Ana səhifə

Coaches: bj mayer, ic west Jerad Garland, Pella


Yüklə 11.21 Kb.
tarix27.06.2016
ölçüsü11.21 Kb.
2016 All Star Rosters

SE Girls


Coaches: BJ Mayer, IC West Jerad Garland, Pella

10 Cheyanne Adamson Highland

12 Janey Botkins Durant

20 Mallory Wells Davis County

22 Riley Kilbride Burlington Notre Dame

30 Gabrielle Koelker Burlington Notre Dame

32 Courtney Joens City High

40 Rachel Zing Ottumwa

42 Karlie Taylor Eddyville Blakesburg

50 Alex Rath Mid Prairie

52 Katie Maschmann Montezuma

SE Boys


Coaches: Derek Schulte, Montezuma Tom Burger, West Branch

10 Eli Gingerich Iowa Mennonite

12 Matt Pelzer Tipton

20 Will Warner Pella

22 Will Carius Pleasant Valley

30 Brody McKeag Montezuma

32 Nathan Stanger IC Regina

40 Daric Laing Chariton

42 Wali Parks IC West

50 Micah Martin City High

52 Javin Drake Wilton

NE Boys


Coaches: Nate Steege, Waverly-Shell Rock Jim Stewart, Summer-Fredericksburg

10 Jordan Bohannon Linn-Mar

12 Kolin Schulte Anamosa

20 Camry Moore Waverly-Shell Rock

22 Jared Printy Linn_Mar

30 Danny Amlie Janesville

32 Riley Till Dubuque Wahlert

40 Tristan Bohr Crestwood

42 Tra’Von Fagan Cedar Falls

50 Devin Green Cascade

52 Jacob Kuhlemeier West Fork

NE Girls


Coaches: Nate Sanderson, Springville Frank Howell, CR Washington

10 Mackenzie Meyer Mason City

12 Emma Gerdes Cedar Falls

20 Katie Lindeman Grundy Center

22 Alyssa Wiebel Benton Community

30 Arika Woolridge Center Point-Urbana

32 Megan Wagaman Springville

40 Amanda Ollinger Linn-Mar

42 Morgan Boer North Linn

50 Megan Maahs Western Dubuque

52 Lela Sellers Cedar Rapids Kennedy

NW Boys


Coaches: Keith Wagner, IKM-Manning Loren De Jong, MOC/FV

10 Dalton Moser Boyden-Hull

12 DeAndre Burnside SC Heelan

20 Andy Geelan Graettinger-Terril/Ruthven/Ayrshire

22 Connor Murrell SC East

30 Kyle Wagner IKM-Manning

32 Biily Brown Spirit Lake

40 Damon Struve South O’Brien

42 Ryan Kriener Spirit Lake

50 Josh Van Lingen Western Christian

52 Tony Bonner CB Abraham Lincoln

NW Girls


Coaches: Dom Martindale, Spencer Brandon Schwab, Bishop Garrigan

10 Kaely Hummel Cherokee

12 Chanda Zommermaand Unity Christian

20 Faith Troshynski Manson NW Webster

22 Peyton Harmsen Western Christian

30 Sarri Happel Forest City

32 Grace Hanno Bishop Heelan

40 Johanna Vaske Bishop Garrigan

42 Rachel Knutson-Kobold SC West

50 Megan Peshong Okoboji

52 Anna Kiel Unity Christian

SW Boys


Coaches: Matt Carter, SE Polk, B J Terrones, Gilbert

10 Turner Scott WDM Valley

12 Ryan Hawkins Atlantic

20 Nolan Chapman Treynor

22 Dontre English DM North

30 Keaton Van Soelen DM Christian

32 Kyle Juhl Harlan

40 Shammond Ivory Perry

42 Tystan Cummins Ankeny

50 Ted Brown Dowling Catholic

52 Jackson Lamb Nodaway Valley

SW Girls


Coaches: Kristen Meyer, Nevada Cory Bartz, Adair-Casey

10 Ebby Prewitt DM Christian

12 Carleigh Paup Paton –Churdan

20 Paige Beacom St Alberts

22 Zoey Dinkla Adair-Casey

30 Jordyn Moser Harlan

32 Kati Cassabaum Nevada

40 Callie Calfee Bedford

42 Rachel Hinders Johnston

50 Gabie Doud Ballard



52 Tasha Vipond Ankeny Centennial


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət