Ana səhifə

Gospodarstvo IV. A 11. 06. 2014.(srijeda) 8,00-8,30 komisija: UČenici


Yüklə 66.54 Kb.
tarix26.06.2016
ölçüsü66.54 Kb.
GOSPODARSTVO
IV. A
11.06.2014.(srijeda) 8,00-8,30
KOMISIJA: UČENICI:

1. TEREZIJA RIBIČIĆ 1. NIKOLINA VOHRIĆ

2. BRANKA SAČIĆ 2. KRISTINA ZABAVNIK

3. BRANKA SABOLIĆ



GEOGRAFIJA
IV. A
11.06.2014.(srijeda) 14,00-15,00
KOMISIJA: UČENICI:

1. FRANCISKA KOLARIĆ 1. LUKA ALPEZA

2. BISERKA MIKUŠ 2. DOMAGOJ KOVAČIĆ

3. BRANKA SABOLIĆ 3. IVA PRIŠLIN

4. VJEKOSLAV SITAR

GOSPODARSKO PRAVO
IV. A
11.06.2014.(srijeda) 15,00-17,45
KOMISIJA: UČENICI:

1. DARKO FRANČIĆ 1. MATEA BADANJAK

2. PAULINA SCHWAIBERGER 2. MIA ĆEPIĆ

3. BRANKA SABOLIĆ 3. LUKA DRAGIĆ

4. VALENTINA ILIĆ

5. MARKO MUTAK 6. MARIJANA PAVLAK 7. MARTA ŠELER 8. ANTE ŠIMIĆ 9. TEA ŠTEFAN 10. PETRA ŠVARČAN



VANJSKO-TRGOVINSKO POSLOVANJE
IV. A
11.06.2014.(srijeda) 17,30-18,30
KOMISIJA: UČENICI:

1. TEREZIJA RIBIČIĆ 1. BESJANA BRAHAJ

2. KRISTINA BIRČIĆ 2. PATRICK KATONA

3. BRANKA SABOLIĆ 3. SARA STANKOVIĆ



PODUZETNIŠTVO
IV. A
11.06.2014.(srijeda) 18,30-19,15
KOMISIJA: UČENICI:

1. LJILJANA ŠANDRK 1. ANAMARIJA HUZANIĆ

2. IVANA JURKOVIĆ 2. MIHAEL LUČIĆ

3. BRANKA SABOLIĆ 3. NIKA ŠKOPIĆ



ORGANIZACIJSKO PONAŠANJE
IV. A
11.06.2014.(srijeda) 19,15-20,15
KOMISIJA: UČENICI:

1. NATAŠA ŠOPRON 1. NOEL BAGIĆ

2. KRISTINA BIRČIĆ 2. DOROTEA FRNTIĆ

3. BRANKA SABOLIĆ 3.FILIP STRMEČKI

4. JURICA TURKOVIĆ

ORGANIZACIJSKO PONAŠANJE
IV. B
11.06.2014.(srijeda) 8,00-8,30
KOMISIJA: UČENICI:

1. NATAŠA ŠOPRON 1. DARIO MAGDIĆ

2. KRISTINA BIRČIĆ 2. JOSIP KRAJAČIĆ

3. VIŠNJA ŠARIĆ



VANJSKO-TRGOVINSKO POSLOVANJE
IV. B
11.06.2014.(srijeda) 8,30-9,30
KOMISIJA: UČENICI:

1. TEREZIJA RIBIČIĆ 1. TIN DRKULA

2. BRANKA SAČIĆ 2. IVA DRŽANIĆ

3. VIŠNJA ŠARIĆ 3. LEA JURIĆ

4. MATEA KOŽUL

GOSPODARSTVO
IV. B
11.06.2014.(srijeda) 9,30-10,00
KOMISIJA: UČENICI:

1. TEREZIJA RIBIČIĆ 1. MATEA BARIŠIĆ

2. BRANKA SAČIĆ 2. IVONA BORIĆ

3. VIŠNJA ŠARIĆ


PODUZETNIŠTVO
IV. B
11.06.2014.(srijeda) 10,00-12,00
KOMISIJA: UČENICI:

1. LJILJANA ŠANDRK 1. DAVOR ANDROČEC

2. DUBRAVKA LEDIĆ 2. ARIJANA ĆERDIĆ

3. VIŠNJA ŠARIĆ 3. DORA LEŠ

4. ANA MARIA TOMIĆ

5. VERONIKA VESELINOVIĆ

6. TINA HORVAT

7. MATIJA VLADIMIR DEŠČAK

8. MARIJA ŠAINOVIĆ

NOVČARSTVO
IV. B
11.06.2014.(srijeda) 12,00-12,15
KOMISIJA: UČENICI:

1. ANA MANDIĆ 1. LUKA ILIĆ

2. DUBRAVKA LEDIĆ

3. VIŠNJA ŠARIĆ



MATEMATIKA
IV.B
11.06.2014.(srijeda) 12,15-12,30
KOMISIJA: UČENICI:

1. VIŠNJA ŠARIĆ 1. MARTINA JELENČIĆ

2. ANA TOMAŠIĆ

3. LJILJANA ŠANDRK



GEOGRAFIJA
IV.B

11.06.2014.(srijeda) 12,30-13,45
KOMISIJA: UČENICI:

1. FRANCISKA KOLARIĆ 1. MATIJA HRGAREK

2. BISERKA MIKUŠ 2. MATEJ JOLIĆ

3. VIŠNJA ŠARIĆ 3. KARLO KLARIĆ

4. IVA LEVAR

5. MARKO MAMIĆ




GOSPODARSKO PRAVO
IV. B
11.06.2014.(srijeda) 14,00-15,00
KOMISIJA: UČENICI:

1. DARKO FRANČIĆ 1. PETRA BAŠIĆ

2. KRISTINA BIRČIĆ 2. FRAN BRČIĆ

3. VIŠNJA ŠARIĆ 3. PAULA HABEK

4. STELA SOLGAT

GOSPODARSKO PRAVO
IV. C
11.06.2014.(srijeda) 8,30-9,00
KOMISIJA: UČENICI:

1. DARKO FRANČIĆ 1. DAMIR BOŠNJAK

2. NATAŠA ŠOPRON 2. MAJA MARIĆ

3. MARTINA PEHAR



GOSPODARSTVO
IV. C
11.06.2014.(srijeda) 10,00-10,45
KOMISIJA: UČENICI:

1. TEREZIJA RIBIČIĆ 1. MATEJ FABER

2. BRANKA SAČIĆ 2. BORNA SABOLIĆ

3. MARTINA PEHAR 3. JAN KREŠIMIR ŠPIŠIĆ



PODUZETNIŠTVO
IV. C
11.06.2014.(srijeda) 14,00-15,15
KOMISIJA: UČENICI:

1. LJILJANA ŠANDRK 1. PETRA ARBUTINA

2. GORDANA LALJAK 2. KRISTINA MATIĆ

3. MARTINA PEHAR 3. IVANA RADOČAJ

4. MIHAEL ŽULJ

5. JOSIPA ŽUTIĆ


VANJSKO-TRGOVINSKO POSLOVANJE
IV. C
11.06.2014.(srijeda) 15,15-16,00
KOMISIJA: UČENICI:

1. TEREZIJA RIBIČIĆ 1. IVAN MEDIĆ

2. GORDANA LALJAK 2. KARLO RUPIL

3. MARTINA PEHAR 3. VANA VRUĆINA




ORGANIZACIJSKO PONAŠANJE
IV. C
11.06.2014.(srijeda) 16,00-17,30
KOMISIJA: UČENICI:

1. NATAŠA ŠOPRON 1. ANAMARIJA DEDOVIĆ

2. ONDINA ČIŽMEK VUJNOVIĆ 2. MARKO DOJKIĆ

3. MARTINA PEHAR 3. MATEJA LIZATOVIĆ

4. PETRA SAŠO

5. MATEA ŠESTIĆ

6. RENATO VUJNOVIĆ

GOSPODARSKO PRAVO
IV. D
11.06.2014.(srijeda) 14,00-15,00
KOMISIJA: UČENICI:

1. PAULINA SCHWAIBERGER 1. MARIJAN BERIŠIĆ

2. IVANA JURKOVIĆ 2. LUKA GOLUB

3. SINIŠA STANKOVIĆ 3. ANTONELA KOZINA

4. LUKA TOLIĆ

5. NIKOLINA ŽLEBEČIĆ



GEOGRAFIJA
IV. D
11.06.2014.(srijeda) 15,00-15,30
KOMISIJA: UČENICI:

1. FRANCISKA KOLARIĆ 1. LUKA JAKOVIĆ

2. BISERKA MIKUŠ 2. IVAN ŠKRLEC

3. SINIŠA STANKOVIĆ




PODUZETNIŠTVO
IV. D
11.06.2014.(srijeda) 15,30-17,30
KOMISIJA: UČENICI:

1. LJILJANA ŠANDRK 1. MATEA ANTUNOVIĆ

2. IVANA JURKOVIĆ 2. LUKA BATARELO

3. SINIŠA STANKOVIĆ 3. BOŽIDAR CEROVSKI

4. ANA LUČIĆ

5. NIKOLINA PLEŠA

6. VALENTIN RADOSLAVOV YOSIFOV

7. TEA ROSANDIĆ

8. ZLATA ŠVACO

ORGANIZACIJSKO PONAŠANJE
IV. D
11.06.2014.(srijeda) 17,30-18,15
KOMISIJA: UČENICI:

1. NATAŠA ŠOPRON 1. ANTONIJO BAŠIĆ

2. ONDINA ČIŽMEK VUJNOVIĆ 2. IVONA JURIŠIĆ

3. SINIŠA STANKOVIĆ 3. ANAMARIJA PAPP



VANJSKO-TRGOVINSKO POSLOVANJE
IV. D
11.06.2014.(srijeda) 18,30-19,15
KOMISIJA: UČENICI:

1. TEREZIJA RIBIČIĆ 1. IVA BARBARA CRNJAC

2. KRISTINA BIRČIĆ 2. MARIJA KUHARIĆ

3. SINIŠA STANKOVIĆ 3. TIN SVRTAN



ORGANIZACIJSKO PONAŠANJE
IV. E
11.06.2014.(srijeda) 14,00-16,00
KOMISIJA: UČENICI:

1. NATAŠA ŠOPRON 1. FRAN BARIĆ

2. ONDINA ČIŽMEK VUJNOVIĆ 2. JAN JOSIP HOLY

3. ZDENKA SKELEDŽIJA 3. FIONA LUCA MAZAREK

4. DOMINIK PERŠIN

5. LUCIJA ROŽIĆ

6. KRISTINA ŠČRBEC

7. TOMISLAV URBANČIĆ

8. LAVINIA LEONORA VUKIĆ

VANJSKO-TRGOVINSKO POSLOVANJE
IV. E
11.06.2014.(srijeda) 16,30-17,30
KOMISIJA: UČENICI:

1. TEREZIJA RIBIČIĆ 1. MATTEO GOVEDARICA

2. KRISTINA BIRČIĆ 2. IVAN LUKA KIŠ

3. ZDENKA SKELEDŽIJA 3. MARTINA SALAJEC

4. IVANA VUČKOVIĆ

PODUZETNIŠTVO
IV. E
11.06.2014.(srijeda) 17,30-17,45
KOMISIJA: UČENICI:

1. LJILJANA ŠANDRK 1. MARKO KUHARIĆ

2. IVANA JURKOVIĆ

3. ZDENKA SKELEDŽIJA



GOSPODARSKO PRAVO
IV. E
11.06.2014.(srijeda) 17,45-21,00
KOMISIJA: UČENICI:

1. PAULINA SCHWAIBERGER 1. AMAR DURO

2. IVANA ZAHATEK 2. DORA HRSAK

3. ZDENKA SKELEDŽIJA 3. STJEPAN JUREŠIĆ

4. DORA KAPČIĆ

5. LIRIE KASOLLI

6. JOSIPA KNEŽEVIĆ

7. MIHAEL KRAJINOVIĆ

8. VITA MALJOKU

9. ANTONIO MASLAĆ

10. MARIN MAŠIĆ

11. MARTINA MIŠKOVIĆ



12. PAOLA PLATUŠIĆ

13. LUCIJA PRŠA


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət