Ana səhifə

EĞİTİM ÖĞretim yili istanbul iLİ KÜÇÜkler (erkek) kategoriSİ puanli atletizm sonuçlari küÇÜk erkekler takim siralamasi


Yüklə 384.29 Kb.
səhifə1/4
tarix24.06.2016
ölçüsü384.29 Kb.
  1   2   3   4
2009-2010 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İSTANBUL İLİ

KÜÇÜKLER (ERKEK) KATEGORİSİ PUANLI ATLETİZM

SONUÇLARI
KÜÇÜK ERKEKLER TAKIM SIRALAMASI

1- Sultanbeyli Yaşar Paşalı İ.Ö.O.

2- Tuzla VKV Koç Özel İ.Ö.O.

3- Pendik Orhangazi İ.Ö.O.

4- Pendik 75. Yıl Mesut Yılmaz İ.Ö.O.

KÜÇÜK ERKEKLER FERDİ SIRALAMALAR
UZUN ATLAMA

1- Soner DEMİRCİOĞLU Sultanbeyli Yaşar Paşalı İ.Ö.O.

2- Kadir Kaan ÖZDEMİR Pendik Orhangazi İ.Ö.O.

3- Erkan TAŞKIRAN Sultanbeyli Mevlana İ.Ö.O.


FIRLATMA TOPU

1- Murat EMEKTAR Sultanbeyli Yaşar Paşalı İ.Ö.O.

2- Serkan HIRDAR Pendik 75. Yıl Mesut Yılmaz İ.Ö.O.

3- Emre Şahin KÖROĞLU Pendik Orhangazi İ.Ö.O.


YÜKSEK ATLAMA

1- K.Kaan ÖZDEMİR Pendik Orhangazi İ.Ö.O.

2- C.İsmail HEPKARABELLİ Tuzla VKV Koç Özel İ.Ö.O.

3- Haşim A. GİDER Zeytinburnu Celalettin Gözüsulu İ.Ö.O.


75 METRE

1- Saruhan BERK Sarıyer Kazım Karabekir İ.Ö.O.

2- Umut ASYILI Sultanbeyli Yaşar Paşalı İ.Ö.O.

3- İnanç Mert ALTUN Kağıthane Zuhal İ.Ö.O.


1000 METRE

1- Murat EMEKTAR Sultanbeyli Yaşar Paşalı İ.Ö.O.

2- Hüseyin POLAT Sultanbeyli Mevlana İ.Ö.O.

3- Murat DEMİR Pendik 75. Yıl Mesut Yılmaz İ.Ö.O.


4X75 METRE BAYRAK

1- Sultanbeyli Yaşar Paşalı İ.Ö.O.

2- Tuzla VKV Koç Özel İ.Ö.O.

3- Pendik 75. Yıl Mesut Yılmaz İ.Ö.O.



2009-2010 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İSTANBUL İLİ KÜÇÜKLER (KIZ ) KATEGORİSİ PUANLI ATLETİZM SONUÇLARI

KÜÇÜK KIZLAR TAKIM SIRALAMASI

1- Sarıyer Özel Enka İ.Ö.O.

2- Sultanbeyli Mevlana İ.Ö.O.

3- Ümraniye Ş.Ö. Sevda Aydoğan İ.Ö.O.

4- Tuzla VKV Koç Özel İ.Ö.O.

KÜÇÜK KIZLAR FERDİ SIRALAMALAR
UZUN ATLAMA

1- İset Ilgın ÇELİK Kadıköy Mustafa Mihriban Boysan İ.Ö.O.

2- Ayşe Melek KABİL Tuzla VKV Koç Özel İ.Ö.O.

3- Bengü Sevi ALTINTAŞ Pendik Orhangazi İ.Ö.O.


FIRLATMA TOPU

1- Gizem TURGUT Üsküdar Lions İ.Ö.O.

2- Rukiye TECER Şişli Harbiye İ.Ö.O.

3- Şehriban KABUL Bağcılar Üsküp İ.Ö.O.


YÜKSEK ATLAMA

1- Leyla Ç. SABUNCU Sarıyer Enka İ.Ö.O.

2- Sedanur DOĞAN Ümraniye Ş.Ö. Sevda Aydoğan İ.Ö.O.

3- Z.Gül Yetki Zeytinburnu Celalettin Gözüsulu İ.Ö.O.


75 METRE

1- Cansu ERTUĞRUL Sarıyer Hatemoğlu İ.Ö.O.

2- İset Ilgın ÇELİK Kadıköy Mustafa Mihriban Boysan İ.Ö.O.

3- Ayşe Melek KABİL Tuzla VKV Koç Özel İ.Ö.O.


800 METRE

1- Ayfer ASLAN Ümraniye Ş.Ö. Sevda Aydoğan İ.Ö.O.

2- Yeliz KARAKAŞ Zeytinburnu Atatürk İ.Ö.O.

3- Yaren SARAÇ Beykoz Paşabahçe İ.Ö.O.



4X75 METRE BAYRAK

1- Sarıyer Özel Enka İ.Ö.O.

2- Ümraniye Ş.Ö. Sevda Aydoğan İ.Ö.O.

3- Tuzla VKV Koç Özel İ.Ö.O.



2009-2010 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İSTANBUL İLİ YILDIZLAR (ERKEK) KATEGORİSİ PUANLI ATLETİZM SONUÇLARI
YILDIZ ERKEKLER TAKIM SIRALAMASI

1- Pendik 75. Yıl Mesut Yılmaz İ.Ö.O.

2- Sultanbeyli Mevlana İ.Ö.O.

3- Ümraniye Yeşilvadi Anafen İ.Ö.O.

4- Sarıyer Özel Enka İ.Ö.O.
YILDIZ ERKEKLER FERDİ SIRALAMALAR
100 METRE

1- Emirhan KARAKULAK Sarıyer Tunca Artun İ.Ö.O.

2- Vidal ARDİTİ Tuzla VKV Koç Özel İ.Ö.O.

3- Deniz ODABAŞ Sarıyer Anafartalar İ.Ö.O.


GÜLLE ATMA

1- Hamza ARTUÇ Ümraniye Sabahattin Zaim Anafen İ.Ö.O.

2- Berdan Burak DEMİR Üsküdar Bağlarbaşı İ.Ö.O

3- Samet SALTIK Sarıyer Kazım Karabekir İ.Ö.O


UZUN ATLAMA

1- M. Emin KARACA Pendik 75. Yıl Mesut Yılmaz İ.Ö.O

2- Ramazan BERBER Sarıyer Anafartalar İ.Ö.O

3- Gürkan AKBAŞ Üsküdar MEV İ.Ö.O.


100 METRE ENGELLİ

1- Samet BULAT Üsküdar Sabri Artan İ.Ö.O.

2- M. Emin KARACA Pendik 75. Yıl Mesut Yılmaz İ.Ö.O.

3- Semih ÇOLAK Ümraniye Yeşilvadi Anafen İ.Ö.O.


400 METRE

1- Ahmet COŞKUN Sarıyer Dumlupınar İ.Ö.O.

2- Samet BULAT Üsküdar Sabri Artan İ.Ö.O.

3- Laçin ÖZKUŞ Tuzla VKV Koç Özel İ.Ö.O.


1500 METRE

1- Delil KAYA Sultanbeyli Mevlana İ.Ö.O.

2- Cüneyt YILMAZ Pendik 75. Yıl Mesut Yılmaz İ.Ö.O.

3- Uğur DEMİRAL Sarıyer Dumlupınar İ.Ö.O.


3 ADIM ATLAMA

1- Vidal ARDİTİ Tuzla VKV Koç Özel İ.Ö.O.

2- Yusufhan DEMİR Pendik 75. Yıl Mesut Yılmaz İ.Ö.O.

3- Ferid ÇELİK Ümraniye Yeşilvadi Anafen İ.Ö.O.


YÜKSEK ATLAMA

1- Yağız ERDOĞAN Pendik Orhangazi İ.Ö.O.

2- Emre KOÇAK Sarıyer Özel Enka İ.Ö.O.

3- M. Emre BEKTAŞ Sultanbeyli Mevlana İ.Ö.O.



YILDIZ ERKEKLER FERDİ SIRALAMALAR

200 METRE

1- Deniz ODABAŞ Sarıyer Anafartalar İ.Ö.O

2- Muhammet TOK Beykoz Gündoğdu İ.Ö.O.

3- Ramazan BERBER Sarıyer Anafartalar İ.Ö.O


800 METRE

1- Ahmet COŞKUN Sarıyer Dumlupınar İ.Ö.O.

2- Semih DEMİRKOL Zeytinburnu Saniye Sezgin Elmas İ.Ö.O.

3- Mehmet K.KAYA Sultanbeyli Mevlana İ.Ö.O.


CİRİT ATMA

1- Mustafa YAVUZ Üsküdar Burhaniye İ.Ö.O.

2- M. Talha BAYRAKTAR Sarıyer Kazım Karabekir İ.Ö.O.

3- Ferhat KEKLİK Üküdar Bağlarbaşı İ.Ö.O.


DİSK ATMA

1- Mert EKEREL Pendik 75. Yıl Mesut Yılmaz İ.Ö.O.

2- C. Ediz GÜN Sarıyer Özel Enka İ.Ö.O.

3- Enes İNCE Ataşehir Ali İhsan Hayırlıoğlu İ.Ö.O.


3000 METRE

1- Delil KAYA Sultanbeyli Mevlana İ.Ö.O.

2- Uğur DEMİRDAĞ Sarıyer Dumlupınar İ.Ö.O.

3- Ferdi CIRIK Ümraniye Selçuk Ecza İ.Ö.O.


4X100 METRE BAYRAK

1- Pendik 75. Yıl Mesut Yılmaz İ.Ö.O.

2- Ümraniye Yeşilvadi Anafen İ.Ö.O.

3- Sarıyer Özel Enka İ.Ö.O.



2009-2010 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İSTANBUL İLİ YILDIZLAR (KIZ)

KATEGORİSİ PUANLI ATLETİZM SONUÇLARI
YILDIZ KIZLAR TAKIM SIRALAMASI

1- Zeytinburnu Atatürk İ.Ö.O.

2- Ümraniye Selçuk Ecza İ.Ö.O.

3- Beykoz Paşabahçe İ.Ö.O.

4- Sultanbeyli Mevlana İ.Ö.O.
YILDIZ KIZLAR FERDİ SIRALAMALAR
100 METRE

1- Yasemin KAMACI Üsküdar Lütfü Erçin İ.Ö.O.

2- Büşra ERDEN Üsküdar Bağlarbaşı İ.Ö.O.

3- Karla NAHMİYAZ Tuzla VKV Koç Özel İ.Ö.O.



GÜLLE ATMA

1- Nejla YERLİ Ümraniye Selçuk Ecza İ.Ö.O.

2- Ayşe SARIKAYA Beykoz Paşabahçe İ.Ö.O.

3- Mine TOZKOPARAN Zeytinburnu Atatürk İ.Ö.O.


UZUN ATLAMA

1- Yasemin KAMACI Üsküdar Lütfü Erçin İ.Ö.O.

2- İrem GÜNEY Beykoz Paşabahçe İ.Ö.O.

3- Banu GÜLEK Zeytinburnu Atatürk İ.Ö.O.


100 METRE ENGELLİ

1- Elif GÜVENÇ Zeytinburnu Atatürk İ.Ö.O.

2- Hazal CENGİZ Ümraniye Selçuk Ecza İ.Ö.O.

3- Seher POLAT Sultanbeyli Mevlana İ.Ö.O.


400 METRE

1- Rabia YILDIZ Sarıyer M. Akif İ.Ö.O.

2- Yaren AÇAR Kağıthane Aşık Veysel İ.Ö.O.

3- Deryanur KEMALOĞLU Zeytinburnu Atatürk İ.Ö.O.


1500 METRE

1- Fatma ARIK Zeytinburnu Atatürk İ.Ö.O.

2- Yayla KILIÇ Ümraniye Selçuk Ecza İ.Ö.O.

3- Necla YERLİ Ümraniye Selçuk Ecza İ.Ö.O.


YÜKSEK ATLAMA

1- Leyla HUSİÇ Beşiktaş Nimetullah Mahruki İ.Ö.O.

2- Elif GÜVENÇ Zeytinburnu Atatürk İ.Ö.O.

3- Fatma Lara AYYILDIZ Sarıyer Özel Enka İ.Ö.O.


200 METRE

1- Deryanur KEMALOĞLU Zeytinburnu Atatürk İ.Ö.O.

2- Yaren ACAR Kağıthane Aşık Veysel İ.Ö.O.

3- Büşra BABASIZ Beykoz Paşabahçe İ.Ö.O.


800 METRE

1- Fatma ARIK Zeytinburnu Atatürk İ.Ö.O.

2- Rabia YILDIZ Sarıyer Mehmet Akif İ.Ö.O.

3- Sedanur UÇAN Ümraniye Selçuk Ecza İ.Ö.O.


CİRİT ATMA

1- Mine TOZKOPARAN Zeytinburnu Atatürk İ.Ö.O.

2- Hilal ÖZGÜL Sultanbeyli Mevlana İ.Ö.O.

3- Aycan Nazlı EROL Beykoz Paşabahçe İ.Ö.O.


DİSK ATMA

1- Selin AŞÇI Beykoz Paşabahçe İ.Ö.O.

2- Necla ARIK Sultanbeyli Mevlana İ.Ö.O.

3- Kevser NACAR Zeytinburnu Atatürk İ.Ö.O.


4X100 METRE BAYRAK

1- Zeytinburnu Atatürk İ.Ö.O.

2- Ümraniye Selçuk Ecza İ.Ö.O.

3- Beykoz Paşabahçe İ.Ö.O.




2009-2010 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İSTANBUL İLİ GENÇLER (KIZ) KATEGORİSİ PUANLI ATLETİZM SONUÇLARI
GENÇ KIZLAR TAKIM SIRALAMASI

1- Sarıyer Özel Doğa Lisesi

2- Kadıköy Ahmet Sani Gezici Lisesi

3- Beykoz Ahmet Ferit İnal Lisesi

4- Sultanbeyli Hüsnü M. Özyeğin Lisesi
GENÇ KIZLAR FERDİ SIRALAMALAR
100 METRE

1- Burcu ÖZTÜRK Beykoz Özel Doğa Lisesi

2- Sena HIDIRLAR Beykoz Ahmet Ferit İnal Lisesi

3- Yeşim AYDIN Kadıköy Ahmet Sani Gezici Lisesi


100 METRE ENGELLİ

1- Şehriye Nur ÖZSOY Maltepe Orhangazi Lisesi

2- Nurten BÜYÜK Sarıyer Özel Doğa Lisesi

3- Dilek Betül BARAN Sultanbeyli Hüsnü M. Özyeğin Lisesi


200 METRE

1- Sena HIDIRLAR Beykoz Ahmet Ferit İnal Lisesi

2- Günce YURDAKUL Kadıköy Ahmet Sani Gezici Lisesi

3- Damla MORKOÇ Bahçelievler Lisesi


400 METRE

1- Tuğba GÜVENÇ Güngören Osman Ülkümen Lisesi

2- Funda KIRKIN Ümraniye 75. Yıl Lisesi

3- Nilay GÜMÜŞ Sarıyer Özel Doğa Lisesi


400 METRE ENGELLİ

1- Tuğba GÜVENÇ Güngören Osman Ülkümen Lisesi

2- Nurten BÜYÜK Sarıyer Özel Doğa Lisesi

3- Hüsniye BAŞ Kadıköy Ahmet Sani Gezici Lisesi


800 METRE

1- Aslı ARIK Sarıyer Özel Doğa Lisesi

2- Funda KIRGIN Ümraniye Dudullu 75. Yıl Lisesi

3- Dilek BAL Kadıköy Ahmet Sani Gezici Lisesi



1500 METRE

1- Aslı ARIK Sarıyer Özel Doğa Lisesi

2- Dilek BAL Kadıköy Ahmet Sani Gezici Lisesi

3- Ümmü AYDIN Güngören Osman Ülkümen Lisesi


ÇEKİÇ ATMA

1- Olcay Diren SULTAN Beşiktaş Yeni Levent Lisesi

2- Pınar ADAK Sarıyer Özel Doğa Lisesi

3- Tuğba BÜYÜK Beşiktaş Yeni Levent Lisesi


3 ADIM ATLAMA

1- Tuğba KARATAŞ Sarıyer Özel Doğa Lisesi

2- Hüsniye BAŞ Kadıköy Ahmet Sani Gezici Lisesi

3- Dilan SÜMBÜL Sultanbeyli Hüsnü M. Özyeğin Lisesi


SIRIKLA YÜKSEK ATLAMA

1- Buse ARIKAZAN Sarıyer Özel Doğa Lisesi

2- Songül YILDIRIM Beşiktaş Yeni Levent Lisesi

3- Duygu EZEN Kadıköy Ahmet Sani Gezici Lisesi


CİRİT ATMA

1- Pelin PEHLİVAN Sarıyer Özel Doğa Lisesi

2- Yeliz KARATAŞ Beykoz Ahmet Ferit İnal Lisesi

3- Dilan SÜMBÜL Sultanbeyli Hüsnü M.Özyeğin Lisesi


DİSK ATMA

1- Yeliz KARATAŞ Beykoz Ahmet Ferit İnal Lisesi

2- Pınar ADAK Sarıyer Özel Doğa Lisesi

3- Ayşegül KALELİ Sultanbeyli Hüsnü M. Özyeğin Lisesi


YÜKSEK ATLAMA

1- Ece Esin KÜKEN Kadıköy Kenan Evren Lisesi

2- Nazmiye ÇETİNKAYA Sarıyer Özel Doğa Lisesi

3- Şehriye Nur ÖZSOY Maltepe Orhangazi Lisesi


UZUN ATLAMA

1- Öznur ORHAN Kadıköy Ahmet Sani Gezici Lisesi

2- Songül YILDIRIM Beşiktaş Yeni Levent Lisesi

3- Buse ARIKAZAN Sarıyer Özel Doğa Lisesi


GÜLLE ATMA

1- Ebru ŞENER Beykoz Ahmet Ferit İnal Lisesi

2- Ebru MANDACI Zeytinburnu Kırımlı İsmail Rüştü Olcay Lisesi

3- Elif KARACA Zeytinburnu Kırımlı İsmail Rüştü Olcay Lisesi


4XİSVEÇ BAYRAK

1- Sarıyer Özel Doğa Lisesi

2- Kadıköy Ahmet Sani Gezici Lisesi

3- Beykoz Ahmet Ferit İnal Lisesi




2009-2010 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İSTANBUL İLİ GENÇLER

(ERKEK) KATEGORİSİ PUANLI ATLETİZM SONUÇLARI

GENÇ ERKEK TAKIM SIRALAMASI

1- Sultanbeyli Hüsnü M. Özyeğin Lisesi

2- Üsküdar Kuleli Askeri Lisesi

3- Adalar Deniz Lisesi

4- Şişli Mehmet Pisak Lisesi
GENÇ ERKEK FERDİ SIRALAMALAR
100 METRE

1- Furkan SER Üsküdar Cumhuriyet Lisesi

2- Sinan DUMAN Üsküdar Kuleli Askeri Lisesi

3- Abdulkadir GÖKALP Sultanbeyli Hüsnü M. Özyeğin Lisesi


110 METRE ENGELLİ

1- Birkan ÇAMUR Üsküdar Kuleli Askeri Lisesi

2- Muhammet ESKİTÜRK Adalar Deniz Lisesi

3- Cengiz ÇEÇER Sultanbeyli Hüsnü M. Özyeğin Lisesi


200 METRE

1- Furkan ŞENER Üsküdar Cumhuriyet Lisesi

2- Abdulkadir GÖKALP Sultanbeyli Hüsnü M. Özyeğin Lisesi

3- Mehmet Ali TAR Beşiktaş Özel Amerikan Robert Lisesi


400 METRE

1- Sinan HAVLAÇ Kağıthane Gültepe Lisesi

2- Tugay LEVENT Ümraniye Fevzi Çakmak Lisesi

3- Ferdi TAMAM Sultanbeyli Hüsnü M. Özyeğin Lisesi


400 METRE ENGELLİ

1- Sinan HALLAÇ Kağıthane Gültepe Lisesi

2- Cengiz ÇEÇEN Sultanbeyli Hüsnü M. Özyeğin Lisesi
800 METRE

1- Burak SAVRAN Üsküdar Kuleli Askeri Lisesi

2- Mestan TURAN Sultanbeyli Hüsnü M. Özyeğin Lisesi

3- Şefik KULLUK Ümraniye 75. Yıl Cumhuriyet Lisesi


1500 METRE

1- Ümit DUMAN Üsküdar Kuleli Askeri Lisesi

2- Mestan TURAN Sultanbeyli Hüsnü M. Özyeğin Lisesi

3- Abdullah YAVUZ Kartal Hacı Hatice Bayraktar Lisesi


GENÇ ERKEK FERDİ SIRALAMALAR
3000 METRE

1- Hakan YILDIZ Kartal Hacı Hatice Bayraktar Lisesi

2- Osman ATABEY Sultanbeyli Hüsnü M. Özyeğin Lisesi

3000 METRE ENGELLİ

1- Hakan YILDIZ Kartal Hacı Hatice Bayraktar Lisesi

2- Müdür ÇELİKTAŞ Sultanbeyli Hüsnü M. Özyeğin Lisesi

3- Aykut AKBAŞLI Ümraniye 75. Yıl Cumhuriyet Lisesi


CİRİT ATMA

1- Hasan KILIÇ Sultanbeyli Hüsnü M. Özyeğin Lisesi

2- Mehmet Can ULUÇEŞME Üsküdar Kuleli Askeri Lisesi

3- Hüseyin TURHAN Adalar Deniz Lisesi


3 ADIM ATLAMA

1- Ahmet ŞEKERCİOĞLU Üsküdar Kuleli Askeri Lisesi

2- Ubeydullah YALÇIN Ümraniye Nevzat Ayaz Lisesi

3- Tayyedin KÖKÜM Sultanbeyli Hüsnü M. Özyeğin Lisesi


GÜLLE ATMA

1- Çağrı KOCA Üsküdar Haydarpaşa Teknik Lisesi

2- Serkan LAPÇİN Sultanbeyli Hüsnü M. Özyeğin Lisesi

3- Turgay ATASEVER Beşiktaş Yeni Levent Lisesi


YÜKSEK ATLAMA

1- Mehmet Emre KANCA Sarıyer Özel Enka Lisesi

2- Meriç Can GÖZÜDOK Üsküdar Kuleli Askeri Lisesi

3- Renç ALİBEŞOĞLU Tuzla Özel Koç Lisesi


ÇEKİÇ ATMA

1- Birol ŞENTÜRK Üsküdar Kuleli Askeri Lisesi

2- Harun CANBAY Adalar Deniz Lisesi

3- Hasan KILIÇ Sultanbeyli Hüsnü M. Özyeğin Lisesi


UZUN ATLAMA

1- Toros PİLİKOĞLU Beyoğlu Özel Getronagon Ermeni Lisesi

2- Sinan DUMAN Üsküdar Kuleli Askeri Lisesi

3- Emre ŞANLI Üsküdar Cumhuriyet Lisesi


SIRIKLA YÜKSEK ATLAMA

1- Fatih ÇANGAL Üsküdar Kuleli Askeri Lisesi

2- Onur ZORLU Adalar Deniz Lisesi

3- Fatih YILDIRIM Şişli İstanbul Sanayi O.V.Tek.End. Mes. Lisesi


DİSK ATMA

1- Serkan LAPÇİN Sultanbeyli Hüsnü M. Özyeğin Lisesi

2- Çağrı KOCA Üsküdar Haydarpaşa Teknik Lisesi

3- Tugay ATASEVER Beşiktaş Yeni Levent Lisesi


4XİSVEÇ BAYRAK

1- Üsküdar Kuleli Askeri Lisesi

2- Sultanbeyli Hüsnü M. Özyeğin Lisesi

3- Şişli Mehmet Pisak Lisesi



2009-2010 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İSTANBUL İLİ BADMİNTON (KIZ-ERKEK) MÜSABAKALARI SONUÇLARI
KÜÇÜKLER BADMİNTON

1- Gaziosmanpaşa Havuzbaşı İ.Ö.O.

2- Kadıköy Faik Reşit Unat İ.Ö.O.

3- Bakırköy Özel Taş İ.Ö.O.

4- Zeytinburnu Kazlıçeşme Abay İ.Ö.O.
YILDIZ KIZ BADMİNTON YILDIZ ERKEK BADMİNTON

1- Kadıköy Faik Reşit Unat İ.Ö.O. 1- Gaziosmanpaşa Havuzbaşı İ.Ö.O.

2- Gaziosmanpaşa Havuzbaşı İ.Ö.O. 2- Kadıköy Faik Reşit Unat İ.Ö.O.

3- Sarıyer Özel Darüşşafaka İ.Ö.O. 3- Üsküdar Özel Derya Öncü İ.Ö.O.

4- Avcılar Özel Fatih İ.Ö.O. 4- Bahçelievler Özel AR-EL İ.Ö.O.
GENÇLER KIZ BADMİNTON GENÇLER ERKEK BADMİNTON

1- Arnavutköy İst.Güzel Sanatlar ve Spor Lis. 1- Arnavutköy İst.Güz.Sanatlar ve Spor Lis.

2- Sarıyer Özel Darüşşafaka Lisesi 2- Üsküdar Özel Derya Öncü Lisesi

3- Bahçelievler Özel AR-EL Anadolu Lisesi 3- Sarıyer Özel Darüşşafaka Lisesi

4- B.evler Prof.Dr.Mümtaz Turhan Sos.Bil.L. 4- B.evler Prof.Dr.Mümtaz Turhan Sos.Bil.L.

2009-2010 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İSTANBUL İLİ BASKETBOL (KIZ-ERKEK) MÜSABAKALARI SONUÇLARI
KÜÇÜK KIZ BASKETBOL KÜÇÜK ERKEK BASKETBOL

1- Bahçelievler Mevlana İ.Ö.O. 1- Üsküdar Çamlıca Özel Bilfen İ.Ö.O.

2- Eyüp Şehit Öğretmenler İ.Ö.O. 2- Sarıyer Özel Doğa İ.Ö.O.

3- Kadıköy Muratpaşa İ.Ö.O. 3- Beşiktaş Özel Şişli Terakki İ.Ö.O.

4- Ataşehir Özel Fenerbahçe Spor Kulübü İ.Ö.O. 4- Eyüp Şehit Öğretmenler İ.Ö.O.

5- Kadıköy İkbaliye İ.Ö.O. 5- Avcılar Borusan Ot.Zehra-Nurhan Kocabıyık İ.Ö.O.



YILDIZ KIZ BASKETBOL YILDIZ ERKEK BASKETBOL

1- Ataşehir Özel Fenerbahçe Spor K. İ.Ö.O. 1- Bahçelievler Özel Elit Gençler İ.Ö.O.

2- Sarıyer Özel Doğa İ.Ö.O. 2- Ümraniye Özel Bilfen Yenişehir İ.Ö.O.

3- Eyüp Şehit Öğretmenler İ.Ö.O. 3- Ataşehir Özel Fenerbahçe Spor K. İ.Ö.O.

4- Fatih Oruçgazi İ.Ö.O. 4- Bakırköy Özel Bahçeşehir Florya İ.Ö.O.
GENÇ KIZ BASKETBOL

1- Ataşehir Özel Fenerbahçe Spor Kulübü Lisesi

2- Beykoz Acarkent Özel Doğa Lisesi

3- Fatih Özel Oğuzkaan Lisesi

4- Güngören Özel 2023 Tercüman Anadolu Lisesi

5- Zeytinburnu Haluk Ündeğer Lisesi


GENÇ ERKEK BASKETBOL

1- Ataşehir Özel Bostancı Doğa Anadolu Lisesi

2- Başakşehir Özel Yıldızlar Lisesi

3- Beykoz Paşabahçe Ahmet Ferit İnal Lisesi

4- Sarıyer Özel Doğa Anadolu Lisesi

5- Sarıyer FMV Özel Ayazağa Işık Lisesi




2009-2010 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İSTANBUL İLİ ARTİSTİK CİMNASTİK SONUÇLARI
GENÇ KIZLAR FERDİ SIRALAMA

1- Nurel YILDIRIM Kadıköy General Ali Rıza Ersin Lisesi

2- Yağmur TOPLU Üsküdar Cumhuriyet Lisesi
GENÇ ERKEKLER FERDİ SIRALAMA

1- Barış PEK Üsküdar Cumhuriyet Lisesi


YILDIZ KIZLAR FERDİ SIRALAMA

1- Selin DUMANLI Çekmeköy Özel Alev İ.Ö.O.


YILDIZ ERKEKLER FERDİ SIRALAMA

1- Kutay SAKİN Üsküdar Altunizade Hafize Özal İ.Ö.O.

2- Kerem ÇALAPVERDİ Üsküdar Avni Başman İ.Ö.O.

3- Ömer AYGEN Üsküdar Rasathane İ.Ö.O.

4- Ege KARASIL Ataşehir Fetih İMKB İ.Ö.O.

5- Özgür BOZBOĞA Beykoz Şehit Er Ersin Güner İ.Ö.O.


KÜÇÜK KIZLAR TAKIM SIRALAMASI

1- Çekmeköy Özel Alev İ.Ö.O.

2- Kartal Mahmut Kemal İnal İ.Ö.O.

3- Sarıyer İTÜ Geliştirme Vakfı Özel Dr. Natuk Birkan İ.Ö.O.


KÜÇÜK KIZLAR FERDİ SIRALAMA

1- Tutya YILMAZ Sarıyer İTÜ Geliştirme Vakfı Özel Dr. Natuk Birkan İ.Ö.O.

2- Doğa TORUNOĞLU Üsküdar Kısıklı İ.Ö.O.

2- Asena TARKUN Kadıköy Moda İ.Ö.O.

3- Sinem İlayra ÇETİN Üsküdar Sultantepe İ.Ö.O.

4- Doğa Feray ALTUNSOY Kartal Özel Doğa İ.Ö.O.

5- Samantha ÇETİNKAYA Çekmeköy Özel Alev İ.Ö.O.

5- Sena PARLAK Üsküdar Koşuyolu Özel Bilfen İ.Ö.O.

6- Buse KIRICI Kartal Mahmut Kemal İnal İ.Ö.O.

7- Elif TURAN Üsküdar Selami Ali İ.Ö.O.

8- Selin İpek ARIKAN Kadıköy Mustafa Mihriban Boysan İ.Ö.O.
KÜÇÜK ERKEKLER TAKIM SIRALAMASI

1- Avcılar Özel Fatih İ.Ö.O.


KÜÇÜK ERKEKLER FERDİ SIRALAMA

1- Furkan ÖZKEROĞLU Kadıköy Reşat Nuri Güntekin İ.Ö.O.

2- Efe DUMAN Maltepe Kadir Rezan Has İ.Ö.O.

3- Berk BUDAK Üsküdar Hazerfen Ahmet Çelebi İ.Ö.O.

4- Teorem Berkay AKSU Kadıköy Göztepe İ.Ö.O.

5- Batuhan Enes KATILMIŞ Şişli İstanbul İ.Ö.O.

6- Ertuğrul KARABABA Beykoz Paşabahçe İ.Ö.O.

7- Arman Ark TORİKOĞLU Sancaktepe Özel Küçük Prens İ.Ö.O.

7- Enes ALTINTAŞ Avcılar Özel Avcılar Fatih İ.Ö.O.

8- Arda PARLAK Üsküdar Koşuyolu Özel Bilfen İ.Ö.O.




2009-2010 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İSTANBUL İLİ RİTMİK CİMNASTİK SONUÇLARI
GENÇ KIZLAR FERDİ SIRALAMA

1- Ezgi BOZDEMİR Üsküdar Özel Doğa Anadolu Lisesi

2- Tatiana EFSTİRİDİADİS Fatih Özel Fener Rum Lisesi

3- Anais TANYER Kadıköy Özel Saint Joseph Fr. Lisesi

4- Yelissa Sue TOMİÇ Kartal Burak Bora And. Lisesi

5- Nilsu ÇOLAK Üsküdar Haydarpaşa Lisesi

6- Hülya Gökçe ŞAHİNTÜRK Üsküdar Ahmet Keleşoğlu And.Lisesi
YILDIZ KIZLAR FERDİ SIRALAMA

1- Gülçin Canet BAKAL Pendik Özel Bayramlar İ.Ö.O.

2- Başak ERTEKİN Üsküdar Ata İ.Ö.O.

3- Berfin BİLKEN Üsküdar Altunizade Hafize Özal İ.Ö.O.

4- İlayda Sena ÇETİNDERE Kadıköy İstek Özel Acıbadem İ.Ö.O.

5- Ayça ŞANAL Çekmeköy Özel Sezin İ.Ö.O.

6- Senay YILMAZ Beşiktaş Özel Şişli Terakki İ.Ö.O.
1998-1999 DOĞUMLU ÖĞRENCİLER

1- İrem Bala ÖZDOĞRU Beşiktaş Özel BJK İ.Ö.O.

2- Elifnur ÇOLAK Üsküdar Altunizade Hafize Özal İ.Ö.O.

3- İpek VARDAR Kadıköy Reşat Nuri Güntekin İ.Ö.O.

4- Derin KİTAPÇI Kadıköy Özel Duru İ.Ö.O.

5- Öykü YÜKSEL Ümraniye Özel Anabilim İ.Ö.O.

6- Selin MUTLUAÇ Ümraniye Özel Eyüboğlu Çamlıca İ.Ö.O.

7- Dilyara ÜNBAY Beşiktaş Özel BJK İ.Ö.O.

8- Zeynep ÖZTÜRK Beşiktaş Özel BJK İ.Ö.O.

9- Layla VATANDOST Üsküdar Özel Üsküdar Sev İ.Ö.O.

10- Nisan ASLAN Beykoz Şehit Er Ersin Güner İ.Ö.O.

11- Şule SÜLEYMANOĞLU Üsküdar İcadiye İ.Ö.O.

12- İrem GÜNGÖR Ümraniye Özel Anabilim İ.Ö.O.

13- Ada SUNGAR Kadıköy FMV Özel Erenköy Işık İ.Ö.O.

14- Selen VARDAR Kadıköy Reşat Nuri Güntekin İ.Ö.O.

15- Tauna KURT Üsküdar Özel Bilfen Çamlıca İ.Ö.O.

16- Leyla RAMEEVA Kartal İhsan Bayrakçı İ.Ö.O.
2000 DOĞUMLULAR

1- İdil GÜREL Üsküdar Özel Bilfen Çamlıca İ.Ö.O.

2- Dilay ÜNEŞ Üsküdar Çamlıca İ.Ö.O.

3- Bersu ÇOLAK Üsküdar Altunizade Hafize Özal İ.Ö.O.

4- Yasemin YILDIRIMGEÇ Üsküdar Ata İ.Ö.O.

5- Selin Nisa AÇIKEL Ataşehir Özel Ataşehir Bilfen İ.Ö.O.

6- Melisa UTKEN Kadıköy İlhami Ertem İ.Ö.O.

7- Zehra BERK Kadıköy Reşat Nuri Güntekin İ.Ö.O.

8- Yasmin GEÇALP Kadıköy İstek Özel Barış İ.Ö.O.

9- Müge GEMİKÖZ Kadıköy Reşat Nuri Güntekin İ.Ö.O.

10-İrem AKTAŞ Ataşehir Özel Bostancı Doğa İ.Ö.O.

11-Ekin TURHANLAR Kadıköy İstek Özel Acıbadem İ.Ö.O.

12-Göksu AKYILDIRIM Kadıköy Nihat Işık İ.Ö.O.

13-Madına SEMENOVA Beşiktaş Özel MEF İ.Ö.O.

14-Mısra SAPAN Ataşehir Özel Denizatı İ.Ö.O.

15-Yaren YILDIRIM Beykoz Özel Acarkent Doğa İ.Ö.O.

16-Ela Ann DAİ Beykoz İstanbul Koleji Vakfı Özel TED İ.Ö.O.

17-Bersun Elif ÖZER Üsküdar Özel Doğa İ.Ö.O.

18-Azra Sündüz EKŞİ Üsküdar 3. Selim İ.Ö.O.

2009-2010 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İSTANBUL İLİ YILDIZLAR

(KIZ-ERKEK) ESKRİM MÜSABAKALARI SONUÇLARI

YILDIZ ERKEK KILIÇ

1- Ali Emre BALKAN Üsküdar Özel Üsküdar SEV İ.Ö.O.

2- Umut ULUSALOĞLU Sarıyer İ.T.Ü. Geliştirme Vakfı Özel Dr. Natuk Birkan İ.Ö.O.

3- Can TAMUMAN Sarıyer İstek Özel Kemal Atatürk İ.Ö.O.

4- Ata MAVİ Sarıyer İstek Özel Kemal Atatürk İ.Ö.O.

5- Mert Ege AÇIKGÖZ Üsküdar Özel Bilfen Çamlıca İ.Ö.O.



YILDIZ ERKEK FLÖRE

1- İsmail Bora BİREN Üsküdar Özel Üsküdar SEV İ.Ö.O.

2- Aras ÖZTAŞKIN Başakşehir Özel Bahçeşehir Bilfen İ.Ö.O.

3- Faruk Ziya AKGÜMÜŞ Üsküdar Özel Üsküdar Doğa İ.Ö.O.

4- Ogan YAYLIOĞLU Bakırköy Özel Kültür İ.Ö.O.

5- Bora YAZAR Eyüp Özel Kemer İ.Ö.O.


YILDIZ ERKEK EPE

1- Ömer İhsan BEYDİLİ Avcılar Özel Avcılar Fatih İ.Ö.O.

2- Sait Hikmet BARIŞ Avcılar Özel Avcılar Fatih İ.Ö.O.

3- Salih Sanberk ATAK Avcılar Özel Avcılar Fatih İ.Ö.O.

4- Eren SAKARYA Bakırköy Murat Kölük İ.Ö.O.

5- Ertuğrul ESAN Avcılar Özel Fatih İ.Ö.Ö.


YILDIZ KIZ KILIÇ

1- Ilgın SARBAN Eyüp Özel Kemer İ.Ö.O.

2- Nuriye Naz İÇEN Beşiktaş İstek Atanur Oğuz İ.Ö.O.

3- Fatma Zehra KÖSE Üsküdar Nezahat Ahmet Keleşoğlu İ.Ö.O.

4- Irmak SAYGI Kadıköy İlhami Ahmed Örnekal İ.Ö.O.

5- Elif POLAT Sarıyer İ.T.Ü. Geliştirme Vakfı Özel Dr. Natuk Birkan İ.Ö.O.


YILDIZ KIZ FLÖRE

1- Eylül YAZAR Eyüp Özel Kemer İ.Ö.O.

2- Melike İrem BALKAN Bakırköy Özel Kültür İ.Ö.O.

YILDIZ KIZ EPE

1- Rümeysa EREN Ümraniye Özel Sabahattin Zaim Anafen İ.Ö.O.

2- Elif Ceren Gül BURAK Avcılar Özel Fatih İ.Ö.O.

3- Ecem ATATÜRE Sarıyer İstek Özel Kemal Atatürk İ.Ö.O.

4- Elif TULUM Avcılar Özel Avcılar Fatih İ.Ö.O.

5- Huriye BERBER Ümraniye Özel Sabahattin Zaim Anafen İ.Ö.O.



  1   2   3   4


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət