Ana səhifə

Erdélyi Judit (18-as terem)


Yüklə 43.32 Kb.
tarix26.06.2016
ölçüsü43.32 Kb.
Új hangszeres növendékek elosztása 2015/2016-s tanévre

ZONGORA
Berki Ibolya ( 20-as terem)



Erdélyi Judit (18-as terem)

Farkas Dóra


Gacs Klára (12-es terem)
Peredi Luca Szilvia

Sztanity Róza


Laczi Emőke ( 2-es terem ), Apor
Bors Bianka Anna

Kaló Patrícia

Kozma Kata Szofia

Molnár Melinda



Domsi Géza ( 15-es terem )
Fekete Hanna

Kun Júlia



Pál Tibor (1-es terem)
Anda Bernát

Bury-Pravotinszky Titusz

Havasréti Júlia

Németh Emma

Tüske Eszter

Fridrich Eszter (10-es terem, Kölcsey) (összes gyerek)
Csajkás Kolos

Csomai Kata

Foki Kristóf

Pintér Bianka Nóra



Marx Bálint

Marx Bianka

Osztronkovics Márk (ált. isk. Kodály)

Osztronkovics Máté (ált. isk. Kodály)

Szabó Szonja Sára (ált. isk. NKK)

Erky Bertalan

Zalka Hanna Barbara (ált. isk. Gárdonyi)

Ledó Levente (ált. isk. Gárdonyi)

Tuller-Nagy István

Antal Viktória

Gaál Márk

Hettinger Vera

Deé Rebeka Szofi



Horváth Júlia (ált. isk. Kazinczy)

Pintér Ágostonné ( 14 – es terem )
Ivancsó Tamás

Pataki Anna Klára

Párizs Pálma Zsüliett

Rósa Panna

Tóth Benedek Máté

Vaskó András




Farkas Ágnes
Balázs Barbara Lilla

Barcza Ambrus Bertalan

Bozi Hanna

Csapó Maja

Csehi Philip Zoltán

Fejérvári Réka

Gombás Jázmin

Gyömörei Mira Júlia

Hushegyi Sára Stefánia

Jófejű Flóra

Koncz Rózsa Amália

Korda Tibor

Markó Hanna Lilla

Takács Anna Csilla

Varga Julianna

Lőkös Lúcia Mária

Nagy Antónia

Rádly Eszter

Tiszolczi Jácint

Berényi Abigél

Lőkös Larissza Anna

Triesz Botond Attila

Mika Boglárka

Seitz Erik



GITÁR

Nagy Ferenc ( 17-es terem )
Hadaró Botond

Linnert Ádám Tamás

Lukács Zsombor Egon

Nagy Petra

Prohászka Luca Panna
Fekete Nóra ( 1/B terem )
Császár Dorka

Pausits Bertalan

Vigh Péter
Tamásné Péntek Ágnes (10-es terem)
Csontos Noémi

Szabadvári Luca Diána

Förhécz Karina

Havasi Tamás

Horváth Benjamin

Kubovics Zsuzsanna

Németh Balázs Máté

Péntek Sára Boglárka

Soós Dániel

Tarr László (Arany Iskola )

Ács Balázs

Besenyei Botond

Major Janka

Moldován Fruzsina

Szemes Dávid

Szarvas Kira Regina


Kovács Andrea (8-as terem)
Abos-Beledi Réka

Décsi Réka

Havlin Réka

Juhász Jázmin

Vajda Luca
Vagyon Istvánné ( 13 – as terem )
Daszkalopulosz Zenina Kyra

Demeter Abigél

Gasztonyi Lehel

Hardi Ábris István

Kohán Emese Mária

Meizer Boglárka

Pallos Benedek

Schwarz Johanna



Kovácsné Varga Violetta (13 – as terem)
Edelényi Kozima

Németh Borbála

Póta Barnabás

Major Bálint István

Fehérváry Lili

Tóth Virág Johanna



Kutasi Borbála ( 8-as terem )
Nagy Noémi

Zuggmann Koppány


Takács Anita
Mihucz Réka

Stanyó Rozi Lili



GORDONKA



Wittmann-Mandulás Ágnes ( 16 – os terem ) (összes)
Bálint Diána

Csizmazia Laura

Farkas Lili Anna

Milkovits Regő (HEK)

Flinger Lili

Gaál-Balogh Júlia

Szopka András

Varga Noémi

Horváth Péter

Völfinger Luca Fanni

Illés Bálint

Milkovits Emma

Hegedüs Réka

Katona Katalin

Tóth Emese Mária

Tóth Máté


FAFÚVÓ (Furulya, Fuvola, Oboa, Klarinét, Fagott)

Csaby Balázs (19-es terem)

Császár Eszter

Cser Petra

Nagy Luca

Tóth Anna

Varga Csenge


Beyer Viola Katalin (1/a terem)
Balogh Eszter

Halmos Borbála

Mód Borbála

Sudár Boróka

Molnár Anita

Jánosik Jázmin



Kozma Renáta (9-es terem)
Berki Fanni

Ferenczi Dorka

Kovács Ákos

Lehner Luca Mária

Nagy Lilla Jácinta

Razenböck Panna

Csüdöm Eszter
Furulya: Zákányi Borbála (19 – es terem )
Fliszár Sára Virág

Kondor Levente (hek)

Kovács Kitti

Dudás Tamás



Gasztonyi Csenge

Keszeg Máté Márk

Keszei Miklós

Kovács Eszter

Ábrahám Ágnes Lídia

Soós Anna

Gottwald Előd

László András Benedek

Makai Marcell

Pálmay Kristóf Soma

Gergye Miklós Bendegúz

Mocsi Lilla

Mozbauer Hanna

RÉZFÚVÓ (Trombita, Kürt, Harsona, Tuba)



Kovács Tamás József (1/a terem)
Bakány Krisztián

Dányi Éda Hanna

Kadler Dóra

Zsadányi Zsófia Izabella


Windisch Zoltán (1/a terem)
Éhn Márk

Tóth Barnabás

Császár András Attila

Mithay Barnabás

Harnisch Zoltán

Pintér Regina Anna

Frauhammer Balázs


ÜTŐ


Felsmann Adrienn (Ütő terem)
Malasits Léna Madléna
Simon Bence
Balogh Márton Zsolt

Máté Ágoston Zétény

Tóth Bálint

Weisz Mátyás

Ősz Dénes

Rácz Levente

Fórián Szabó Zsigmond

MAGÁNÉNEK



Czeiner Rita (10-es terem)
Krakovszki Vivien

Felhalmi Luca

Gacs Liza

Józsa Viktória

Müllner Zsófia

Rózsavölgyi Klára

Rózsavölgyi Luca

Szarvas Katalin




Sirgely Csaba Váci Mihály Általános Iskola, Győrszentiván
Budai Flóra Lilla

Czibik-Felső Lilla

Horváth Gábor József

Kovács Gréta

Loschitz Léda

Németh Alexa

Németh Boglárka

Prosszer Petra


Új hangszeres növendékek elosztása Kodály Zoltán Zenei Ált. Iskolában

2015/2016-s tanévben


ZONGORA




Vácziné Csontos Szilvia

Bakos Hunor

Hadarics Laura

Iványi Boróka

Nagy Csenge

Szabó Fanni

Szőts Adrienn

FAFÚVÓ
Koós Bianka (Szabadhegyi, Kodály)
Sághy Cintia

Váczi Filoména

Kennedy Valér Huba

Körmendi Petra

Marton Liza

Móricz Flóra

Rainiss Veronika

Braunsteiner Virág

Horváth Dóra

Torma Luca




GORDONKA
Szabó Emese
Tamás Gellért

Tibold Hajnalka Luca

Varjas Tímea Emese

ÜTŐ
Legoza Gábor
Paál Dávid András

Nagy Ármin



Új hangszeres növendékek elosztása a Péterfy Sándor Evangélikus Iskolaközpontban a 2015/2016-s tanévben




ZONGORA
Berki Ibolya ( 20-as terem)

FUVOLA
Pál Ildikó
Szabó Magda Hanna


Új hangszeres növendékek elosztása a Nádorvárosi Ének-zenei Ált.Isk. a 2015/2016-s tanévben

ZONGORA




Pálné Rácz Edina

Kis Dorottya

Gottlieb Dóra

Vitéz Virág

Kovács Lora


Tomanicska Natália

Almási Márton

Bárdi Bence

Kárpáti Dorka

Müllner Annamária

Pákozdi Levente

Pákozdi Márk

Pallerman Patrik

Peterka Balázs
Simon Lívia
Nagy Bianka

Popdán Lénárd Gergely

Tóth Gréta

Németh Bence



HEGEDŰ

Gerencsér Zoltán

Gémesi Emese

Horváth Adrienn

Parraghy Anna Zsófia




FAFÚVÓ

Gázserné Horváth Anna (fuvola)
Tarr Panni

Pálfy Boglárka

Szombathelyi Rebeka

Sztaracsek Gabriella ( furulya, klarinét, szaxofon)
Aigner Rebeka Flóra

Gombos Bálint Zalán

Fürjesi Levente

Szabó-Szegedi Vilmos

Varga Jázmin Virág

Takács Gellért Zsigmond




Somfainé Kovács Eszter (furulya, fagott)

Muzslai Tamás

Mándli Eszter
Lizán Katalin (fuvola)
Ienei Brigitta

Laki Rebeka

Boncsarovszky Laura


Fülöp Ferenc ( kürt )
Szabó Emese

Mithay Boldizsár



Vincze Dominik

GITÁR

Tarr Krisztina
Darók Ferenc

Dóka Domonkos


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət