorský Marek Bon Ami Radošov Dvor Čižatice 32 91,4

33 Petrovová Alexandra Afra Radošov Dvor Čižatice 34 93,07

34 Valenčíková Jana Silver JK Sp. Tomášovce DNF

35 Bidlová Katarína Maličká Slávia UVL Košice DNF

36 Dulín Patrik Ťuki JK Elmark Koš. Polianka DNF

37 Sibal Jaroslav Barbero JK Sibal DNF

38 Stratil Radomír Pado Stratil a syn DNF

39 Mensák Vladimír FjurfretterJO Poprad DNS

40 Mičuchová Lenka Donaura JK Pribula Prešov DNS

41 Pavúková Mariana Filip Slávia UVL Košice DSQ

42 Vaľany Martin Rabfak JK Giraltovce DSQ

43 Becherová Zuzana Mirabel JS Bechera Stropkov DSQ

KOŠICKÝ POHÁR - VETERAN CUP

07.10.2001
Výsledková Listina

Poradie Meno Kôň Klub Tr. Body Čas


1 Pavlovčák Ivan Panda Slávia UVL Košice 0 45,62

2 Javorský Tomáš Rovena Radošov Dvor Čižatice 0 46,09

3 Varga Vladinír Zeus Slávia UVL Košice 0 47,57

4 Koprivňák Dušan Fantagiro JMC Lužany 0 49,06

5 Budzina Vincent Persil JK Giraltovce 0 51,09

6 Pavlovčák Ivan Lomax Slávia UVL Košice 0 51,31

7 Klohna Mário Nonius JK Nestor V. Šariš 0 53,09

8 Mirgus Pavol Texas JK Elmark Koš. Polianka 0 54,10

9 Jacko Juraj Orchidea Slávia UVL Košice 0 56,53

10 Korvín Milan Kety JK Poprad 0 59,72

11 Koprivňák Dušan Foska JMC Lužany 0 60,31

12 Sibal Jaroslav Loxly JK Sibal 0 49.97

13 Sibal Jaroslav Barbero JK Sibal 3 64,38

14 Koscelník Ladislav Kadišon Dvor Ortáše 4 46,32

15 Koscelník Ladislav Ornela Dvor Ortáše 4 56,46

16 Sakala Vlasto Gréta Slávia UVL Košice 4 56,70

17 Bechera Jozef Mirabel JS Bechera Stropkov 8 69,75

18 Tommaso Moingiello Rabfak JK Giraltovce 38 90,87

Bulík Martin Dunja Mada Bulík Michalovce DNS

Gača Ján Filip Slávia UVL Košice DNS

Kuchár Ján Norma Slávia Sp. N. Ves DNS

Valenta Jaroslav Cream Rox AMK Valenta DNS

Lisý Ľubomír Babylon Slávia UVL Košice DNS

Mirgus Pavol Ťuki JK Elmark Koš. Polianka DSQ

Varga Vladinír Chili Slávia UVL Košice DSQ

Drobňák Pavol Roxana JK Dugado Šar. Sokolovce DSQ

Galajda Tomáš Milka JK Dugado Šar. Sokolovce DSQ

Lisý Ľubomír Willi Slávia UVL Košice DSQ



KOŠICKÝ POHÁR - LADY CUP

07.10.2001
Výsledková Listina

Poradie Meno Kôň Klub Tr. Body Čas


1 Stratilová Maria Estra Stratil a syn 0 50,81

2 Zvoláneková Mária Vigor Slávia UVL Košice 0 56,01

3 Vašková Zuzana Lord JK Novotný Abrahámovce 0 58,52

4 Surinčáková Laďa Wincent Slávia UVL Košice 0 60,44

5 Melisa Mc Lauglin Šaman Stratil a syn 2 63,09

6 Bartková Žaneta Rita Františkov dvor Táňa 4 60,16

7 Stahurová Nataša Panda Slávia UVL Košice 8 55,98

8 Zvoláneková Mária Grácia Slávia UVL Košice 8 60,31

9 Troppová Patrícia Latipa JK Naď Košice 8 61,03

Vinklerová Adriana Servan AMK Valenta DNS

Markušová Eva Admirál Slávia UVL Košice DNS

KOŠICKÝ POHÁR

07.10.2001
Výsledková Listina
Ceny: 1000, 600, 500, 400, 300, 6x200

Rozoskakovanie

Por. Meno Kôň Klub Tr. Čas Tr. Čas Tr. Čas
1 Mackoviak Peter Carmina Mackoviak Sp. N. Ves 0 62,96 0 45,72 4 41,43

2 Ivančo Slavomír Barón JS Bechera Stropkov 0 68,62 0 46,43 4 44,91

3 Korvínová Lucia Ketty JK Poprad 0 71,94 0 50,65 4 50,37

4 Ivanov Vasia Arat CJŠ Prešov 0 71,19 0 44,59 8 46,56

5 Mackoviak Peter Landano Mackoviak Sp. N. Ves 0 70,84 0 49,69 8 52,34

6 Naď Štefan Lomax JK Naď Košice 0 69,84 0 48,53 DNS

7 Šoltésová Veronika Šony JK Šoltés Košice 0 67,59 4 49,00

8 Novotný Ján Lord JK Novotný Abrahámovce 0 66,56 8 50,75

9 Mikula Rastislav Laura Slávia UVL Košice 2 73,40

10 Koprivňák Dušan Fantagiro JMC Lužany 4 66,53

11 Kuchár Tomáš Grantast Slávia Sp. N. Ves 4 67,00

12 Kuchár Zdeno Gloster Slávia Sp. N. Ves 4 67,15

13 Pavľak Alexander Zeus Slávia UVL Košice 4 67,46

14 Podoláková Diana Baltimor JS Bechera Stropkov 4 68,19

15 Pribula Milan Charles JK Pribula Prešov 4 68,72

16 Ivanov Vasia Rambur CJŠ Prešov 4 69,75

17 Merva Oliver Orchidea Slávia UVL Košice 5 72,16

18 Cigán Miroslav Magika JMC Lužany 5 72,88

19 Kuchár Ján Dorina Slavoj Prešov 5 72,97

20 Novotný Marek Viarela JK Novotný Abrahámovce 5 75,47

21 Vaľany Martin Persil JK Giraltovce 8 63,97

22 Stratil Radomír Estra Stratil a syn 8 66,75

23 Korvínová Lucia Perlička JK Poprad 8 70,50

24 Capulič Jaroslav Darnia Slávia UVL Košice 11 74,53

25 Bučko Anton Great W. Agro BOVAKO Košice 11 74,75

26 Sopkovič Róbert Rovena Radošov Dvor Čižatice 11 82,63

27 Cigán Ján Murphy JMC Lužany 12 75,31

28 Naď Štefan Livorno JK Naď Košice 14 78,06

29 Hojnoš Ján Litar JK Palagro 16 65,90

30 Barteková Lucia Lincoln JO Poprad 20 75,50

31 Dobšinská Katarína Grimmy Slávia UVL Košice 31 93,53

32 Ivančo Slavomír Grandér JS Bechera Stropkov 36 97,65

33 Odelgová Silvia Sen Slavoj Prešov 38 90,94

34 Pavlovičová Lýdia Jaguár JK Pavlovičová Prešov 45 89,69

35 Demeter Ján Rektor JK Nestor V. Šariš 45 107,90

36 Demeter Ján Quido JK Nestor V. Šariš 60 118,63

37 Kuchár Ján Furka Slavoj Prešov 61 107,79

38 Sopkovič Róbert Meda Radošov Dvor Čižatice 72 134,34

39 Dobšinská Katarína Kastelán Slávia UVL Košice DSQ

40 Bulík Martin Dunja Slávia Sp. N. Ves DSQ

41 Dolný Ján Ares JK Nestor V. Šariš DSQ

42 Drobňák Pavol Roxana JK Dugado Šar.Sokolovce DSQ



43 Hura Vladimír Willi Slávia UVL Košice DSQ


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət