Ana səhifə
Klasyfikacja indywidualna XVI wiosennych Biegów Przełajowych Szkól Wiejskich „Liski 2013”
Yüklə
73.5 Kb.
tarix
24.06.2016
ölçüsü
73.5 Kb.
Klasyfikacja indywidualna
XVI Wiosennych Biegów Przełajowych Szkól Wiejskich „Liski 2013”
Dziewczęta
Chłopcy
Miejsce
Imię
i nazwisko
Szkoła
Miejsce
Imię i nazwisko
Szkoła
Klasa „O” (roczniki 2006 – 2007)
1
Aleksandra Ruchała
SP Jeże
1
Bartosz Owczarczyk
SP Jeże
2
Amelia Ptak
SP Kocioł Duży
2
Bartłomiej Drężek
SP Hejdyk
3
Jolanta Ostrowska
SP Kocioł Duży
3
Kamil Filipkowski
SP Kocioł Duży
4
Anna Kopytek
SP Liski
4
Łukasz Nagórka
SP Kocioł Duży
5
Klaudia Sawicka
SP Kocioł Duży
5
Łukasz Gutowski
SP Kocioł Duży
6
Agata Kalinowska
SP Kocioł Duży
6
Kacper Kaczmarczyk
SP Hejdyk
Klasy I – II (roczniki 2004 – 2005)
1
Kaja Zadroga
SP Jeże
1
Kacper Poreda
SP Liski
2
Katarzyna Pieloch
SP Liski
2
Bartłomiej Zuzga
SP Liski
3
Zuzanna Ksepka
SP Uściany
3
Dominik Tyc
SP Hejdyk
4
Malwina Szpanko
SP Uściany
4
Michał Zapert
SP Hejdyk
5
Weronika Ruchała
SP Jeże
5
Oskar Bałdyga
SP Trzonki
6
Alicja Mażejko
SP Trzonki
6
Karol Krupa
SP Jeże
Klasy III – IV (roczniki 2002 – 2003)
1
Kamila Wachowska
SP Hejdyk
1
Maciej Ochnio
SP Trzonki
2
Natalia Szmigiel
SP Hejdyk
2
Norbert Kobus
SP Hejdyk
3
Maja Lipińska
SP Liski
3
Michał Przyborowski
SP Trzonki
4
Julia Rybka
SP Trzonki
4
Krystian Piaskowski
SP Liski
5
Julia Nosek
SP Hejdyk
5
Szymon Łagodziński
SP Uściany
6
Oliwia Olender
SP Trzonki
6
Mateusz Matejkowski
SP Trzonki
Klasy V – VI (roczniki 2000 – 2001)
1
Klaudia Kapelańska
SP Trzonki
1
Szymon Marczak
SP Trzonki
2
Wiktoria Kutyłowska
SP Trzonki
2
Wiktor Dobrowolski
SP Liski
3
Patrycja Piaskowska
SP Liski
3
Hubert Wachowski
SP Hejdyk
4
Joanna Ruchała
SP Jeże
4
Mateusz Szmigiel
SP Jeże
5
Wiktoria Sokołowska
SP Hejdyk
5
Sylwester Pieloch
SP Uściany
6
Wiktoria Pasieba
SP Trzonki
6
Rafał Ptak
SP Hejdyk
Nauczyciele
1
Bożena Nesterowicz
SP Kocioł Duży
1
Henryk Walendzik
SP Jeże
2
Jerzy Bałdyga
SP Liski
Kategoria „Open”
1
Roksana Pieloch
1
Artur Gruszczyński
2
Paula Wendrak
2
Patryk Jakubczyk
3
Katarzyna Ptak
3
Sebastian Banach
4
Sylwia Przestrzelska
4
Patryk Szczech
5
Mateusz Jaskólski
6
Kamil Sztachański
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət