Brannen, Anna Harken
Cavallo, Malinda Anne
Coleman, Kimberly D.
Craft, Rebecca Sara
Crum, Donna J.
Elkins, Katherine Lee
Farra, Susan Michelle
Graves Jr., Scott Lee
Greene, Tina Evelyn
Haley, Mimi Blacker
Hamm, Amanda Kristin Helm
Hoellein, Andrew Robert
Hurst, Melissa Irene
Jones, Karen Leigh
Leggett, Jonathan Lee
Locker, Barbara E. Slaughter
Love, Stephanie L.
Lyons, Marilyn Renee
McNabb-Kuebler, Mary Emmaline
Milliken, Tiffany Nicole
Milo, Ashley Lamy
Morgan, Ann Marie
Noltemeyer, Joseph Patrick
Obringer, Jamie Paulette
Parker, Judith C.
Roxberry, Laura Gail
Smith, Paula Jean
Stephens, Nancy Seaver
Steuber, Traci Lynn
Wertzler, Maria C.E.
West, Holton Quinn
Williams, Amanda Leigh
Wilson, Amy K.
Yazvac III, Joseph
Master of Science in Electrical Engineering
Arcot, Shashi Deepa
Chapelle, Donald William
Chowdavarapu, Prasad V.
El-Azzami, Bassem Abdel-Raouf
Everett, Matthew Wayne
Gokavarapu, Kumar Lakshman
Gorantla, Sujana
Kothandaraman, Vaishnavi Vilvaray
Krishnamurthy, Anush Viswanath
Ma, Ning
Mahalingam, Vijay Venkatesh
Melarkode, Krishna
Mogatadakala, Kishore Venkata
Nandivada, Rajiv
Nikolic, Dragomir Milisav
Saeed, Gohar Mahmood
Wong, Key Kai
Yang, Jianjun
Master of Science in Family Studies
Barnett, Tammy L.
Beverly, Sara Dee
Florence-Houk, Amanda Sue
Foster, Sarah Ruth
Hines-Bricker, Susan Beth
Klos, Linda Miller
Lilly, Trisha Lynn
Mullins, Rhonda Hayes
Si, Yiah Ling
Sutton, Laura Link
Tipton, Michelle Smith
Valone-Bush, Judy G.
Vaughn, LaToya Burns
Master of Science in Forestry
Brown, Joshua Hager
Loucks, Elizabeth
Lyon, David Richard
Master of Science in Interior Design, Merchandising & Textiles
Crawford, Cassandra Elaine
Ransdell, Marlo Evelyn
Master of Science in Library Science
Adkins, John Edward
Berberich, Jeremy Adam
Bland, Mikki Harris
Bradford, Tiffany Lanette
Britt, Lisa S.
Byrnes, Thomas Michael
Cundy, James Walter
Dantzler, Beth Mikell
Davis, Valerie Dawn Overbeck
DeBord, Edith Battin Kidd
Dishon Jr., Clayton Duane
Edgeworth, Valerie Lykins
Faile, Timothy Mark
Gayetsky, Suzanne
Gieszl II, Robert Earl
Haines, Carolyn Theresa
Henry, Laura Jayne
Herdelin, Mary Twitchell
Hodge, Rachel Denise
Hosta, Rebecca Ann
Hughes, Elizabeth Lorraine
Korn, Jennifer Helen
Lamm, Kelly JoAnne
Leigh, Richard Nathan
Mollman, Carol Elizabeth
Mullins, Mary Catherine
Niceley, Patricia Gail
Norris, Ginny Rebecca
Parmley, Robert J.
Peavey, Jennifer Post
Peterson, Marie Elizabeth
Riemenschneider, Diana Sue
Russ, Carrie Ann
Sandor, David
Schiavi, Kate Jeneen
Scott, Claudia Alexander
Stevenson-Mensah, Leah Patrice
Thomas, Tracy Louise
Waters, Heather Elizabeth
Wysocki, Christine Reiss
Yates, Laura Beth
Master of Science in Manufacturing Systems Engineering
Kharsa, Kasem Mohammed
Mandavilli, Praveen
Price, James Davis
Schertz, Richard Jason
Story, Paul Shannon
Thumu, Prashanth
Venugopal, Venkataramanan
Master of Science in Materials Science and Engineering
Cherukuri, Laxmi Deepshika
Miller Jr., Robert Edward
Saran, Aditi
Wang, Qiang
Master of Science in Mechanical Engineering
Arise, Pavan Kumar
Armatorio, Andrew Lewis
Balupari, Raja Shekar
Barraja, Mathieu
Cheong, Yew Lim
Chikkamaranahalli, Sumanth Bhaskar
Colbert III, Harley Richard
Dant, Ryan Thomas
Datchanamourty, Balasubramanian
Doddi, Sai Kumar
Doradla, Lakshmi Bala Naga Arun Kumar
Ford, Christopher Todd
Ganapathiraman, Subburengan
Gill, John Daniel
Gnanaprakasam, Pradeep
Hayden, Matthew Allen
Itharaju, Rajeswari Raja
Kalidindi, Varahalaraju
Kamat, Ashish Vijay
Khatra, Sandeep Singh
Kolharkar, Mangesh Suresh
Kortikar, Sarang Narayan
Li, Jinhua
Li, Rui
Likki, Srinivas Reddy
Lore, Kin Fai
McQuilling, Mark Wayne
Parimi, Vimal Kumar
Penmetsa, Sita Rama Raju Subrahmanya
Ranganathan, Anand
Singh, Pavan Kumar
Thuramalla, Naveen Venkata
Usui, Michiko
Varghese, Saju
Warren, Katherine Leigh Hardesty
Wolsing, Eric A.
Master of Science in Mining Engineering
Ganguli, Sanjiv Kumar
Master of Science in Nursing
Adelmann, Lori Ann
Allgeier, Dawn Kourtney
Baxter, Cynthia S.
Bayes, Anna Marie
Bennett, Karen S.
Blair, Melinda Lee
Bowman, Roxanne Katrina
Burke, Jo Yvonne
Burkhardt, Brian Ruschman
Clifford, Amy Beth
Cline, Alecia Spillman
Courtney, Melissa Hall
Coy, Beth Branham
Crytzer, Jessica Sue
Fleming-Hutchinson, Jeanne Rae
Fray, Lorelei Lynn
Frederick, Melissa Lynn
Gauze, Steven Michael
Hall, Julia J.
Hammond, Kristi Goble
Hatch, Mary Heil
Hedgecock, Susan D. Radford
Hensley, Laura Payne
Herron, Robert K.
Hiler, Rhonda Kaye
Hisle, Julie A.
Horne, Kimberly D.
Lawson, Neila-Susan
Mansuy, John Louis
McCoy, Stephanie Renee
Mutiso, Lora A.
Noone, Mary Jeanne Catherine
Parker, Pamela Marie
Ramey, Stacy Renee
Riley, Peggy Ann
Rutz, Richard Martin
Selby, Elsie Moore
Skinner, Sean Kevin
Smith, Jane Anne
Stromberg, Debora Kay
Taylor, Virginia Katherine
Walker, Kimberly Darrella
Watson, Adria Brant
Wendling, Lisa Jean
Wilson, Lisa Jane Cole
Woods, Kimberly Dawn
Master of Science in Nutritional Sciences
Figg, Martha Anne
Harp, Casey Leigh Ann
Li, Wei
Liu, Rui
Rice, Lori Lynn Barnett
Timothy, Mandi Lynne
Master of Science in Physician Assistant Studies
Olson, Holli Joy
Master of Science in Radiological Medical Physics
Loper, Alphonse Lamont
Tripathi, Sugata
Master of Social Work
Addams, Katherine LouAnn McElmurray
Albritton, Jamie Kelley
Barney, Robert James
Bell, Sarah Jennifer
Bell, William Michael
Bertram, Summer Dawn
Bishop, John Franklin
Black, Dana Renee
Boggs, Heather Danielle
Boutwell, Michelle Leigh
Bradley, Charles G.
Butler, Heather Renee Crosier
Cahill, Emily Anna
Cain, Lisa Marie Neace
Campbell, Carol Ann
Carmack, Peter Anthony
Caudill, Heather Elaine
Cinnamond, Karen Waddle
Clemons, Charlene L.
Coffey, Lori A.
Collett, Kimberley Potter
Collier, John Samuel
Conover, Melinda Williams
Cook, Marissa Michelle
Davidson, Gregory
Davidson, Melissa Bowling
Davis, Leslie M.
Dawahare, Joy Elizabeth
Dixon, Pamela Renee
Dressman, Christina
Drew, Hilary Latham
Duncan, Linda Sue
Edwards, Nahtanha Lauree
Ellis, Sarah Kitty
Galer, Amanda Banks
Gallenstein, Joseph Aloysius
Gibson, Carla D.
Greene, Jessaca Risner
Hamlin, Joann Chavez
Hendrix, Eric David
Hershey, Susannah Herr
Hill, Barbara Smith
Holbrook, Donna Ludwig
Howard, Patricia Christine Cleaver
Hubbard, Kay Morton
Jeffries, Candace Marie
Jennings, Jan
Johnson, Jennifer Lynn
Jones, Jessica Lee
Jones, LeTonia Arlene
Joyce, Kimberly Colegrove
Kage, Ian Thomas
Kelsey, Valerie K.
Kidwell, Scarlet Gail
Kissick, Rebecca Ann
Knapp, Dwana Joy Tolbert
Lee, Scott
Lennon, Daniel T.
Marrero, Vanessa
May, Mildred Sears Magliochetti
McCulloch, Anita Eileen
Melton, Sue Ellen
Messer, Cindy Loraine
Michel, Kristina Jansson
Miller, Patricia Lynn
Mills, Tara L.
Moffett, Cara Lin
Monroe, Brittany Sallee
Nelson, Terry L.
Oakes, Robin Elizabeth
Park, Yester J.
Poulter, Keren Margaret
Price, Elissa Marie Sears
Purvis, Joe L.
Rohrer, Jennifer Leigh
Rupard, Ashley Dawn
Sams, Erica Marie
Scott, Erwin Keith
Sicking, Margaret Mary Thomas
Smead, Erin Sims
Smith, Jennifer Brooks
Spurlock, Amy Wheeler
Stafford, Christy Renee
Sturwold, Gina K.
Thamann, Amy J.
Thurber, Donald C.
Wilhoite, Rhonda Jayne
Young, Stephanie Wilson
Master of Science in Vocational Education
Anderson, Dana R.
Ashcraft, William D.
Brown, Vicki McDonald
Burton, Carly Lynn
Chaliff, John Matthew
Douglas, Kylen Robert
Forrest, Monica Jean
Jury, Erin Michelle
Morgeson, James Dennis
Perry, Sheryl Elizabeth
College of Dentistry
Dean: Sharon P. Turner
Doctor of Dental Medicine
Adkins, Alicia Rene' Lightner
Adkins, Donnie Lee
Alexander, Paul Christian
Anderton, Mark Robert
Bostick, Christopher Lee
Brock, Amy Elizabeth
Browning, Eric Scott
Buergler, Huyen(Wendy) Nguyen
Bustamante, Maria Isabel
Cantrell, Tommy Lee
Chalothorn, Pada
Collins, Mark Anthony
Cooper II, James Donald
Cox, Alison B.
Danko, Eric
DeBuck, Peter J.
DeZarn, Allison Margaret McLane
Dillow, Morgan Chase
Doman, Cliff A.
Elliott, Michael Paul
Gibson, Adam Underwood
Glasmeier, Mike David
Gravil, Ronald Aaron
Gray, Tyson Noble
Holm, Steve W.
Johnson, Andrew P.
Johnson, Brad S.
Kromhout, John Charles
Mahood, Kimberly Ann
McKinney, Veronica Dawn
Mefford, Andrew D.
Mills, Brook S.
Moser, Ashley Joseph
Prather, Brandi Ann Marie
Rambo, Julie Jefferson
Ratliff, Beth Ann Montgomery
Robinette, Catherine Dana
Ruda, Emily Anne
Shehata, Andrew Paul
Smiley, Leigh Ann
Smith, Jason Ray
Taylor, Blake Aaron
Thompson, Adam Everett
Tingle, Emily L.
Walters, Rebekah L.
Walters, Tracy D.
Wilson, Nathan Paul
Wright, Aaron D.
Young, Nelson E., Jr.
Zettler, James J.
College of Law
Dean: Allan W. Vestal
Juris Doctor
Addington, James Wesley
Alirezay, Jacquelyn Parvin
Baker, Jason Brady
Ball, Laura Allene
Barnes, Cirris Elizabeth Crouse
Beeler-Norrholm, Andria Ellen
Berry, Brandy Nicole
Bland, Caleb Tyler
Blevins, Ellen Ryan
Bonner, Anthony F.
Bonner, Nute Alan
Bowlin, John Christopher
Bowling, Barbara Tennille
Bowman, Joseph Patrick
Bruce, Elizabeth Ashley
Brunner, Cassandra Lane
Calvert-Parsons, Stephanie
Clarke, Hyacinth Michelle
Codell, William Frederick
Coleman, Russell Matthew
Collier, Amy Elizabeth
Collins, Sara Elizabeth
Cook, Anne Elizabeth
Cowgill, Christopher Curtis
Davis, Elizabeth Haeberle
Davis, James Edward
Deener, Elizabeth Anna
Dobner, James R.
Faucette, Vincent James
Fendley, Daniel Ward Maddox
Fryman, Heather Midden
Fulkerson, Brandy Lynne'
Gaddis, Lynsie Todd
Galyon, Erica Nicole
Geertz, Timothy Elijah
Goetz, Nicholas Pike
Gold, Sharon Leslie
Goodwin, Lawrence Edward, Jr.
Graves, Trevor Taylor
Grumley, Louis Miller
Hannah, David Michael
Harmon, Whitney Meriwether
Harris, Holly Lynn
Hawes, Julia Bright
Higgins, Jane Carol
Hill, Jeffrey Keith
Hollon, Neassa Kaelan
Howell, Brittany Lynn
Hughes, Angela Jeanette
Ingram, George Michael
Jones, Donald Curtis
Kazee, Rawl Douglas
Keenan, Sean Francis William
Klos, Stephen John
Koffler, Ian F.
Lankster, Holly Neikirk
Lester, Amanda Carol
Long, Adam Steven
MacLaren, Joseph August
Malone, Matthew Ryan
Marcum, Samuel Scott
May, Erin Johnson
Mayer, Christopher Mills
McIntyre, Sarah Duff
McMillian, Zachary Daniel
McQueen, Melissa D.
Meadows, Joseph Michael
Mirrielees, Elizabeth Lauren
Moore, Jason Dean
Moran, Jennifer Kathleen
Morrison, Ryan Ashley
Murley, Lucian Borders
Nicholls, Kristen Dawn
Oakes, Stephen Edwards
Oko-Ogua, Suleiman Oseikhuemen
Osterloh, Morgan Todd
Oswald, Clayton O.
Patterson, Christopher S.
Patterson, Meagan Laine Pop
Pendleton, John Gabriel
Poniecki, Andrea Lynn
Potter, Cora L.
Powers, Brian Stephen
Prall, Nicola Ai Ling
Quitter, Katherine Anne
Reaves, Jodi Marie-Broadwell
Redus, Tyra Latrice
Reedy, Aaron D.
Rice, Courtney Leigh
Richmond, Paul Gregory
Rives, Robert Charles IV
Roberts, Micah Brandon
Robinson Jr., Timmy G.
Roth, Jerred Paul
Salsman, Micah Edward
Salyer, Barbra Ann
Sammons, Darren Todd
Settles, Brian Stuart
Smith, Jenohn LeShea
Smith, Joshua Marston
Spielvogel, Sally Sue
Stephan, David Price
Stewart, Joseph Ray
Stilz III, Robert Coleman
Strean, Robert Flynt
Sutton, James Tyler
Taulbee, Stacy Byrns
Taylor, Donovan Cornelius
Taylor, Tracy J.
Templin, Jason Alexander
Toy, David A.
Trevey, David Andrew
Turner, Job Darbin
Turner, Kyle E.
Vail, William Camp, Jr.
Vance, Susannah Clayton
VanNagell, Elizabeth Knox Caldwell
Vessels-Casey, Christina Lynn
Walker, Michael Odell
Warnock, Anna M.
Wheeler, Charles Phillip
Wyrick, Heather Harryman
College of Medicine
Dean: Jay A. Perman M.D.
Doctor of Medicine
Ahn, Chadwick Neal
Allen, Brian Lee
Bacelieri, Rocky Evan
Banks, Andrea Lynn
Barnett, Jalynn Ann
Barone, Bradley Andrew
Becker, Aaron Blake
Becker, Natasha Sarkari
Bowerman, Jennifer Lessig
Brandt, Matthew Todd
Bullock, David Shirley
Cary, Larry Curtis
Copsey Spring, Tammy Rochelle
Cowan, John David
Dicken, Evan Keith
Donnelly, Meredith Himmler
Elkinson, Elizabeth Keith
Elkins-Smith, Melinda Lynn
Epley, Janell Marie
Fite, Chad Michael
Flanagan, Chanti Hance
Florea, Shannon Colleen
Hambleton, Matthew Todd
Harned, Michael Edward
Housman, William Hunter
Hudson, David Austin
Jahanshahi, Feerozeh Dawn
Jenkins, William Scott
Kindig, Robin Grant
Knight, Joel Anthony
Kraft, Shawnte Monique Hall
Laxton, Alenna Brynae
Lewis, Evelyn Christopher
Marcum, Jenawik Chonda Marcum
Mattingly, Benjamin Bruce
McGuire, Sarah Therese
Midkiff, Paul Andrew
Miller, John Kevin
Mueller, Derk August
Nelson, Amanda Jane
Nelson, Wendy L.
Noble, Catherine Elizabeth
Noble, Ryan Matthew
Novotny, Nathan Michael
Padmanabhan, Arvinda
Palley, Clair Esther
Patrick, Casey Brock
Payton, Alice Loy
Peterson, Eleanor Blake
Phelps, Joshua Aaron
Philippe, Marc Todd
Phillips, Brooke Elizabeth
Proctor, Benjamin Lloyd
Racine, Cynthia Lea
Rau, Shane Wyatt
Richmond IV, Henry Charles Tyler
Roberts, Jason R.
Rowland, Anderson Raymond
Royalty, Michael Brennan
Russell, Carabeth West
Sajadi, Kamran
Schneider, Juli Lynn
Scott, Jennifer Lynn
Scutchfield, Samuel Appleton
Settles, Diane Michelle
Shah, Jessica Praful
Sherman, Garrick Todd
Shirazi, Azadeh
Shirley, Kelly Woods
Shirley, Lawrence Andrew
Shumaker, Nathan Ralph
Silver, Kirk E.
Simonsen, Rebecca Via
Skinner, Joseph Christopher
Skufca, Daniel Walter
Sum, Joey Patrick
Tran, Ai
Trumbo, Roy Wade
Tuggle, Beth Allison
Valerio, Ian Lee
Van Nes, Jaclyn
Varner, Amy Lynn
Warner, Bradley Wilson
Warren, Graham Walter
Webb, Angela Korrect
Wells, Paula Heater
Willard, Melissa Grace
College of Pharmacy
Dean: Kenneth B. Roberts
Doctor of Pharmacy
Andrews, Charity Dorathea
Apak-Stephens, Esen
Barnes, Lalena Beth Brannock
Binggeli, Jennifer Elizabeth
Bischoff, Elisha Hughes
Black, Douglas Alan
Blancett, Jill Rene
Bottom, Christopher James
Brock, Stacia Ann
Bryan, Tracie Elizabeth
Burchell, Emily Carson
Burnett, Brenda Kay
Byrnes, James Regan
Carter, Edward Jerry
Castle, Jennifer Flannery
Clemons, Chad McKinley
Collins, Derek L.
Conley, Allison Renee
Cox, Emily Mercer
Creech, Audrey Elaine
Dada, Kavita Choudhary
Davidson, Sharon Rose
Deibel, Karl Ray
Depew, George Eldon
Drake, Angela
Durham, Tonya Gail
Engoglia, Virginia Maria
Eubanks, Adria Wheatley
Evans, Chad Erwin
Fightmaster, Erica Varner
Fraile, Mariana Geraldine
France, Andrew Peter
Fuller, Dana Hayes
Gibson, Lorie Ann
Gingerich, Tammy Robinson
Grantz, Daniel A.
Greenwell, Tracy Barbian
Griffin, Courtney Wren
Hall, Jerri Alicia
Hand, Katherine Susanne
Hanna, Catherine Robertson
Hatfield, Carrie L.
Hatfield, Holly Lynn
Hawks, Justin Daniel
Heineman, Sean Christopher
Herringshaw, Gregory Randolph
Hobbs, James B., Jr.
Irby, Micaela Elizabeth
Jennings, Leslie Erin
Johnson, Nina Michelle
Jones, John Michael
King, Anita Joe Spillman
Losch, Andrew P.
Mabins, Melanie N.
Martinez, Stacey Brooke
Mayes, Erik Todd
McDaniel, John Jason
McKnight, John William, Jr.
Meier, Emily Suzanne
Moore, Bryan Keith
Morita, Kazumi
Murphy, Patrick O'Neil
N'Dia, Rudo Masunungure
Nguyen, MyChan Khac
Park, Sheila Patrick
Pelfrey, Mia Rene
Perkins, Lisa Gayle
Pierce, Carol Hack
Poston, Sara Ann
Presley, Diem Nguyen
Price, Dora Charity
Ratliff, Jason Lee
Ray, Andrea Colleen
Richardson, Jennifer Denise
Rizzo, Shannon Ann
Robertson, Loretta Ann
Schmocker, Heather Jill
Self, Tiffany Danette
Shaw, Jamie Gwenn
Shepherd, Lowell DeWayne
Slone, Michael David
Sona, David Michael
Teague, Amy Jones
Upchurch, Regina Lynn
Vickey, Brett Alan
Wallace, Sandra Marie Williams
Wells, Kimberly Jones
Wheeler, James Derek
White, Beverly Mutter
Williams, Allison Wagner
Womack, Anthony James
College of Agriculture
Dean: M. Scott Smith
Bachelor of Science in Agricultural Biotechnology
Anderson, Ian Patrick
Bacon, Matthew Keith
Baltzley, Sarah Marie
Brantley, Jonathan Casey
Brightwell, Rachel Michele
Closson, Charles Frederick
Duvall, Katherine Britney
Eaton, Matthew Travis
Flynn, Elizabeth Megan
Gehlbach, Elizabeth Ann
Godby, Nicholas Adam
Hampton, Misty Lee
Herrick, Imogen Rose Neilson
Johnson, Joshua Ryan
Luckett, Jeremy David
Martin, Stacy Brooke
McKechnie, Thomas William
Menk, Jessica M
Mesko, Molly Anna
Miller, Leslie Rae
Milliner, Beth A.
Morehouse, Johnny R.
Salaita, Louai Ghaleb
Schwartz, Sherri Lynne
Taylor, Tiffany Nicole
Wattier, Rachel Lynn
Welte, Jordan Leigh
Bachelor of Science in Agricultural Economics
Alexander, Robert Jason
Bocook III, Dewey Lenville
Brown, Corey Prescott
Crowe, Jason Edward
Crump, Laura Evelyn
Doggett, Brandon Terrell
Eldridge, Roger Wayne
Guerrant, Garren M.
Hall, Christopher Wyatt
Harris, Warren David
Hayes, James Mahan
Hibner, Joseph Adam
Hornback, Amanda Carol
Howard, Matthew Ryan
Howard, Trent Allen
Jennings, Culee Joseph
Kallop, Bryan
Koffler, Judith Reese
Malone, Luke Monroe
Mark, Tyler Berkley
McDonald, Crystal Dawn
McEwen, Andrew Marshall
Mink, Michaela Lynn
Mullins, Maclain T.
Nally, Jeremy Mitchell
Parker, Elizabeth M
Raque, Nathan Boone
Robey, Nancy Joyce
Roth, John Robert
Sandifer, William Bradley
Sparrow, Cory C.
Sparrow, Matthew Morgan
Spraggs, Lucas D
Stakelin, James Landon
Stumph II, Carl Bradley
Thompson II, Thomas Nicholas
Vogel, John Houston
Wermuth, James Allen
Whiteford, Ryan M
Williams, Nathan Dale
Young, Stephanie Ann
Bachelor of Science in Agriculture, Education, Communication and Leadership
Bowling, Matthew Thompson
Brashear, Paul Jason
Brown, Donald L. Dale
Davis, Jason
Dunn, Jamie Parriski
Eclov, Peter Christopher
Heath, Abby Nell
Helm, Rebecca Marcel
Hensley, Shana RaeAnn
Hinkle, Julia Louise
Howell III, Glenn B.
Jones, John Curtis
Kruchinski, Brandon Thomas
Long, Joshua Levi
Magee, Jill Marie
Pickrell, Holly Anne
Pierce, Hayley Ann
Redmon II, Paul Douglas
Tucker, Paul Jackson
Wayne, Daniel James
Webb, Tracy Carol
Woodcock, Jennifer D.
Wright, Julia A.
Bachelor of Science in Agriculture
Anderson, James H., Jr.
Kass, Vanessa Kay
Land, Aerin D.
Leano, Rebecca Blair
Reiman, Jennifer Jordan
Reuter, Frederick Raymond
Bachelor of Science in Animal Sciences
Arnett, Angela Marie
Buesching, Valerie L.
Burkett, Courtney Rae
Butkovich, Sarah Beth
Cotterill, Katherine Ann
Foye, Timothy David
Goetz, Kelly Denise
Hall, Michelle Katherine
Heenan, Arren Ann
Hendricks, Don-Michael
Jackson, Bret Rowland
Kovacic, Brian W
Mason, John Allen
McDonald, Katheryn Anne
McGaughey, Molly Ann
Mitchell, Lauren Griggs
Mohr, Melissa Nora
Morgan, Ashley Paige
Moss, Adam Lee
O'Neill, Heather Shannon
Peters, Holly J.
Reed, Kasey Lee
|