Ana səhifə

Ege üNİversitesi atatürk küLTÜr merkezi aralik’2013 etkiNLİk programi 01. Aralik. 2013 festival yapim


Yüklə 165.23 Kb.
tarix27.06.2016
ölçüsü165.23 Kb.


EGE ÜNİVERSİTESİ ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ

ARALIK’2013 ETKİNLİK PROGRAMI

01.ARALIK.2013 FESTİVAL YAPIM

ETİ Çocuk Tiyatrosu’nun

Kral Çıplak” adlı çocuk oyunu



YER / SAAT : A.Adnan Saygun Salonu / 12.00 ve 14.30 seansları
01 ARALIK 2013 KEMAL TUNCER ÖRS

“Hayvanat Bahçesi” adlı çocuk müzikali

YER / SAAT : Yunus Emre Salonu / 13.00 ve 15.00
05.ARALIK.2013 EGESEM EGE ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ

“Senaryo Yazarlığı Kursu – 4 Hafta”

YER / SAAT : Toplantı Salonu / 18.00 – 20.30 arası / ÜCRETLİ

06 - 15 ARALIK 2013 EGE ÜNİVERSİTESİ

5.ULUSLARARASI EGEART SANAT GÜNLERİ
Onur Sanatçısı :

Altan GÜRMAN
Usta’ya Saygı :

Candeğer FURTUN Gencay KASAPÇI

Semiha BERKSOY Kuzgun ACAR

İlyas Bey Külliyesi” Fotoğraf Sergisi


Davetli Sanatçılar :
Cam

Ursula MERKER / Almanya
Resim- Baskıresim

Ahmet ALBAYRAK Ahmet ORAN Ahmet SARI

Atilla ATAR Atilla İLKYAZ Ayşegül İZER

Bahri GENÇ Bedri BAYKAM Bedri KARAYAĞMURLAR

Burçak BALAMBER Cebrail ÖTGÜN Cezmi ORHAN

Devabil KARA Devrim ERBİL Erol ETİ

Fevziye EYİGÖR PELİKOĞLU Gören BULUT Gözde Eda TEKCAN

Habip AYDOĞDU Hakan PEHLİVAN Halil AKDENİZ

Hayati MİSMAN Hülya TOKSÖZ ŞAHİNER Hüsamettin KOÇAN

Hüsnü DOKAK Ilgaz ÖZGEN TOPÇUOĞLU Ilgım VERYERİ ALACA

Iris WEBER Kayıhan KESKİNOK Lütfi ÖZDEN

M. Zahit BÜYÜKİŞLİYEN Mehmet GÜLER Mehmet YILMAZ

Mete ERDOĞMUŞ Murat ATEŞLİ Musa KÖKSAL

Mustafa ASLIER Mürteza FİDAN Nadide AKDENİZ

Nazan ERKMEN Nurdan KARASU GÖKÇE Oktay ANILANMERT

Onay AKBAŞ Özgür UĞUZ Rıdvan COŞKUN

Rıfat ŞAHİNER Sarah Van Der POLS Selvihan KILIÇ

Süleyman Saim TEKCAN Seyit Mehmet BUÇUKOĞLU Taida JASAREVIC

Tansel TÜRKDOĞAN Tezcan BAHAR Tomur ATAGÖK

Udo SCHEEL Yasemin SÖZER Yeşim AKDENİZ
Heykel

Ryusuke KIDO / Japonya
Fotograf

Ali Arif ERSEN
Performans Sanatçıları

Elfi SVERDRUP

Ernesto VARGAS REYES

Videoart

Davıd DEMJANOVIC & Jarmila MITRIKOVA

Dilek WINCHESTER

KOMET

Sibel HORADA
Galeri Katılımları

Bahariye Sanat Galerisi

Maçka Sanat Galerisi
Üniversite Tanıtım Stantları

Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

Balıkesir Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

Bülent Ecevit Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

Erciyes Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

Karadeniz Teknik Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

İnönü Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi

Mersin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

Muğla Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

Okan Üniversitesi

Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

Yaşar Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi
Diğer Katılımcı Üniversiteler

Afyon Kocatepe Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi

Anadolu Üniversitesi Atatürk Üniversitesi

Bilecik Üniversitesi Bilkent Üniversitesi

Çukurova Üniversitesi Doğuş Üniversitesi

Dokuz Eylül Üniversitesi Dumlupınar Üniversitesi

Düzce Üniversitesi Ege Üniversitesi

Gazi Üniversitesi Hacettepe Üniversitesi

Işık Üniversitesi İnönü Üniversitesi

Kemerburgaz Üniversitesi Kırıkkale Üniversitesi

Kocaeli Üniversitesi Koç Üniversitesi

Marmara Üniversitesi Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ODTÜ

On Dokuz Mayıs Üniversitesi On Sekiz Mart Üniversitesi

Uşak Üniversitesi Yeditepe Üniversitesi

Yıldız Teknik Üniversitesi

5. Uluslararası Egeart Sanat Günleri “Afiş Tasarım “Sergisi

Ekin BOZTAŞ

Tezhip Ve Minyatür Sergisi

Filiz ADIGÜZEL TOPRAK

Gül GÜNEY

Özkan BİRİM

KATILIMCILAR :

  • Aysen YILMAZ 

  • Aysın AKAY 

  • Ayşe GÜLER 

  • Baskı Grubu

* Nilgün İLERİ KÖSEOĞLU

* Nilgün KILINÇASLAN

* Nilgün ALTINTIĞ

* Faize EFE BOSTAN

  • Bülent Yavuz YILMAZ - Meriç AKTAŞ Art Management  

  • Emine BIYIKLI

  • Emine ERMİŞ

  • Fazilet SAYILAN PEKER  - Zerrin ULUSOY ATAK - Suna ATLUĞKOYUN 

  • Ferda AKGÜN  

  • Grup R-Form 

  • (Demet İPER DİCLE -  Behiye KURT - Aynur ERÇIKTI - Zuhal UZDİL)

  • Hatice Şule ÖZER

  • Hüda SAYIN YÜCEL

  • İnci TARAKÇIOĞLU 

  • Megaron Yayıncılık

  • Meriç AKTAŞ Art Management  

Ezgi ÖZKILIÇ Deniz SAĞDIÇ Hakan ÖZDİL Bülent Yavuz YILMAZ

Onur FENDOĞLU Mehmet SAĞBAŞ Haydar AKDAĞ Sevim ÖZTÜRK

  • Muğla Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 

  • Mustafa Kemal ORHON 

  • Mustafa PEKER 

  • Özlem VARGÜN 

  • Perihan ATA 

  • Perihan DURAN 

  • Sercan KOÇAK 

  • Sevinç BAYRAKTAR

  • Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 

(Arzu EVECEN  Ayşe TANRIVER CELASİN Bayram DEMİRAL

Behse Tuğba ÖZENOĞLU Bilgehan KAYA     

Dilek DEMİR  Ece ÇALIŞ ZEGEREK Filiz Nurhan ÖLMEZ 

Gülfizar ÇAYLI Habibe ŞİMŞEK  Hande KILIÇASLAN 

Hatice KÖKLÜ   Hatice Nevin GÜVEN  Muazzez GÜRPINAR

Naile Rengin OYMAN  Özdemir ESGİN Özgün CAN

Safiye SARİ Serap ÜNAL   Taylan URAN

Utku TAKKA   Yusuf KEŞ Zerrin KARTAL   )          

  • Şuayyip YÜCEL 

  • Şükran ULUCAN 

  • Vincent – Art Sanatsal A.Ş.

ZİYARET SAATLERİ : 10.00 - 19.00
5. ULUSLARARASI EGEART SANAT GÜNLERİ

EÜ ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ PROGRAMI :

6 ARALIK 2013 / CUMA

  • AÇILIŞ TÖRENİ 11.00

- Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı,

- Açılış Konuşmaları,

- Onur Sanatçısı Altan GÜRMAN’ın biyografi sunumu – Merve KILIÇER

Sn. Bilge GÜRMAN’a Ödül Takdimi

- ERNESTO VARGAS REYES(Colombia)

Ekidna” Sahne Performansı


-EÜ Atatürk Kültür Merkezi’nde yer alan sergi alanlarının gezilmesi



  • TİYATRO Yunus Emre Salonu 20.00

Fikriye ve Latife, Mustafa Kemal’i Sevdim”

Yazan ve Yöneten: Dilruba SAATÇİ

7 ARALIK 2013 / CUMARTESİ

  • ÖDÜL TÖRENİ Tiyatro Salonu 14.00

Toplumsal Cinsiyet: Kadın/Erkek/Çocuk”

Kısa Film Yarışması Ödül Töreni ve Sinema Oturumu

Moderatör : Doç. Dr. Lâle KABADAYI

Yönetmen : Emin ALPER

Yapımcı : Enis KÖSTEPEN

Oyuncu : Berk HAKMEN

8 ARALIK 2013 / PAZAR

Çorap Kukla Atölye Çalışması

Direktör : Selçuk DİNÇER

  • FİLM GÖSTERİMİ Tiyatro Salonu 11.00

Beynelmilel”

Yönetmen : Sırrı Süreyya ÖNDER / Muharrem GÜLMEZ


  • SUNUM : USTA’YA SAYGI Tiyatro Salonu 14.00

*Candeğer FURTUN Sunan: Candeğer FURTUN / M.Tüzüm KIZILCAN

*Gencay KASAPÇI Sunan : Selvin GAFUROĞLU

*Kuzgun ACAR Sunan:Eren KOYUNOĞLU

*Semiha BERKSOY Sunan: Zeliha BERKSOY



  • FİLM GÖSTERİMİ Tiyatro Salonu 17.00

Vinci”

Yönetmen : Juliusz MACHULSKI (Polonya)

9 ARALIK 2013 / PAZAR

  • YABANCI SANATÇI TANITIMI (1. BÖLÜM)

Tiyatro Salonu 10.00 -16.00


  • FİLM GÖSTERİMİ A.Adnan Saygun Salonu 13.00

Kiler”

Yönetmen : Juliusz MACHULSKI (Polonya)

  • SÖYLEŞİ A.Adnan Saygun Salonu 15.00

Yönetmen Juliusz MACHULSKI



  • PANEL Tiyatro Salonu 17.00

Sanatçı Olmak”

Moderatör : Prof. Hüsamettin KOÇAN

Panelistler: Emre ZEYTİNOĞLU, Murat MOROVA, Yusuf TAKTAK, Zeyno PEKÜNLÜ


  • SAHNE PERFORMANSI A.Adnan Saygun Salonu 19.00

ERNESTO VARGAS REYES ( Kolombiya)

The Gaviero”



10 ARALIK 2013 / SALI

  • FİLM GÖSTERİMİ A.Adnan Saygun Salonu 14.00

Kolysanka”

Yönetmen : Juliusz MACHULSKI (Polonya)

  • PANEL Tiyatro Salonu 14.00

Sanatta Bilim-Anı-Bellek-Ben”

Moderatör: Şefik KAHRAMANKAPTAN

Panelistler: Prof. Gören BULUT / Prof. Hasan PEKMEZCİ / Prof. Refa EMRALİ

  • SES PERFORMANSI A.Adnan Saygun Salonu 18.00

Elfi SUERDRUP (Norveç)

  • PLAKET TÖRENİ A.Adnan Saygun Salonu 18.00

EgeArt Sponsorlarına Plaket Takdimi

11 ARALIK 2013 / ÇARŞAMBA

  • YABANCI SANATÇI TANITIMI (2. BÖLÜM)

Tiyatro Salonu 10.00 -18.00


  • YABANCI SANATÇI LARA KATILIM BELGESİ TAKDİMİ

Tiyatro Salonu 18.00


  • KONSER Yunus Emre Salonu 20.00

Gökkuşağındaki Sesler” EgeArt Konseri

Solistler: Ahmet UTKU & Seher DİLMAÇ MERİÇ

EÜ Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı Katkılarıyla..


12 ARALIK 2013 / PERŞEMBE

  • FİLM GÖSTERİMİ Tiyatro Salonu 14.00

Sonbahar”

Yönetmen : Özcan ALPER

  • FİLM GÖSTERİMİ Tiyatro Salonu 18.00

120”

Yönetmen: Mahmut Fazıl COŞKUN

13 ARALIK 2013 / CUMA

  • FİLM GÖSTERİMİ Tiyatro Salonu 14.00

Selvi Boylum Al Yazmalım”

Yönetmen : Atıf YILMAZ

  • FİLM GÖSTERİMİ Tiyatro Salonu 16.00

Aşk Tesadüfleri Sever”

Yönetmen : Ömer Faruk SORAK

  • FİLM GÖSTERİMİ Tiyatro Salonu 18.00

Mommo (Kız Kardeşim)”

Yönetmen : Atalay TAŞDİKEN

14 ARALIK 2013 / CUMARTESİ

  • SÖYLEŞİ Tiyatro Salonu 14.00

İlyas Bey Külliyesi” Fotoğraf Sergisi ve Söyleşisi

Moderatör : Prof. Dr. Zeynep MERCANGÖZ

Katılımcılar: Prof. Dr. Baha TANMAN - Doç. Dr. Sevinç GÖK

Yard. Doç. Dr. Leyla KAYHAN ELBİRLİK - Yard. Doç. Dr. Şakir ÇAKMAK

Cengiz KABAOĞLU


  • FİLM GÖSTERİMİ Tiyatro Salonu 16.30

İki Dil Bir Bavul”

Yönetmen : Özgür DOĞAN / Orhan ESKİKÖY



15 ARALIK 2013 / PAZAR

  • SÖYLEŞİ Tiyatro Salonu 14.00

Sinema Sanatı”

Zeki DEMİRKUBUZ (Sinema Yönetmeni )

Moderatör : Fırat SAYICI



  • FİLM GÖSTERİMİ Tiyatro Salonu 18.00

Pandora’nın Kutusu”

Yönetmen : Yeşim USTAOĞLU


EGE ÜNİVERSİTESİ

5. ULUSLARARASI EGEART SANAT GÜNLERİ

6 - 15 ARALIK 2013
PARALEL SERGİ ALANLARI

PROGRAMLARI


T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI İZMİR ARKEOLOJİ MÜZESİ

AÇILIŞ: 06 ARALIK 2013 / 15.00
Heykel Sanatçıları” Karma Sergisi

Abdülkadir ÖZTÜRK Ahmet ÖZPARLAK Ayhan YILMAZ

Birnur ERALDEMİR Cemil GÜÇ Derviş ERGÜN

Derya ÖZPARLAK E. Berika İPEKBAYRAK Ercan YILMAZ

Ertuğ ATLI Eşber KARAYALÇIN Eyüp ÖZ

Gökçen ERGÜR Işık ASLIHAN İlker YARDIMCI

Malik BULUT Meriç HIZAL Metin YURDANUR

Mümtaz DEMİRKALP Nurbiye UZ Okay ÖZKAN

Remzi SAVAŞ Sabit BAYTAN Selçuk YILMAZ

Serdar KAYNAK Suat KARAASLAN Turhan ÇETİN

Varol TOPAÇ Züleyha ALTINTAŞ

ZİYARET SAATLERİ: 09.00 –17.00 (PAZARTESİ HARİÇ)

T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI İZMİR RESİM VE HEYKEL MÜZESİ (Konak)

AÇILIŞ: 06 ARALIK 2013 / 13.00
Tanzimat’tan Günümüze”Seçilmiş Eserler

Şeker Ahmet Paşa Namık İSMAİL İbrahim ÇALLI

Ömer ULUÇ Adem GENÇ

T.C. Kültür Ve Turizm Bakanlığı İzmir Resim Ve Heykel Müzesi Koleksiyonu’ndan Bir Seçki
Resim

Adem GENÇ Aliye BERGER Avni LİFİJ

Bedri Rahmi EYÜBOĞLU Burhan UYGUR Ferruh BAŞAĞA

Halil PAŞA Hikmet ONAT İbrahim BALABAN

İbrahim ÇALLI Kadri ATAMAL Mahmut CUDA

Müfide KADRİ Namık İSMAİL Nedim GÜNSÜR

Neşet GÜNAL Nuri İYEM Nurullah BERK

Ömer ULUÇ Ruhi AKEL Sami YETİK

Şefik BURSALI Şeker Ahmet PAŞA Şeref BİGALI

Turgut ATALAY Vedat MAVİTAN

Heykel

Hadi BARA Hüseyin GEZER Kuzgun ACAR

Saim BUGAY Turgut PURA Zühtü MÜRÜDOĞLU
Özgün Baskı

Aliye BERGER

Mustafa ASLIER
Seramik

Füreya KORAL

Nusret ALGAN
Ege’de Sanat Yaşamı” Karma Sergisi

Resim

Ali AÇIKALIN Atilla DEVELİOĞLU Çetin EROKAY

Emine KUTLU HALIÇINARLI Faden Suzan KUDSİOĞLU Fahri SÜMER

Hasan RASTGELDİ İlknur KOCABIYIK Lale TEMELKURAN

Mahmut DURMUŞ Mehlika KOROL Mehmet ASLAN

Mehmet BOZTAŞ Müşerref DURMUŞ Naci DOĞAN

Oğuz DEMİR Reyhan ABACIOĞLU Seba UĞURTAN

Turan ENGİNOĞLU Ülkü ÜNAL Yusuf TOPRAK

Zeki SERBEST
Baskıresim

Ejmel YALÇINTAŞ Ertuğrul SARAÇ Gültekin YILDIZ

Hülya YALÇIN İsmail OKAY Korkut ÜNAL

Mehmet FIRINCI Tansel ÖZALP

Heykel

Arzu ATIL Derya BARAN

Kadriye KANTIK Mert Taşkın DEMİR


Seramik

A. Cüneyt ER Can GÖKÇE Erkuter LEBLEBİCİ

Ezgi GÖKÇE Görsev BİLKAY Gülümser AYDEMİR

Leman KALAY Nuray ERDEN Nurdan SÖZER

Şelale GÜDER BÜKE Vefa İRDELP Yıldız ŞİMA



Fotoğraf

Ahmet İMANÇER Ahmet Serdar TURAN Aykut FIRAT

Emrah İÇTEN Erol ÖZDAYI Hakan KUYUMCU

Kemal OKUL Kıvanç ŞEN Levent YILDIZ

Metin YAĞCI Necmetdin ALAGAŞ Tahir ÜN

Yunus KOÇ Zeynel AYDIN

ZİYARET SAATLERİ: 09.00 –18.00 (PAZARTESİ HARİÇ)

T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI RESİM HEYKEL MÜZESİ

(İzmir Enternasyonal Fuar Alanı)

AÇILIŞ: 07 ARALIK 2013 / 11.00

Yine, Yeni, Kıyıda…” EgeArt Genç Sanat Yarışma Sergisi


Ödül Alan Sanatçılar

Deniz Köse

Haşim Arslan

Payam Latifi
Eserleri Sergilenmeye Hak Kazananlar

Ahmet Mansuroğlu Ahmet Özparlak Alara Yılmazkulaş

Ali Nakuş Aslı Toprak Aygün Dinçer Kırca

Ayberk Balcı Aylin Beyoğlu Aysel Güneş

Ayşegül Apak Bahar Artan Oskay Barbaros Cangürgel

Batural Cırık Berna Mural Birnur Derya Geylani

Büşra Yakar Can Çalışkan Cemil Güç

Deniz Selin Levent Duygu Arı Güvenç Düriye Kozlu

Ebru Yazgaç Ece Pınar Kapan Eda Emirdağ

Elif Karaaslan Emine Bıyıklı Erhan Cihangiroğlu

Erhan Kuzucuoğlu Esra Sağlık Evrim Özeskici

Filiz Yakar Gözde Yurdunmalı Güler Oğuz

Halil Yıldırım Işıl Şen İhsan Erenci

İkbal Özpınar Mahmut Özdemir Mehmet Ali Büyükparmaksız Mehmet Can Gürsoy Mehmet Çevik Mehtap Morkoç

Melisa Engineri Menderes Öngenç Meral Koraltan Vuran

Merve Turan Murat Paktur Mustafa Devran Tosun

Mükerrem Baki Naciye Danış Nilay Kurttay

Oğuz Kaleli Olgu Sümengen Berker Onur Fındık

Pınar Baklan Önal Pınar Ceylan Raife Tokyürek

Rugül Serbest Sait Toprak Salih Ezen

Sanem Tufan Sedat Gökçe Selim Çınar

Serdar Yılmaz Sevgi Özdemir Seyhan Alkan

Şafak Çetin Özkan Tuğçe Aytürk Yasem Funda Burnaz

Yavuz Ayhan Yeliz Selvi Yıldırım İnce

Zehra Çiçek

ZİYARET SAATLERİ: 09.00 –18.00 (PAZARTESİ HARİÇ)

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ AHMED ADNAN SAYGUN SANAT MERKEZİ

AÇILIŞ: 07 ARALIK 2013 / 16.00



  • Kesişim” Tekstil Sanatçıları Karma Sergisi

Aino Kajaniemi Anne Stabel Anne-Gry Løland

Ayşen Urfalıoğlu Bengü KARADUMAN Fırat Neziroğlu

Gabriella Göransson Gaye KIRLIDÖKME BELEN Hatice MACUN

Helena Kaikkonen Ida Helland - Hansen Kemal Can

Kristin Saeterdal Kristine Fornes Leyla Aksoy

Maria E. Ryan Sondresen Marja Junnikkala Nesrin Türkmen

Nina Nisonen Nuray ER BIYIKLI Pınar Yılmaz

Raija Jokinen Siri Berqvam


  • Miniprint Çalıştay Sergisi

Agnese BRUSCA Ahmet Şinasi İŞLER Ana ERMAN

Anna ARMINEN Arıel KOFMAN Arif Ziya TUNÇ

Blanca SACCOMANO Coletta CREMONESI Colin GILLESPIE

Cristina Gladys MUNOZ Dan BOAR Danilo CIARAMAGLIA

Dimo KOLIBAROV Dizar Ercivan ZENCİRCİ Ejmel YALÇINTAŞ

Elena DAVICINO Emre SENAN Ercan TUNA

Erhun ŞENGÜL Erkin KESKİN Evelıne KOLIJN

Francısco Quıntanar MARTINEZ Graciela SUAREZ Gülbin KOÇAK

Gülin ÇAKAL Hatice BENGİSU Hatice KETEN

Herman NOORDERMEER Hung Oi YEE Hülya YALÇIN

Ivan NINOV Jochen KOEHN Mahmut DURMUŞ

Mehmet ASLAN Mehrdad KHATAEI Monıka FALKE

Musa KÖKSAL Mustafa ALBAYRAK Müjde AYAN

Oya PEKMENER Patricia SCHULER Patrick AUBERT

Reyhan ELBİRLİLER Saime DÖNMEZER Samet UĞUR

Selvihan KILIÇ Sezin HAŞIÇI Silvana BLASBALG

Süleyman Saim TEKCAN Toni PECORARO Zeycan ALKIŞ

ZİYARET SAATLERİ: 10.00 –18.00 (PAZAR HARİÇ)

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

TARİHİ HAVAGAZI FABRİKASI KÜLTÜR MERKEZİ

AÇILIŞ: 04 ARALIK 2013 / 11.00

Gemiler” Sergisi



Yaratıcı Çocuklar Derneği Çalıştayı – 2

(HAFTANIN 7 GÜNÜ 09.00 –18.00 ARASI ZİYARETE AÇIKTIR)

Yaratıcı Çocuk Çalıştayı Atölye Çalışması 06 ARALIK 2013 / 09.30 – 11.30
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ AYA VOUKLA KİLİSESİ

AÇILIŞ: 07 ARALIK 2013 / 20.00

Dinleti

Ege’den Akdeniz’e”



Fuat EFENDİEV – Keman

Hürkan AYVAZOĞLU – Flüt

Sibel ENFENDİEV – Arp

KARŞIYAKA BELEDİYESİ HAMZA RÜSTEM FOTOĞRAF EVİ

AÇILIŞ: 03 ARALIK 2013 / SAAT : 14.00
Geçmişin İzinde” Ege Üniversitesi Arkeoloji Kazı Fotoğrafları Sergisi

Aigai Kazısı Prof. Dr. Ersin DOĞER

Antandros Kazısı Doç. Dr. Gürcan POLAT

Başur Höyük Kazısı Yrd. Doç Dr. Haluk SAĞLAMTİMUR

Beycesultan Höyük Kazısı Prof. Dr. Eşref ABAY

Çattepe Höyük Kazısı Yrd. Doç.Dr. Haluk SAĞLAMTİMUR

Kadıkalesi (Anaia) Kazısı Prof. Dr. Zeynep MERCANGÖZ

Kale-i Tavas (Tabae) Kazısı Prof. Dr. Bozkurt ERSOY

Klaros Bilicilik Merkezi Kazısı Prof. Dr. Nuran ŞAHİN

Phokaia Kazısı Prof. Dr. Ömer ÖZYİĞİT

Yeşilova Höyük Kazısı Yrd. Doç. Dr. Zafer DERİN

HAFTANIN 7 GÜNÜ ZİYARETE AÇIKTIR




KARŞIYAKA BELEDİYESİ OPERA VE TİYATRO SAHNESİ

09 ARALIK 2013 / 20.00

Dinleti

Üçlü” Oda Müziği Konseri



Tolga KULAK – Keman

Gözde YAŞAR - Viyolonsel

Suzan ŞENOL – Piyano

KONAK BELEDİYESİ GÜZELYALI KÜLTÜR MERKEZİ

AÇILIŞ: 06 ARALIK 2013 / 17.00

Kıyıda Yaşam”



Fotoğraf Sanatçıları Karma Sergisi

Adem SÖNMEZ Ahmet Öner GEZGİN

Hakan DAĞDELEN Nafia HANYALOĞLU

ZİYARET SAATLERİ: 10.00 –18.00 (PAZAR HARİÇ)

URLA BELEDİYESİ ESKİ TAMİRHANE BİNASI

AÇILIŞ: 04 ARALIK 2013 / 16.00

İnsana dair -3 Usta Yorum” Sergisi



Cem SAĞBİL

Cuma OCAKLI

Umur TÜRKER

HAFTANIN 7 GÜNÜ ZİYARETE AÇIKTIR

TÜRKİYE İŞ BANKASI İŞ SANAT GALERİSİ

AÇILIŞ: 06 ARALIK 2013 / 18.00

Cam Sanatçıları” Karma Sergisi



Altan SUNGAR Asanni (Gülin ALGÜL) Aylin ÖZCAN

Barbaros GİRAY Agah Barış Can AKSAKAL Ekrem ÖZEN

Enver GÜNER Gamze ARAZ ESKİNAZİ Yasemin SAYINSOY

Mehmet AYDIN Mehmet Güçlü POLAT Mustafa AĞATEKİN

Müge GÖĞÜŞ Sema OKAN TOPAÇ Şekip OĞUZ

Tülin YİĞİT AKGÜL Ufuk AKBEY Yasemin ASLAN BAKİRİ

( HAFTANIN 7 GÜNÜ 10.00 –19.00 ARASI ZİYARETE AÇIKTIR)

İZMİR KÜLTÜR SANAT VE EĞİTİM VAKFI ( İKSEV)

AÇILIŞ: 04 ARALIK 2013 / 14.00
İzzet KERİBAR” Fotoğraf Sergisi

ZİYARET SAATLERİ: 09.00 –18.00 (CUMARTESİ – PAZAR HARİÇ)
EGE ÜNİVERSİTESİ PROF.DR. YUSUF VARDAR –MÖTBE- KÜLTÜR MERKEZİ

AÇILIŞ: 05 ARALIK 2013 / 16.00
“Mavi +Dalga” ve “Mavi Su” Kağıt Çalıştayları Sergisi

Hakan PEHLİVAN

ZİYARET SAATLERİ: 09.00 –17.00 (CUMARTESİ – PAZAR HARİÇ)
Origami Atölye Çalışması 9 ARALIK 2013 / 10.00 – 14.00 arası

Eğitmenler : Atilla YURTKUL / Kunsulu JILKISHIYEVNA
EGE ÜNİVERSİTESİ KAĞIT VE KİTAP SANATLARI MÜZESİ

AÇILIŞ: 05 ARALIK 2013 / 10.30
Kağıt Dalgası”

Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinden Sanatçıların Kağıt Sanatı Sergisi

Emel SAMİOĞLU Esma PAÇAL TURAM Hakan PEHLİVAN

İnci KANSU İsmet TATAR Nedim SÖNMEZ

Nur GÖKBULUT Nurtaç ÖZLER Simge UYGUR

Varol TOPAÇ Yurdagül PAKALIN

ZİYARET SAATLERİ: 09.00 –17.00 ( PAZAR – PAZARTESİ HARİÇ)


EGE ÜNİVERSİTESİ ETNOGRAFYA MÜZESİ

AÇILIŞ: 05 ARALIK 2013 / 11.30
Miş’li Zamanlara Yolculuk” Kronolojik Defile Çalışmasından Bir seçki

Gülşin ORAL

ZİYARET SAATLERİ: 09.00 –17.00 ( PAZAR – PAZARTESİ HARİÇ)


EGE ÜNİVERSİTESİ 50.YIL KÖŞKÜ SANAT GALERİSİ

AÇILIŞ: 05 ARALIK 2013 / 13.30
Başka Kıyılar”

Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Öğretim Elem. Sergisi

Dizar ERCİVAN ZENCİRCİ Ekin BOZTAŞ Kamuran KÖSEOĞLU

Melek ŞAHAN Merih TEKİN BENDER

ZİYARET SAATLERİ: 09.00 –17.00 (CUMARTESİ - PAZAR HARİÇ)
EGE ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI SERGİ SALONU

AÇILIŞ: 05 ARALIK 2013 / 17.00
Lif Dokular” Kağıt Çalıştay Sergisi

Şükran TÜMER

ZİYARET SAATLERİ: 09.00 –17.00 (CUMARTESİ - PAZAR HARİÇ)

EGE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS ETKİNLİKLERİ

AÇILIŞ: 05 ARALIK 2013 / 15.00
İzini Bırak” Çaur Atölyesi Çalıştayı

Heykel Çalıştayı

Edward FLEMING Harald OREDAM

Mustafa YILMAZ Rahmi ATALAY

HAFTANIN 7 GÜNÜ ZİYARETE AÇIKTIR

EGE ÜNİVERSİTESİ EGE MESLEK YÜKSEKOKULU SANAT GALERİSİ

AÇILIŞ: 05 ARALIK 2013 / 18.00
Geleneksel Sanat ve Alternatif Seramik Pişirme Yöntemleri” Menemen Çalıştay Sergisi

A.Cüneyt ER Atilla CENGİZ KILIÇ Betül AYTEPE

Burak TATAR Hakan AKÇE Jae Cheon SIM

Mehmet COŞAR Mutlu BAŞKAYA YAĞCI Nuran YILDIZEL

Perizat TÜMEN Saung Hun LEE Sergio GARCİA

Şirin KOÇAK Young Soo KIM

ZİYARET SAATLERİ: 09.00 –17.00 ( CUMARTESİ - PAZAR HARİÇ)



İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ UŞAKİZADE KÖŞKÜ

AÇILIŞ: 03 ARALIK 2013 / 17.00
Aydın Doğan Vakfı “Uluslararası Karikatür Sergisi”nden Bir Seçki
Ahmet ÖZTÜRKLEVENT Alessandro GATTO Alıyeh MAZAHERI

Ali Raşit KARAKILIÇ Amır CATIC Angel Bolıgan CORBO

Angel Ramıro Zapata MORA Arıf SUTRISTANTO

Asuman KÜÇÜKKANTARCILAR Bert M.L WITTE Caı WEIDONG

Cetın Cerchez ABDULA Claudıo Antonıo GOMES Dıdıe Srı WIDIYANTO

Doğan ARSLAN Evzen DAVID Hamed BAZRAFKAN -

Horacıo CARDO Ilya KATZ Javad ALIZADEH

Jerzy GLUSZEK Jose Antonıo COSTA Jose Antonıo Garcı NIETO

Jozef GRUSPIER Krzysztof GRZONDZIEL Kürşat ZAMAN

L'ubomır KOTRHA Ludo GODERIS Majıd AMINI

Moacır KNORR GUTTERRES Mohammad Alı KHALAJI Mohammad AMIN AGHAEI

Mohsen NASERI Mojtaba HEIDER PANAH Muhittin KÖROĞLU

Musa GÜMÜŞ Nadıa AGHABEIGI Necdet YILMAZ

Negın NAGHIYEH Nıkola LISTES Nıkolay EPHROMOV

Oton Anton REISINGER Paulo VERSCHAEREN Pavel CONSTANTIN

Pawel KUCZYNSKI Pol LEURS Rafael CORREA

Raımundo WALDEZ Razvan TENIE BRADEAN Reıner SCHWALME

Rodrıgo MINEU Rodrıgo ROSA Ross THOMSON

Sajad RAFEEI Sava BABIC Sergeı BOBYLEV

Sergey RIABOKON Valentın DURUZHININ Vıctor KUDIN

Vladımır KAZANEVSKY Vladımır STANKOVSKI Werner ROLLOW

Wıllıam RASOANAIVO

(HAFTANIN 7 GÜNÜ 09.00 –18.00 ARASI ZİYARETE AÇIKTIR)


SWİSSOTEL BÜYÜK EFES, İZMİR

AÇILIŞ: 07 ARALIK 2013 / 18.00
Mücevherlerin Sesi” Sahne Performansı

Elfi SUERDRUP (Norveç)
Seramik Sanatçıları” Karma Sergisi

A. Feyza ÇAKIR ÖZGÜNDOĞDU Ahn SI SUNG Ali Temel KÖSELER

Anna Calluorı HOLCOMBE Ann-Charlotte OHLSSON Arina AILINCAI

Arnold ANNEN Atilla Cengiz KILIÇ Ayşegül TÜREDİ ÖZEN

Ayfer KALSIN Beril ANILANMERT Burcu ÖZTÜRK KARABEY

Candan DİZDAR TERWIEL Candan GÜNGÖR Carola SÜSS

Daniel REYNOLDS Daphne CORREGAN Dobany SANDOR

Efe TÜRKEL Eli VEİM Elif AYDOĞDU AĞATEKİN

Elisabeth VON KROGH Eva Beata LAUGERUD Fazıl ERCAN

Ferhan TAYLAN ERDER Fumio SHIMADA Füsun ÇÖVENOĞLU

Füsun KAVALCI Gareth MASON Halil YOLERİ

Hanne HAUKOM Hasan BAŞKIRKAN Hasan ŞAHBAZ

Hikmet Serdar MUTLU Hu Xiao PENG Hüseyin ÖZÇELİK

Hwan- Cheon YONG Ilona ROMULE Iosifina KOSMA

İlhan MARASALI İrfan AYDIN İsmail YARDIMCI

Janos PROBSTNER Jean Claude LEGRAND Ji Hye MYUNG

Jona GUDVARDARDOTTIR Kaan CANDURAN Kari AASEN

Kemal TİZGÖL Kemal ULUDAĞ Kım Yon MOON

Kirsi KİVİVİRTA Lee Bock YOU Li Xin Yİ

Li Zi YUAN Lucinda BROWN M. Doğan ÖZGÜNDOĞDU

M. Fatih KARAGÜL Madhur SEN Magdalene ODUNDO

Maro KERASSOTI May Snevoll VON KROGH Mustafa TUNÇALP

Mutlu BAŞKAYA YAĞCI N. Lerzan ÖZER Nina HOLE

Nurdan YILMAZ ARSLAN Nusret ALGAN Oya UZUNER

Ödül IŞITMAN Ömer GÖRKEM Ömür TOKGÖZ

Pınar GENÇ Reyhan GÜRSES Rina KIMCHE

Rolando GIOVANNINI Safiye BAŞAR Sevim ÇİZER

Shın Jung SOON Sıdıka Sibel SEVİM Soner GENÇ

Sucheon LEE Şeyma BOBAROĞLU (REİSOĞLU) Tjok DESSAUVAGE

Toygan EREN Tuğrul Emre FEYZOĞLU Vedat KACAR

VINOD DAROZ Vineet KACKER Violette FASSBAENDER

Yasemin YAROL Yulıa REPİNA Zehra ÇOBANLI ZİYARET SAATLERİ: 11.00 –19.00 (PAZARTESİ HARİÇ)
KONSERLER VE TİYATRO İÇİN GİRİŞ DAVETİYELİDİR.

DAVETİYELERİ EÜ AKM'DEN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ.
TEL : 0232 489 04 59 - 0232 483 85 20
Not: 5.Uluslararası EgeArt Sanat Günleri Yürütme Kurulu gerektiğinde program üzerinde

değişiklik yapabilir.


06.ARALIK.2013 EGESEM EGE ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ

“Sirke Üretim Teknikleri Eğitimi– 4 Saat”

YER / SAAT : Toplantı Salonu / 13.00 – 17.00 arası / ÜCRETLİ
07 -08 ARALIK 2013 FESTİVAL YAPIM

Ali POYRAZOĞLU Tiyatrosu’nun

Kaplumbağa” adlı oyun



YER / SAAT : Yunus Emre Salonu / Cmt. 20.30 / Pazar 16.00
13 ARALIK 2013 FESTİVAL YAPIM

Enver AYSEVER

Aykırı Kumpanya” adlı müzikli kabare



YER / SAAT : Yunus Emre Salonu / 20.30
14 ARALIK 2013 FESTİVAL YAPIM

Burak SERGEN

Adolf” adlı oyunu



YER / SAAT : A.Adnan Saygun Salonu / 20.30
14-15.ARALIK.2013 STİLL PRODÜKSİYON - EMRE ÖZKAN

İstanbul Komedi Tiyatrosu’nun

Hafta Sonunun Son Günü” adlı oyunu



YER / SAAT : Yunus Emre Salonu / Cuma 20.30 – Cmt. 16.30
15 ARALIK 2013 KEMAL TUNCER ÖRS

“Mahşer-i Cümbüş” adlı oyun

YER / SAAT : A.Adnan Saygun Salonu / 16.00 ve 19.30
17, 24 ARALIK.2013 NETWORK TWENTY ONE

“Aylık Toplantı”

YER / SAAT : Tiyatro Salonu / 20.00
18 ARALIK 2013 KEMAL TUNCER ÖRS

“Kerem GÖRSEV & Ayhan SİCİMOĞLU Konseri”

YER / SAAT : Yunus Emre Salonu / 20.30
18,24,30. ARALIK.2013 ÜMİT BULUT

“Bireysel Müzik Eğitimi ve Terapi Çalışmaları”

Selim ÖZTAŞ Musıki Kulübü İşbirliği ile…

Türk Müziği Eğitimi”



Şarkılarıyla, Türküleriyle İzmir’in Hanımları

Genel Sanat Yönetmeni: Ümit BULUT

YER : Seminer Salonu
18 ARALIK 2013 EGESEM EGE ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ

“Tutulmalar ve Toplumlar Üzerindeki Etkisi” konulu

Prof.Dr. Serdar EVREN - Halk Günü Semineri

YER / SAAT : Seminer Salonu / 18.00 – 20.00arası / ÜCRETSİZ
19.ARALIK.2013 T.C. KÜLTÜR BAKANLIĞI

İZMİR DEVLET KLASİK TÜRK MÜZİĞİ KOROSU MÜDÜRLÜĞÜ

“2013 – 2014 Sanat Sezonu Periyodik Konseri”

ŞEF : Ahmet HATİPOĞLU

SOLİST : Fatih KOCA

YER / SAAT : A.Adnan Saygun Salonu / 20.30
19.ARALIK.2013 EGESEM EGE ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ

“Gökyüzünün Söyledikleri Eğitimi– 12 saat - 4 Hafta”

YER / SAAT : Seminer Salonu / 18.00 – 20.00 arası / ÜCRETLİ
19.ARALIK.2013 STİLL PRODÜKSİYON

Tiyatro Esen’in “Gizli Özne” adlı oyunu

YER / SAAT : Tiyatro Salonu / 20.30
20.ARALIK.2013 FESTİVAL YAPIM

“Üstün DÖKMEN – Küçük Şeyler”

YER / SAAT : A.Adnan Saygun Salonu / 20.30
20-21 ARALIK 2013 FESTİVAL YAPIM

Keloğlan Masalları” adlı çocuk oyunu



YER / SAAT : A.Adnan Saygun Salonu / Cuma 11.00 ve 13.00

Cmt. 13.00 ve 15.00
20, 21, 28 MOZART AKADEMİ

ARALIK.2013 “Çocuk Korosu ve Orf Eğitimleri”

YER : Seminer Salonu
21.ARALIK.2013 FESTİVAL YAPIM

Erdem ŞENOCAK

Tehlikeli Oyunlar”



YER / SAAT : Tiyatro Salonu / 20.30
21 ARALIK.2013 EGESEM EGE ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ

“İspanyolca Dil Eğitimi Kursu – 3 Ay”

YER / SAAT : Seminer Salonu / 10.00 – 13.30 arası / ÜCRETLİ
21.ARALIK.2013 EGESEM EGE ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ

“İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlık Sertifika Programı – 2 ay”

YER / SAAT : Seminer Salonu / 09.00 – 16.00 arası / ÜCRETLİ
21, 28 ARALIK 2013 MAVİ SANAT

Bale (4 – 9 yaş grubu)

Yaratıcı Drama (6 – 13 yaş grubu)

Oyunculuk (15 – 18 yaş grubu)

Sinema Atölyesi(Yetişkin grup)

Senaryo Yazarlığı (Yetişkin grup)

Dramatik Yazarlık (Yetişkin grup)

Roman Atölyesi (Yetişkin Grup)

Kurgu Atölyesi (Yetişkin Grup)

Salon Dansları (Yetişkin Grup)

Kursları

YER : Seminer C Salonu
22.ARALIK.2013 FESTİVAL YAPIM

“İnce Saz Konseri”

YER / SAAT : Yunus Emre Salonu / 20.00
22 ARALIK.2013 NETWORK TWENTY ONE

“Aylık Toplantı”

YER / SAAT : A.Adnan Saygun Salonu / 13.00
22 ARALIK.2013 SICAKKAN SANAT ÇOCUK TİYATROSU

“Cesur Kral ve Korkak Timsah” adlı çocuk oyunu

YER / SAAT : Tiyatro Salonu / 11.30 ve 13.00 seansları
23 – 31 ARALIK.2013 MEHMET ASLAN

Çizgili Yol” Resim Sergisi



YER : Sanat Galerisi

AÇILIŞ : 23 Aralık 2013 – Saat : 18.00
23 ARALIK 2013 EGESEM EGE ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ

“Güzel ve Etkili Konuşma Eğitimi – 4 Hafta”

YER / SAAT : Seminer Salonu / 17.30 – 21.15 arası / ÜCRETLİ
23.ARALIK.2013 EGESEM EGE ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ

“İngilizce Konuşma Kulübü Orta Seviye Kursu – 8 Hafta”

YER / SAAT : Seminer Salonu / 18.00 – 19.30 arası / ÜCRETLİ
23 ARALIK 2013 ÜMİT BULUT

Selim ÖZTAŞ Musıki Kulübü İşbirliği ile…

“Ümit BULUT & Pınar BULUT”

Sevdalı Şarkıları Türküleri ile Aşkefza Project”



Konserin geliri İzmir Şehit Aileleri Derneği’ne burs olarak

bağışlanacaktır.

YER / SAAT : Yunus Emre Salonu / 20.00

24 ARALIK 2013 T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI

İZMİR DEVLET TÜRK DÜNYASI DANS VE MÜZİK TOPLULUĞU

“2013 – 2014 Sanat Sezonu Periyodik Konseri”

ŞEF : M. Ali GEVREK

YER / SAAT : Yunus Emre Salonu / 20.00
24 ARALIK 2013 EGESEM EGE ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ

“Öğretim Süreçlerinde Yaratıcı Drama Eğitimi – 12 Hafta”

YER / SAAT : Seminer Salonu / 18.00 – 22.00arası / ÜCRETLİ
24.ARALIK.2013 EGESEM EGE ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ

“İlk Yardım Eğitimi – 16 saat – 4 gün”

YER / SAAT : Seminer Salonu / 17.00 – 21.00 arası / ÜCRETLİ
25 ARALIK 2013 EGESEM EGE ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ

“Doğa Bilimlerinde Matematik Tarihi” konulu

Prof.Dr. Beno KURYEL – Halk Günü Semineri

YER / SAAT : Seminer Salonu / 18.00 – 20.00arası / ÜCRETSİZ
25.ARALIK.2013 EGESEM EGE ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ

“Erasmus Öğrencilerine İngilizce Konuşma Kulübü ve ILTS Hazırlık

Kursu – 8 Hafta”

YER / SAAT : Seminer Salonu / 18.00 – 19.30 arası / ÜCRETLİ
25 ARALIK 2013 FESTİVAL YAPIM

Ferhan ŞENSOY – Ortaoyuncular

Ferhangi Şeyler” adlı oyunu



YER / SAAT : Yunus Emre Salonu / 20.30
26 ARALIK.2013 MUHİTTİN YILDIZ ORGANİZASYON

Sunshine Band Konseri”



YER / SAAT : Yunus Emre Salonu / 20.30
27 ARALIK.2013 OKAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Sınavdır Geçer” konferansı



YER / SAAT : A.Adnan Saygun Salonu / 14.00
30.ARALIK.2013 EGESEM EGE ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ

“Fotoğraf Atölyesi Eğitimi– 6 Hafta”

YER / SAAT : Seminer Salonu / 18.00 – 20.00 arası / ÜCRETLİ






Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət