Ana səhifə

Gada 14. jūnija Eiropas Savienības struktūrfondu uzraudzības komitejas sanāksmes protokols Nr. P-2007/1


Yüklə 113.02 Kb.
səhifə1/3
tarix27.06.2016
ölçüsü113.02 Kb.
  1   2   3

Projekts

2007. gada 14. jūnija Eiropas Savienības struktūrfondu uzraudzības komitejas sanāksmes protokols
Nr. P-2007/1
Rīgā, Reval Hotel Latvija
Sanāksmes sākums: 10:07
Eiropas Savienības struktūrfondu uzraudzības komitejas priekšsēdētāja:

Finanšu ministrijas Eiropas Savienības fondu departamenta direktore

Iveta Baltiņa


Eiropas Savienības struktūrfondu uzraudzības komitejas locekļi:

Lauku atbalsta dienesta direktora vietnieks (uz pilnvaras pamata pārstāv Lauku atbalsta dienesta direktora vietnieku Andi Rukmani)

Indulis Āboliņš

Lauksaimnieku organizācijas sadarbības padomes valdes priekšsēdētāja vietnieks (uz pilnvaras pamata pārstāv Lauksaimnieku organizācijas sadarbības padomes valdes priekšsēdētāju Aiju Balodi)

Jānis Bāliņš

Rīgas plānošanas reģiona attīstības padomes priekšsēdētāju

Edvīns Bartkevičs

Vides ministrijas Projektu sagatavošanas departamenta direktore (uz pilnvaras pamata pārstāv valsts sekretāra vietnieci Viju Gēmi)

Anita Bišofa

Veselības ministrijas Investīciju departamenta direktora vietnieks (uz pilnvaras pamatu pārstāv valsts sekretāru Uldi Līkopu)

Jevgēnijs Blaževičs

Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu un amatniecības padomes priekšsēdētāja vietnieks

Henriks Danusēvičs



Latgales plānošanas reģiona attīstības padomes pārstāvis

Juris Dombrovskis

Centrālās finanšu un līguma aģentūras direktors

Armands Eberhards

Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdētājs

Andris Jaunsleinis

Nodarbinātības valsts aģentūras direktora vietniece Eiropas strukturālo fondu jautājumos

Anita Jākobsone

Izglītības un zinātnes ministrijas Struktūrfondu departamenta direktore (uz pilnvaras pamata pārstāv valsts sekretāra vietnieci Laumu Sīku)

Ennata Kivriņa

Zemkopības ministrijas valsts sekretāra vietnieks

Aivars Lapiņš

Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks

Andris Liepiņš

Latvijas Pieaugušo izglītības apvienības pārstāve

Ingrīda Mikiško

Īpašu uzdevumu ministra elektroniskās pārvaldes lietās sekretariāta vadītāja vietnieks

Viesturs Krievāns

Kurzemes plānošanas reģiona attīstības padomes pārstāve

Indra Rassa

Valsts izglītības attīstības aģentūras direktore

Dita Traidās

Labklājības ministrijas valsts sekretāre

Baiba Paševica

Latvijas Zivsaimnieku asociācijas prezidents, Latvijas Zivrūpnieku savienības prezidents

Inārijs Voits



Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietnieks

Andulis Židkovs

Valsts kases Eiropas lietu departamenta direktore (uz pilnvaru pamata pārstāv pārvaldnieka vietnieci Guntu Medni)

Karīna Zencova

Nepiedalās:

Eiropas Savienības struktūrfondu uzraudzības komitejas sanāksmes priekšsēdētājas vietnieks, Finanšu ministrijas Eiropas Savienības fondu departamenta direktores vietnieks

Aleksandrs Antonovs

Vidzemes plānošanas reģiona attīstības padomes pārstāvis

Andrejs Ceļapīters

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības priekšsēdētājs

Pēteris Krīgers

Latvijas Informācijas tehnoloģiju un telekomunikāciju asociācijas pārstāve

Inga Pīrāga

Zemgales plānošanas reģiona attīstības padomes priekšsēdētājs

Jānis Raščevskis

Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas valsts sekretāre

Laimdota Straujuma

Kultūras ministrijas valsts sekretāre

Solvita Zvidriņa


Eiropas Savienības struktūrfondu uzraudzības komitejas locekļi ar padomdevēja tiesībām:

Eiropas Komisijas Zivsaimniecības Ģenerāldirektorāta pārstāve

Aina Afanasjeva







Pasaules dabas fonda pārstāvis

Jānis Brizga

Eiropas Komisijas Reģionālās politikas Ģenerāldirektorāta pārstāvis

Jack Engwegen

Eiropas Komisijas Reģionālās politikas Ģenerāldirektorāta pārstāve

Inguna Kramiņa

Eiropas Komisijas Nodarbinātības Ģenerāldirektorāta pārstāvis

Santiago Loranca Garcia

Eiropas Komisijas Nodarbinātības Ģenerāldirektorāta pārstāve

Marjatta Oksanen


Citi dalībnieki:

Finanšu ministrijas ES fondu departamenta ES fondu kontroles nodaļas vadītāja

Ilze Aleksandroviča

Vides ministrijas Projektu sagatavošanas departamenta Projektu koordinācijas nodaļas vadītājs

Edgars Asars

Lauku atbalsta dienesta direktora vietnieks




Latvijas ražotāju un tirgotāju kopienas pārstāvis

Leons Bojārs

Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas Attīstības instrumentu departamenta Struktūrfondu nodaļas vadītāja

Evija Bistere

Īpašu uzdevumu ministrs ES līdzekļu apguves lietās

Normunds Broks

Finanšu ministrijas ES fondu departamenta Sociālās un izglītības infrastruktūras nodaļas vadītāja

Svetlana Dolbunova

Finanšu ministrijas ES fondu departamenta ES finanšu palīdzības un ESF nodaļas vadītāja

Kristīne Dortāne

Finanšu ministrijas ES fondu departamenta ES finanšu palīdzības un ESF nodaļas vecākā referente

Elīna Drāzniece

Kurzemes plānošanas reģiona administrācijas vadītājs

Kristiāns Godiņš

Labklājības ministrijas valsts sekretāres vietniece

Lauma Grafa

Finanšu ministrijas ES fondu departamenta Publiskās infrastruktūras nodaļas vadītāja

Dace Grūberte

Latgales reģiona attīstības aģentūras projektu vadītāja

Ilga Guļajeva

Ekonomikas ministrijas Eiropas Savienības fondu ieviešanas departamenta direktora vietnieks

Mārtiņš Jansons

Centrālā finanšu un līgumu aģentūras Programmu vadības un uzraudzības departamenta direktore

Anita Krūmiņa

Labklājības ministrijas Eiropas Savienības struktūrfondu departamenta direktores vietniece

Inese Kalvāne

Nodarbinātības valsts aģentūras Eiropas Sociālā fonda direktore

Ilze Latviete

Valsts izglītības attīstības aģentūras Struktūrfondu koordinācijas departamenta direktore

Līga Lejiņa

Finanšu ministrijas ES fondu departamenta ES fondu tiesiskā nodrošinājuma nodaļas vadītāja

Inta Liepa

Kultūras ministrijas ES struktūrfondu nodaļas vadītājas p.i.

Agra Ločmele

Latgales plānošanas reģiona administrācijas vadītāja

Iveta Maļina-Tabūne

Izglītības un zinātnes ministrijas Struktūrfondu departamenta Nacionālo programmu nodaļas vadītāja

Marta Meženiece

Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāres vietniece struktūrfondu jautājumos un Eiropas lietās padomniece

Inga Misiņa

Finanšu ministrijas ES fondu departamenta Publiskās infrastruktūras nodaļas vecākā referente

Agnese Murāne

Valsts kases Eiropas lietu departamenta direktores vietniece

Anda Pudāne

Kultūras ministrijas ES fondu departamenta direktores p.i.

Sanita Rancāne

Zemkopības ministrijas ES un valsts atbalsta departamenta direktors

Aivis Reinholds

Finanšu ministrijas ES fondu departamenta Informācijas nodaļas vadītāja

Sanda Rieksta

Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu konfederācijas pārstāvis

Ēriks Rozencveigs

Saeimas Eiropas lietu komisijas pārstāvis

Dana Rožlapa

Izglītības un zinātnes ministrijas Struktūrfondu departamenta Uzraudzības nodaļas vadītāja

Ilze Sīle

Finanšu ministrijas ES fondu departamenta Uzņēmējdarbības un inovāciju nodaļas vadītājas vietniece

Jūlija Staševska

Ārlietu ministrijas ES dalībvalstu un vispārējo politiku nodaļas vecākā referente

Elīna Šteinhena

Valsts kancelejas Eiropas Savienības struktūrfondu departamenta vadītājas vietniece

Sanita Vasiļjeva

Vidzemes attīstības aģentūras direktore

Jolanta Vjakse
  1   2   3


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət