Ana səhifə

Dean: Jeannine Blackwell


Yüklə 0.51 Mb.
səhifə1/6
tarix24.06.2016
ölçüsü0.51 Mb.
  1   2   3   4   5   6

Spring 2004 Board and Senate

Page


The Graduate School

Dean: Jeannine Blackwell


Doctor of Philosophy

Agouridis, Carmen Truitt

Amuzie, Charles Chyke

Andrews, William M.

Ashley Jr., Jeffrey

Austin, Chammie Claude

Avery, James M.

Bacon, Patricia Rowland

Bailey, Kelli McAllister

Barbour, Chad Adrian

Barnett, Carol Southworth

Becker, Thomas Patrick

Bendall, Gareth L.

Berhane, Indrias Gebreyesus

Blankenship, Jimmy Douglas

Boerner, Laura Megan

Bothun, Geoffrey Douglas

Bowman, Anita L.

Brewer, Margaret Colette

Bryant, Yaphet Urie

Burke, Gerome Vander

Campbell-Speltz, Heather Aurora

Cass, Jeremy Leeds

Chai, Wei Keat

Chandraratna, Susantha Kiribathgodage

Cheah, Wai Hsien

Chen, Won Sun

Chuah, Keng Hoo

Chudalayandi, Kuttalaprakash

Clark, Kathy K.

Clark, Michael E.

Clay, Courtney Buffington

Cole, Marsha Paulette

Collier, Scott Matthew

Cooke-Jackson, Angela Faye

Covert, Michael David

Crabtree, Joseph Dale

Crowell, Susan Goodloe

Cutsforth-Huber, Bonnie Bridget

Czopp, Alexander Matthew

DeGraw, R. Tyler

Dobranski, J. Michael

Dolvin, Steven Daniel

Dong, Chunlian

Drew, Elaine Marie

Edwards, Jeffrey Earl

Elkins, Donna Michelle

Eyre, Heidi Lee

Feliciano Cardona, Jessika Sharon

Flory, Kate H.

Forbes, Lukas Peter

Fordham, Miriam Andretta

Fowler, Philip Todd

Francies, Regina Diann

Frazer, Colleen Shea

Freamat, Mario Vadim

Fuselier, Linda Catherine

Gaines, David Alexander

Gantz, Marie Geneva

Glasscock, Rebecca Claire

Goodloe, Mary Reams

Green, Christopher Allen

Groeling, Jeff P.

Groundland, Mark Edward

Gu, Hongcang

Hale, Robert Dale

Hall, Debra Sue

Hammond, John Craig

Hamon, Mark Allen

Hanlon, James A.

Hao, Xiang

Harrelson, Kevin Joseph

Hartono, Edward

Harvey, George

Hawley, Kenneth Carr

Heo, Seongkum

Herrera de la Muela, Teresa

Highland, Nicole Mann

Hilding, Jenny Marie

Hires, Brigette Baird

Hollman, Aaron Michael

Hootkany, Ali Nowi

Horvath, Leah Suzanne

Hosley, Brenda Lea

Howard, Patricia Kunz

Hsu, Cheng-Hsuan

Hu, Hui

Huang, Liang



Hutchison, Aaron Robert

Iskandar Farag, Adel Talaat

Johnson, Brett Rogers

Jones, Blake Lee

Jones, Kiku Gaudioso

Kang, Sunwoo

Kannapel, Patricia J.

Kim, Tae-Hyung

Kotrola, John S.

Kovacs, Istvan

Lancaster, Mark John

Lancaster, Robert Wayne

Langston, Elizabeth Mechelle

LaSage, Danita Maynard

Leachman, Mackenzie Riney

Lee, Robert Brent

Lestat, John

Li, Shenggang

Liu, Xinli

Long, Ling Yun

Lu, Cheung-Sum Sylvia

Lucas, M. Lois

Machado, Caroline

Marchi, Antonio Alejandro

Marksberry, Phillip Wayne

Mathews, Shannon D'el

McCoy, Morgan Hager

McEntee, Jason T.

McGinn, Patricia Ann

Mead, Louise Crawford

Meier, Brent Wesley

Menzel, Matthew Michael

Miriti, M'Kiaira Kimathi

Morgan, Mary Beth

Mousel, Michelle Ranae

Moyen, Eric Anthony

Mueller, Stacey Ann

Myers, Judith Gay Perry

Nadolski, Jeremy Brian

Neale, Elizabeth

Nease, Lon Smathers

Needham, Lara Hayes

Newsom, Kimberly Cherise

Noble, Leigh L.

O'Brien, Shirley Peganoff

Oeffinger, Donna Jean

Orthober, Corrie Rebecca

Osborne, Jeffrey Clayton

Otucu Oztalas, Filiz

Owens, Gina Paige

Pack, Uraina N.

Pakkiri, Leroy Sivappiragasam

Panaviene, Zivile Sliesaraviciute

Parks, Gregory Scott

Paul, Janice Marie

Pavey, Stephen Carl

Peters, Jane Carol

Pettey, Lee Allen

Phillips, Mary Elaine

Pittsley, Jesse Lee

Plahuta, Janice M.

Pocernich, Chava B.

Poosiripinyo, Rangsit

Portocarrero, Susana Maria

Quinton, Scott Edward

Rajendran, Kottampatty Sengottaiyan

Rattanadechakul, Walaikorn

Ravdal, Hege

Ray, Kallol

Ray, Soma Sen

Reeves, Cynthia Ann

Ridner, Stanley Lee

Ruby, Tomislav Z.

Rutledge, Tara W.

Schneeman, Tracey Anne

Schwarz, Jeffrey Leonard

Scott, Leslie Kennard

Sengoku, Tomoko

Smithmaitrie, Pruittikorn

Sofyan, Agus

Sozer, Selcuk

Srinivasan, Arun Kumar

Strother, Debra Collette

Sukrong, Suchada

Sullivan, Judith Aldrich

Trollinger, Linda Judith

Troyer, Mark Joseph

Vaughan, Shannon Kaye Richardson

Wade, Stacy Rickard

Wagner, Catherine Ann Robertson

Wang, Chaowen Julia

Wang, Xiqun

Ward, Scott Daniel

Watkins, Daniel Byron

Wenner, Brett Romain

White, Artress Bethany

White, Jill Suzanne

Winders, Jamie Lynn

Winn, Joseph William

Witte, Florence Maria

Wood, Marcie L.

Worth, Benjamin James

Wright, Margaret Laurie Comer

Youngblood, John Duane

Zagorski, Kimberly Lynn

Zhang, Lixin

Zhao, Baomei

Zhu, Aiming


Doctor of Education

Brashears, Kathy M.

Brown, Teresa Jean

Compton, Susan Elaine

Dobbs, John Dale

Frimming, Renee E. Fenwick

Garrison, Carolyn Ann

Gassaway, Linda Joy

Guy, Retta H.

Hess, Jean M.

Kiernan, Dorothy Jean

Miller, Christopher Thomas

Park, Seung Hyun

Perkins, Emma Gillespie

Ridgley, Robyn L.

Ruot, Charles W.

Unuakhalu, Michael F.

Villarreal-Stewart, Irene

Yemeh, Paul Naah

Zabala, Joyce Smiley

Doctor of Musical Arts

Allen Jr., James Paul

Ballard, Sue Ellen

Cameron-Mickens, Vertrelle

Coleman, Jennifer M.

Koehler, Hope Elizabeth

Kruja, Mira

Mathews, Christopher W.

McFarland, James Harold

Neubert, Peter

Reddick, Marcus Damien
Educational Specialist

Cecil, William Barry

Clay, Courtney Buffington

Crane-Mahan, Lillian Carla

Day, Mistylynn Liberty

Duhigg, Julie Marie

Fite, Shawna Nicole

Gray, Barry Eugene

Hansel, Joseph Ernest

Howard, Dustin Keith

Howell, Phillip Masataka

Hyberger, Stephanie Rachelle

Johnson, Marjorie Louise Burke

Jones, Gwendolyn Michelle Martin

Kelley, Jamon Elaine

Kelly, Sondra Rose

Leake, Valerie Stephens

Lee, Seong-Jik

Lee, Sherman A.

Millett, Patricia Ann

Moore, Laura Meredith

Purvis, Holly Dawn O'Keefe

Whitmer, Paula Crocker

Wilson, Nicole Tilena

Wilson, Priti Vyas

Young, Lu Settles


Master of Arts

Adams, Kristin Regina

Allen, Jason A.

Andrieu, Fanny Bernadette

Arya, Anupa Subhash

Asher, Shelley Judith

Barbosa-Jerez, Mary Elizabeth

Barker, Brooke A.

Barna, Anne Klein

Blaser, Emily Paige

Bodmer, Clarence A.

Bonilla, Rodolfo Antonio

Brown, Matthew Thomas

Brown, Nathan Malone

Bryan, Jonathan Paul

Budovsky, Constantine V.

Burdin, Sheldon Richard

Bushong, Becca Murphy

Cain, John Patrick

Callis, April Scarlette

Carpenter, Ralph Schenck

Carroll, Reba Lynn

Carter, Brittany Anne

Causey, Robert Mark

Choi, Yong-Ju

Christiansen, Ryan Joseph

Chung, Gilmore Seisoon

Cousins, James Paul

Cunningham, Jessica Dawn Virgin

David, Reed

Davis, Eric Craig

Davis, Ethan

Deaton, Laura Marie

deNeeve, Ian Kawika

Dummitt, Sean Michael

Dyer, Mason James

Ellender, Caroline Sinclair

Estis, Michelle F.

Feldhaus, Charles Adam

Fine, Jeffrey Allen

Finley, Frankie Elisa

Flinchum, Jessica Lee

Fogle, Amber Lee

Foulk, Donna Marie

Fraze, Taressa Kay

Frazer, Elizabeth Baxter

Frazer, Matthew Joseph

Godefroy, Hugh Allen Prescott

Grey, Chrystal Yvonne

Harney, Ericka Lee

Henry, Gena Gayle

Hensley, Shannon Shanelle

Horton, Michael Brady

Human, Renee Michele Croston

Humphries, Laura Catherine

Hutchinson, James B.

Jones, Donna Lee

Karamehic, Adna

Karamehic, Adna

Kays, Christopher N.

Keaton, Duane Steven

Klopp, Margaret Elizabeth

Lafleur, Mary Lange

Lovins, Elizabeth James

Lowman, Tracy Suanne

Mace, Jeffrey Christopher

Madej, Matthew Joseph

Martin, Tracy Ilene

Mateos-Borjabad, Virginia

May, Stephanie Anne

McCormick, Keith Allen

Metzo, Christine Rose

Meyer, Alissa Lynn

Miller, Gregory Lee

Nicholson, James Christopher

Norman, Candy A.

Okello, Joseph B.O.

Pepper, Jarod C.

Peterson, Kerstin Dawn

Phillips, George Micajah

Pinzon, Daniel F.

Popko, David George

Porter, Mary Karissa

Powers, Kathleen Elizabeth

Ratnayake, W.R.M. Anuja Irangika

Reid, Joshua Samuel

Roberts, Staci Danielle

Roberts, Tom A.

Rosche, Gary Robert

Salley, Katrina Beth

Sebastian, Charles Julian

Silver, Eric T.

Tarrant-Hoskins, Nicola Anne

Taylor, Andrea Meggan

Taylor, Judith Anna

Thomas, Angela D.

Vance, Sandra M.

Van Wyke, April Jean

Wagoner, Robert Stephen

Warren, Rebecca Lynn

Weitlauf, Michelle Lynn

Williams, Angela Denise

Wray, Amanda Beth

Wuorenmaa, Jenifer Kay

Zeng, Zheng
Master of Arts in Education

Abney, Karen D.

Bowen, Benjamin Lee

Burn, Joseph Patrick

Cederquist-Wells, Terri Leigh

Clark, Melanie Meisel

Drake, Graham Lind

Dugar, Emily Clark

Dulaney, Jeremy B.

Evans, Lauren Jetta-Marie

Fisher, Derrick Freeman Dale

Frields, Paul David

Gray, Sallie Elizabeth

Hawley, Christina Marie

Haydon, Kelli Nicole

Henricks, Brandy L.

Heustis, Edmund J.

Howard II, Bobby Russell

Lawrence, Misty Gayle

Lickert, Stephen Mark

Lowther, Katherine June

Manker, Christopher Ray

Mirzaian, Carl Bahman

Moreland, Bridget Renee

Mounts, Joshua Lee

Patton, Jeremy David

Perry Jr., Lawrence Bryson

Schmidt, Shane R.

Short, Stephanie Lynne

Smith, Allison Taylor

Smith, Derrick Scott

Stewart, Jennifer L.

Summers, Jessie Clarke

Weaver, April Luann

Wheeler, Julia Kaye

Whelan, Danita Dolores

White, Pamela D.
Master of Arts in Interior Design, Merchandising & Textile

Roberts, Linda Hughes


Master of Architecture

Le, Lily Thuy Tien

Tin, Alan Yuen

Ward, Steven Richard

Wright, Tracy Adele
Master of Business Administration

Addo, Roseline Emefa

Apple, Stephanie Rae

Binggeli, Jennifer Elizabeth

Boyd, Taryn Monique

Burns, Amanda Marie

Buss, Bradley K.

De Yong, Douglas Franklin

Du, Zheyang

Endicott, Malcolm S.

Goodwin, Lawrence Edward, Jr.

Hamilton, Glenn Russell

Hanson, Christopher Stephen

Hatfield, Bryan Mark

Holmes, Eric Linn

Huehls, Keith R.

Ibrahim, Elsayyid Eltijani

Jacq, Guillaume Julien

Jancila, Kelly Elizabeth

Johnson, Gary Lee

Kraft II, Alfonso Douglas

Leverett, Daniel A.

Maley, Peter Nathan

Martens, Gary W.

Monteiro, Jayme Rodrigues

Phillips, Taunya Ann

Quenemoen, William Moore

Ramakrishnan, Bhaskar Tirukalikundram

Randles, Aden Anthony

Ratnayake, W.R.M. Anuja Irangika

Ray, Saquisha Monee

Shartle, Tony Robert

Stilz III, Robert Coleman

Sutton, Jordan Victoria

Thisse, Emeline Carole

Troppmann, Amy Haydon

Vaideeswaran, Karthik

Vanlandingham, Kathryn Parker

Wallace, Michael Timothy

Williams, Cynthia Marie

Zachary, Angela Dawn
Master of Education

Bullock, Traci Suzanne

Hagg, Charles Doyle

Haury, Kimberly Jean

LaBarbara, Jeffrey Matthew

McLaughlin, Susan Elizabeth

Murphy, Larry DeShawn

Stuckel, Susan L.


Master of Fine Arts

Duncan III, Isaac

Matsumoto, Kazuko

Piper, Andrew Scott

Steene, Helene Margareta
Master of Health Administration

Abrams, Gary Dean

Blackwell, Sara Ann

Fishman, Gregory Todd

Greeman, Omar Joshua

Knight, Kasey Quinn

Mahoney, Betsy Beckett

Miller, Ryan Scott

Murphy, Stephanie Hollon

Parkin, Jeremy Spencer

Roberts, Sara Elaine

Schuler, Lori Elizabeth

Toborowsky, David Edward

Weber, Jodie Lee


Master of Historic Preservation

Buchta, David Lloyd

Milton-Pung, Melissa S.

Orthel, Bryan D.

Plaisted, Anthony Cecil

Thrush, Patrick Roy


Master of Music

Aukofer, Jeanne Anne

Carney, Stephen Duran

Crider, Michelle Turner

Johnson, Jane Van Hartley

Kanakanui, Lindon-Patrick Pauoa

Rockwell, Mandy Lee

Svejkovsky, Lisa Marie

Tesh, Timothy Justin
Master of Public Administration

Belcher, John Matthew

Brangers, DeAnna Lynn

Brickey, Rebecca Dane

Chaffer, Kimberly Ann

Chang, Xiaoyang

Cosentino, Abby L.

Curl, Myra Corinna

Dale, Suzanne Swann

Engoglia, Virginia Maria

Flournoy, Daniel Wayne

Griffith, Raymont Dwayne

Hall, Jeremy Lucas

Hiter, Jean Ellen

Ho, Pui Man

Hodges, James Thomas

Hunt, Regan Elizabeth

Ingram Bernard, Alethea Karyn

Jackson, Renee Schietz

Jefferies, Sara Legel

Jones, Donald Curtis

Klos, Stephen John

LeFevre, Amanda Wells

McNeill, Andrew Vernon

Moore, Bryan Keith

Padgett, Jason Hunter

Palmgreen, Kristin Anne

Peterson, Erik David

Price, Dora Charity

Rabold, Mary Shaye

Ruschell, Julia F.

Seagraves, Sheri

Sewell, Jennifer Christine

Shellhorse, David Joshua

Simpson, Leah Parsons

Thompson, Jonathan G.

Walker, Michael Odell

Wallace, Candice Yvonne

Whitworth, David Randall

Woodall, Kelly Suzane

Yan, Wenli

Zhou, Yiran


Master of Public Health

Ashby, Cheryl

Bennett, John Melton

Boahene, Adwoa Kyeiwa

Brown, Andrea Davis

Cass, Anna Lang

Chowdhury, Mehjabeen

Clark, Apryl LaWanda

Dawson, Tasha Maushea

Dong, Shulin

Eggum, John Dixon

Evans, Rodney Timothy

Ferretti, Gerald A.

Golden, Virginia-Bibb Wiese

Goldin, Yelena

Gray, Dana Renee

Hackett, Laura E.

Halsell, Tyeshia Chlotiel

Iser, Alison

Justice, Courtney Jane

LoBianco, Anthony F.

Miklavcic, Rosemary Wiedemer

Muse Jr. M.D., Ken N.

Nelson, Troy Marvin

O'Banion, Norman B.

Powell, Casey Joanelle

Prater, Steven Mark

Redmond, Tanika LaShawn

Riba, Amber Bryn

Steinman, Margaret N.

Webb, Tina Tischelle

Yeiser, Therese Gayle


Master of Rehabilitation Counseling

Ison, Christy Leigh Reid

Kramer, Brenda S.

Maiden, Jonathan Mernard

Spencer, Traci Ramona Ann

Walters, Vanessa Joy Bevins

Ward, Todd Daniel
Master of Science

Ahr, Kimberly Nicole

Akins, Matthew Gordon

Aleem, Bahar Ilgaz

Alvarado, Soraya Patricia

Anderson, Sarah Rachel

Arnett, Aaron Matthew

Ashok, Satish

Atnip, Beth Leah

Baker, Janet Christin

Baker, Scott Vernon

Bale, Katie Hamilton

Balijepalli, Satya Priya Lakshmi

Bane, Amy Michelle

Barnes Jr., David Coleman

Barnett, Trevor Jay

Bayrer, Theresa Allison

Berizzi, Sarah Jean

Berry, Rebeckah Christina

Bhowmik, Paragranjita

Blue, Joanne Theresa

Bodapati, Sandeep

Bohn, Patrick Eduardo

Boling, Michelle Clara

Brannon, Sonja Lavette

Brechting, Emily Hollebeek

Bretz, Kristen Leigh

Burris, JoAnne Burch

Cairns, Joshua Parke

Carney, Chad Edward

Chen, Zhenliu

Cherubini, Michael Louis

Chowdhury, Archana

Cockerham, Lucas Jackson

Coleman, Holly Holbrook

Collins, Whitney Lee

Cortes, Ruben David

Cremeans, Kerry Lynn

Crossa, Aldo

Dai, Hongying

DeLong, William J.

Dhamodaran, Kishorekumar

DiMattia, Mario Anthony

Ditsch, Gary Andre

Dorsey, Erin Leigh

Downar, Stacy Jean

Dupas Jr., Eugene Wayne

Enaker, Vitesh M.

Eshbaugh, Jason C.

Fardo, David William

Friley, Karen Lynn

Fulkerson, Joseph Matthew

Gampa, Ranjit Kumar

Gandhapudi, Siva Kumar

Ganguli, Sanjiv Kumar

Gao, Jing

Garrett, Michael Eugene

Gilliam, Candace Janel

Gissendanner, Sonya Jaylynn

Goodnight, Shane Alan

Goodrich Jr., Lawrence Duane

Gramig, Benjamin Michael

Griffis, Bruce Payne

Gurumoorthy, Ramachandran

Haghi Shahir, Shabnam

Hamilton, Thalya Nanette Burden

Harbour, Laura Elizabeth

Hickey, Brian William

Holian, Christopher M.

Hopkins, Carla Renee

Housewright, Wade Douglas

Hua, Kegang

Huang, Zhongdong

Hunt, Stephen Foster

Ingram, Claude Wayne

Isukapalli, Vishnu Karunya

Jain, Anshul

Jernigan, Michael R.

Jessup, Erik James

Jewell, Robert Benjamin

Johnson, Jaime Kirsten

Johnson, Micah Roy

Jones, Andrea Louise

Kandiyanallur, Vivek Dora

Kannan, Govindakrishnan

Kelly, John Joseph

Kim, Gil

King Jr., Charles Phillip

Kinman, Benjamin Harold

Kolarkar, Ameya

Kryukov, Sergiy Alexandrovich

Kudithipudi, Sravan

Kuschinsky, Nina

Lesher, Shelly Rae

Li, Haitao

Li, Jiangyu

Lin, Ting-Li

Lindstrom, Adam F.

Liu, Jiantao

Logue, Jeffrey M.

Luo, Li

Marshall, Stephanie Ann



Maynor, Marc Steven

McChesney, Stephanie Wehr

McDaniel, William Clay

McLain, Carrie Beth

Mendoza, Olga Lisvet

Mihalache-Leca, Mihaela

Moberly, Amy Marie

Mokashi, Alison Ann

Narayanan, Prakash

Nes, Lise Solberg

Nicks, Akilah Shani Rashida

Nordstrom, Susan Ahlene

Norfleet, Chad Edwin

Oglesbee, Anne Elizabeth

Owens, Christopher Eric

Owiny, David Emmanuel

Pashovych, Volodymyr B.

Patel, Veer Ashok

Pearson, Crystal Lea

Perez, Ruben

Perumal, Chithra

Peterson, Cynthia Joan Bales

Peterson, Shana Marie

Phelps, Ryan Todd

Polavarapu, Deepti

Ponnala, Nilesh

Prabhala, Krishna Prasanna

Pruett, Adam Clyde

Putta, Srikrishna

Pyles, Mark K.

Rajput, Gaurav Vijay

Rallapalli, Jagannath

Rattanadechakul, Wanchai

Ray, Brandon Travis

Reed, Thomas McKee

Rege, Yashraj Devdatta

Ruth, Wesley W.

Rutledge III, Frederick Alexander

Saini, Gaganpreet Kaur

Sands, Megan Taylor

Schulz, Sarah Susan

Shao, Hua

Shenoy, Satyendra Shrinivas

Sherrill, Michelle Renee

Simon, Evan Michael

Singleton, Rebecca Rae

Sipe, Geri Lynn

Smith, Michelle Louise

Sollman, Myriam Jessica

Stonum, William Alex

Stover, James Samuel

Stringer, Cynthia Anne

Surisetty, Vinodkumar

Taylor, Mary Ellen

Thoguluva, Balaji Bapulal

Thompson, Jennifer Ann

Tsai, Pei-Chi

Tyler, Quentin Romar

Tymkew, Jennifer Ann

Vasudevan, Chandini

Vattikonda, Aparna

Veeramani, Venkat Narayanan

Walker, Robin Antoinette

Wang, Wei

Wang, Xiqun

Warren, Daniel R.

Wilkins, Tonja Mae

Wismann, Jennifer Ann

Wright, Holland Boyd

Wu, Hong


Wu, Pingsheng

Wu, Yujun

Xiong, Shuling

Xu, Ying


Yang, Chunfeng

Yang, Jianchang

Yang, Yun

Yang, Yun

You, Lei

Zhang, Dong

Zhang, Zhuoqun

Zhao, Xiaodan

Zhong, Dongying

Zhou, Jingyu

Zou, ShiPing

Zou, ShiPing


Master of Science in Accounting

Boone, Allison Michele

Dasgupta, Roshni

Downs, Stephanie L.

Kaiser, Carrie Leigh

Kester, Robert Breece

Laski, Ryan Robert

McCollum, Laura Kathleen

McCombs, Lesley Carol

Riney, James William

Roark, Stephanie Shaey

Rodriguez Niederwanger, Liza Ann

Smith, Stephen Barry

Wainscott, Shannon Renee

Wilson, Rebecca Lee
Master of Science in Biosystems and Agricultural Engineering

Barnett, John Ryan

Brainoo, Emmanuel Kweku

Darr, Matthew John

Davis, Jeremiah DeLayne

Golden, Virginia-Bibb Wiese

Green, Angela Renee

Mirgeaux, Jonathan Spencer

Stangeland, Daniel L.

Torrealba, Sebastian Forno

Ward, Jason Kellam
Master of Science in Biomedical Engineering

Arcot-Krishnamurthy, Shantha

Chandrasekaran, Roopa

Damodaraswamy, Parthibarajan

Greges, Meris Johnson

Ravi, Nirmal

Thota, Anil Kumar
Master of Science in Chemical Engineering

Luigart, Christopher C.


Master of Science in Civil Engineering

Adwell, Joel Claude

Anaya Galofre, Alejandro

Anderson, Sean Christian

Booth, Jason Rhea

Brown, Robert Franklin

Carlisle, Lee Anderson

Furlong, Kristopher Michael

Gangwar, Manish

Gray, Natalie Wheeler

Kala, Bhanu P.

Nanduri, Surya Rekha

Nodurft, Elizabeth N. Gingerich

Patangay, Soni

Rogers, Justin Merritt

Tangirala, Anil Kumar

Vemuri, Sharath Chandra

Vest, Adam Wesley

Vickers, Michael Joseph

Wolfe, Jeffrey David

Yuan, Peng
Master of Science in Communication Disorders

Barnes, Tonya Michelle

Boley, Erin Elizabeth

Crotty, Barbara Elizabeth

Dailey, Misty Breeze

Davis, Ginger Moons

Haake, Rebecca Lee

Howard, Kristy Michelle

Kelsch, Amy Lyn

Middaugh, Lucinda Clay

Patrick-Keeton, Denetra Dawn

Raisor, Lisa Ann

Runner, Ashley Marie

Satterly, Rebekah JoAnn

Stacy, Allyson Renae

Wahl, Robyn Annette

Welsh, Kristin Lee
Master of Science in Education

Abell, Ann Webster Hulette

Begley, Charity Beth

Bennett, Sharon Yarbrough

Benson, Lynda Ann

  1   2   3   4   5   6


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət