Ana səhifə

Delegazione Provinciale di Pordenone-Settore Karate


Yüklə 40.13 Kb.
tarix26.06.2016
ölçüsü40.13 Kb.
F
EDERAZIONE ITALIANA JUDO LOTTA KARATE ARTI MARZIALI


Delegazione Provinciale di Pordenone-Settore Karate



The Sport Association: ASD KARATE ADVANCED PORDENONE

Place & date: Pordenone, 10-11/02-07

International Trophy “PN CUP” 2007

Speciality:

KATA & KUMITE INDIVIDUALE

SATURDAY RESULTS:

KATA

KUMITE CADETS & JUNIOR F.

KUMITE JUNIOR M. & SENIOR

BEGINNER M:

1° STEFAN ZDRAVKOVIC-BEL. SERBIA

2° CLAUDIO MONALDI-COORD. MASTER

3° PASQUALE VEDRUCCIO-C. PUGLIA

3° DAVIDE IANNUZZIELLO-C. MASTER

5° MICHAEL SPORRER-AUSTRIA

5° SERGIY OSTAPENKO-UKRAINA
BEGINNER F:

1° DAMNJAN LEPOSAVA-BEL. SERBIA

2° SAMANTHA ASCANI-COORD. MASTER

TJASA BERTONCELJ-SLOVENIA

3° GIADA POZZATO-NOV. PADOVANA

5° GIULIA MAZZUCCATO-N. PADOVANA

5° LAURA DE FRENZA – CASALMAGG.

 

CADETS M:



ANDREA NORIS-DOSSELLO

2° GIORGIO FERRARI-SHU REN KAN

3° ALBERTO DE CARLO-C. MASTER

3° GERGELY SZENASI- S. K. HUNGARY

5° LUCA PUGGIONI - COORD. MASTER

5° MATTEO ANDRETTO - C. MASTER
CADETS F:

1° ROMANA MARKOVIC-BEL. SERBIA

2° GAIA TACCOLA-PESCIA

3° ELEONORA MORO E.-C. MASTER

SELENA GAJIC-BELGRADO SERBIA

5° MARINA WOBMANN-REN MEI SWISS

5° JANA GFELLER-REN MEI SWISS

 

JUNIOR WKF M:



1° FRANCESCO ZANOTTI-C. MASTER

2° LUCIO SILIQUINI - COORD. MASTER

3° OSCAR PE - COORD. MASTER

3° ANTONIO MINONNE- C. MASTER

NAT GOOSSENS-ELHATRI OLANDA

5° SAVERIO BEVACQUA-REN MEI SWISS
JUNIOR WKF F:

1° CHIARA TOMMASI-CAMAIORE

2° KATA' ADAM -SHITOKAI HUNGARY

3° ORNELLA MAGIULLI-COORD.PUGLIA

3° FATIMA ELHATRI-ELHATRI HOLAND

5° MARTINA MAURO-BUDO SEI SHIN

5° MANSOORE GORBHANI-IRAN K.F.

 

SENIOR WKF M:



1° STEFANO SORBINO-COORD. MASTER

2° ALESSIO MIANO-COORD. MASTER

3° LUCA PATI -COORD. MASTER

3° GIOVANNI LECCESE- N. PADOVANA

5° MATTIA PRESICCE- COORD. PUGLIA

5° ANDREA LANFREDI-COORD. MASTER
SENIOR WKF F:

1° TATIANA MORO - COORD. MASTER

JOVANA GAJIC-BELGRADO SERBIA

3° SABRINA CARMIGNANI-PESCIA

3° MARIANGELA MARZO-C. PUGLIA

5° LINDA TRECCANI - COORD. PUGLIA

5° JELENA VICIC-BELGRADO SERBIA

CADETS M 45 KG:

1° MARTYNUK IHOR-SHOGUN UKRAINA

2° IVAN BILIC-CROATIA NATIONAL T.

3° DIEGO CASTRIGNANO – FIDENZA

3° ANDREA SANO – Y- TAVERNELLE

CADETS M 50 KG:

1° JAN KASERER-K. VERBANT AUSTRIA

2° ALEXANDER JEZDIG - K.V. AUSTRIA

3° DANIELE FERRONI – Y. TAVERNELLE

3° DOMINIK KOVACIC – BREGANA CRO.

  CADETS M 55 KG:



1° STRANO GIUSEPPE-CHAMPION C. N.

CADETS M 60 KG:

1° LEONARDO VALENTE-C. PUGLIA

2° KARLO PEJIC-CROATIA NAT. TEAM

3° DANIEL SCHIAVON – C.G. TORINO

3° EDUARD AGASTON – C. MASTER

CADETS M 65 KG:

1° MICHI STOSSEL- REN MEI SWISS

2° GERGELY SZENASI- S. K. HUNGARY

3° BITIKI NIKOLL – REN MEI SWISS

3° GRAZIANO ALESSANDRO – C.C. NAP.

  CADETS M 75 KG:



1° SARNATARO-CHAMPION C. NAPOLI

2° OLEXANDER DOZHUK- S. UKRAINA

3° MANUEL DI MARIO – Y. TAVERN.

3° DANIELE LONGOBARDI – B. C. ROMA

  CADETS M 85 KG:



1° ANDREA CARLI-C.G.TORINO

2° GIANLUCA ORLANDI-Y. TAVERN.
CADETS F 45 KG.:

1° MARINA WOBMANN - R.M. SWISS

2° CHIARA SCIURPA – Y. TAVERNELLE

3° LUCIA MENCARELLI – Y. TAVER.

CADETS F 50 KG:

1° GABRIJELA TUSINEC–BREGANA CRO.

2° LAURA MONTALDI – Y. TAVERN.

3° LAURA TEMPESTA – Y. TAVERN.

CADETS F 55 KG.:

1° ELISABETTA GREMAGNA – C.PUGLIA

2° ANGELA GAMBIOLI – Y- TAVERN.

3° JANA GFELLER – R.M. SWISS

3° MATILDA MANCUSO – C. MASTER

CADETS F 60 KG:

1° MIRJANA STANISIC – BEL. SERBIA

2° GINEVRA CICOGNOLA – Y. TAVER.

3° VANESSA BERTOLUCCI – Y. TAVERN.

3° ALEXANDRA KONKA – SK HUNGARY

CADETS F 70 KG:

BILJANA STANISIC – BEL. SERBIA

NEVENA ILINCIC – BEL. SERBIA

VERONICA TAGLIA – Y. TAVERN.
JUNIOR F 51 KG:

GIULIA SHAFFER-REN MEI SWISS

2° KRISTINA CESNIK-SLOVENIA

3° MAEDEH ABBAS NEZHAD-IRAN K. F.

  JUNIOR F 57 KG:



1° KATA' ADAM –SHITOKAI HUNGARY

2° KATARINA KAVCIC-K.KOLEK SLO.

3° SUZANA MESAREC – K.KRANJ SLO.



JUNIOR M 60 KG:

1° STEFANO OREFICE - C. C. NAPOLI

2° VALERIO MENCARELLI-Y. TAVERN.

3° LUCA BUHLMANN . REN MEI SWISS

JUNIOR M 65 KG:

1° OSCAR PE - COORD. MASTER

2° LORENZO MARTINELLI-YAM. TAV.

3° ROBERTO CAROCCIOLESE – PUGLIA

 JUNIOR M 70 KG:



LEOPOLDO PEDONE-REN MEI SWISS

2° HOSSEIN PARSI-IRAN K. FEDER.

3° FEDERICO MANEGGIA – Y. TAVERN.

3° LORENZO MUSARO – C. PUGLIA

 JUNIOR M 75 KG:



1° DEJAN RAITARIC-K. KRANJ SLO.

2° SAVERIO BEVACQUA - R.M. SWISS

3° PIERVITO LAMURA – CSKS MONF.

3° ALESSANDRO LEONI – B. C. ROMA

 JUNIOR M +75 KG:



1° NICOLA BATTILANI-Y. TAVERNELLE

2° FEDERICO BUCCIARELLO-Y. TAV.
OVER 18 F 53 KG

1° ARIANNA ROSSATO-ASI VENTO

ALICE MARCATO-ASI VENETO

3° FRANCESCA ACQUAVIVA - N. ROMA

3° MARIA PORRO-CUS TRIESTE

 OVER 18 F 60 KG



1° PATRICIJA ORVAT-K. KOLEK SLOV.

2° CROAZIA

3° LARA LIOTTA-FIAMME AZZURRE

3° ANNA CAROTENUTO - C. C. NAPOLI

 OVER 18 F +60 KG



1° PETRA VOLF- CROATIA NATIONAL T.

2° CARLOTTA POPPA - C.G. TORINO

3° EVA MAUCH – VERBANT AUSTRIA

3° MAJA JANKOVIC-CROATIA NAT. T.
OVER 18 M 60 KG.

FRANCESCO ORTU-CARABINIERI

2° GABRIELE CARDELLICCHIO- PUGLIA

3° ALESSANDRO DE DONA'- ASI VENETO

3° ANDREA MILANESIO- C.G. TORINO

OVER 18 M 65 KG.

1° DARIO SVETIC-CROATIA NAT. TEAM

2° SERGIO REINA - C.G. TORINO

3° PAOLO MAZZALOVO- K. TRENTO

ANIELLO NOCERINO-CARABINIERI

OVER 18 M 70 KG.

1° LUIGI SCOGNAMIGLIO-CARABINIERI

2° DAVIDE RONCO - C.G. TORINO

3° PETAR HECIMOVIC – CROATIA N. T.

3° EDIN JUSUFAGIC-CROATIA N.T.

OVER 18 M 75 KG.

1° GIANNI GUGLIELMO-CARABINIERI

2° AMIR HASAYEN - C. C. NAPOLI

3° GIOVANNI LISCIO-187° R. FOLGORE

3° MAURO GENTILI-187° R. FOLGORE

OVER 18 M 80 KG.

ALESSANDRO NARDI-CARABINIERI

2° MIROSLAV MARICEVIC-CROATIA

3° SASA BJEGOVIC-CROATIA N. TEAM

3° DAVOR MRZAC-CROATIA N. TEAM

OVER 18 M +80 KG.

1° LORENZO BRIGANTI-187° FOLGORE

2° VINCENZO SERIO-CARABINIERI

3° DANIJEL VUCIC-CROATIA N.T.

3° MIHA BOZIC-K. KOLEK SLOVENIA


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət