Ana səhifə

Candidates for the Presidential Scholars Program January 2006


Yüklə 304.37 Kb.
səhifə6/23
tarix25.06.2016
ölçüsü304.37 Kb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   23

DC - Washington - Adrienne E. Fritsch, Georgetown Day School

DC - Washington - Lauren Gastonhawkins, Sidwell Friends School

DC - Washington - Elizabeth A. Giliberti, Maret School

DC - Washington - Emma D. Griffin, Maret School

DC - Washington - Mark Iscoe, Sidwell Friends School

DC - Washington - Andrew J. Jennison, The Field School

DC - Washington - William A. Kirstein, Sidwell Friends School

DC - Washington - Alexandra L. Klass, Woodrow Wilson Senior High School

DC - Washington - Will Krasne, St. Alban's School

DC - Washington - Hilary K. Lambert, National Cathedral School

DC - Washington - David H. Lesser, Maret School

DC - Washington - Cooper Lloyd, National Cathedral School

DC - Washington - David Maliken, Woodrow Wilson Senior High School

DC - Washington - Ezra B. Marcus, Charles E. Smith Jewish Day School

DC - Washington - Nicholas P. Martin, Unknown High School

DC - Washington - Ekavali Mishra, Sidwell Friends School

DC - Washington - Andrew L. Nellis, Saint Anselm's Abbey School

DC - Washington - Ashley B. Pascale, National Cathedral School

DC - Washington - Abigail M. Quick, Sidwell Friends School

DC - Washington - Kevin G. Reynolds, Gonzaga College High School

DC - Washington - Harriet B. Rowan, Woodrow Wilson Senior High School

DC - Washington - Loren D. Sandsram, Sidwell Friends School

DC - Washington - Rebecca A. Summer, Woodrow Wilson Senior High School

DC - Washington - Joshua L. Tom, Sidwell Friends School

DC - Washington - Hallie C. Trauger, Sidwell Friends School

DC - Washington - Janette L. Trelogan, National Cathedral School

DC - Washington - Andrew J. Udovic, St. Alban's School

DC - Washington - Emmy A. Waldman, Holton-Arms School

DC - Washington - Julia M. Wheeler, Holton-Arms School

DC - Washington - Laura A. Zax, Georgetown Day School




Florida


FL - Boca Raton - Michael T. Jezierny, Atlantic Community High School

FL - Boca Raton - Eric N. Mills, The North Broward Prep Schools

FL - Bradenton - Stefanie A. Stallard, Home School

FL - Cape Coral - Kyndra Jamison, Unknown High School

FL - Casselberry - Jenna T. Conklin, Geneva School

FL - Coral Gables - Marianne Eagan, Ransom Everglades School

FL - Gainesville - Renwei Peir, Eastside High School

FL - Gainesville - Kevin B. Tierney, Buchholz High School

FL - Hollywood - *Krista Ettlinger, Saint Thomas Aquinas High School

FL - Hollywood - Esther Greenbarg, Nova Center For Applied Research

FL - Jacksonville - *Emile Boghos, Douglas Anderson School of the Arts

FL - Jacksonville - *James Boyd, Douglas Anderson School of the Arts

FL - Jacksonville - Hallie F. Morris, The Bolles School

FL - Jacksonville - David J. Thompson, Allen D Nease High School

FL - Jacksonville - Pearl J. Young, Unknown High School

FL - Jensen Beach - Kristina McIntyre, Martin County High School

FL - Longwood - David M. Howcroft, Seminole High School

FL - Longwood - Michael P. Ryan, Lake Mary High School

FL - Longwood - Megan E. Ward, Lake Mary High School

FL - Melbourne Beach - Shiv Gaglani, West Shore Jr-Sr High School

FL - Miami - Julio D. Egusquiza, Belen Jesuit Preparatory School

FL - Miami - *Andrea Murillo, New World School of the Arts

FL - Miami - Samuel L. Pawliger, Miami Palmetto Senior High School

FL - Miami - Alexandra C. Villasante, Carrollton Sacred Heart

FL - Miami - Raye M. Zhu, Miami Palmetto Senior High School

FL - Naples - Stephanie J. Spielman, Community School of Naples

FL - Naples - Dara L. Zyburo, Barron Collier High School

FL - Orlando - Benjamin Choo, Trinity Preparatory School

FL - Orlando - Alexis M. Fabrizio, Winter Park High School

FL - Orlando - *Joseph Gorak, Unknown High School

FL - Orlando - Allen F. Tang, Winter Park High School

FL - Oviedo - Michael J. Teevin, Oviedo High School

FL - Palm Beach - Genevieve L. Shipley, The Hotchkiss School

FL - Palm City - David A. Goldberg, Unknown High School

FL - Saint Petersburg - Theodore N. Riquelme, Lakewood Senior High School

FL - Tallahassee - Ugwechi W. Amadi, Unknown High School

FL - Tallahassee - Erin E. Burnside, Leon High School

FL - Tallahassee - Benjamin G. Cunningham, Unknown High School

FL - Tallahassee - Zexiao Yu, Lawton Chiles High School

FL - Tampa - Steven L. Robertson, Vivian Gaither High School

FL - Tampa - Ryan A. Sellers, Tampa Preparatory School

FL - Titusville - Allison N. Snoddy, Titusville High School

FL - Vero Beach - Sarah R. Miles, Vero Beach Senior High School

FL - Vero Beach - Angela C. Voyles, Saint Edward's School

FL - Weston - Lili W. Gu, Pine Crest School

FL - Winter Garden - Caitlin A. Millat, Cypress Creek High School

FL - Winter Park - *Caitlin Kimball, Bishop Moore Catholic High School

FL - Winter Springs - Nimish P. Ramanlal, Seminole High School

FL - Winter Springs - Sanjey Sivanesan, Trinity Preparatory School

TN - Chattanooga - James F. Dama, The McCallie School



Georgia


GA - Albany - Tamesha S. Derico, Westover High School

GA - Alpharetta - Kristina T. Falkenstrom, Chattahoochee High School

GA - Alpharetta - Jing Yi Huang, Unknown High School

GA - Alpharetta - Simonne Li, Chattahoochee High School

GA - Alpharetta - Sherry Wang, Unknown High School

GA - Athens - Malini K. Reddy, Athens Academy

GA - Atlanta - Tiffany S. Chang, The Westminster Schools

GA - Atlanta - Nicholas T. Faulkner, The Westminster Schools

GA - Atlanta - Victoria G. Foxgrover, Pace Academy

GA - Atlanta - James A. Getzendanner, The Westminster Schools

GA - Atlanta - Galina Grigoriev, North Springs High School

GA - Atlanta - Robert H. Gruber, Chamblee High School

GA - Atlanta - Amy J. Hailes, The Paideia School

GA - Atlanta - Eric G. Sherrill, Riverwood High School

GA - Atlanta - Bobby Szyperski, The Westminster Schools

GA - Atlanta - Lara C. Tumeh, The Westminster Schools

GA - Blairsville - Jason W. Gilliland, Fannin County Composite High School

GA - College Park - *Tiffany Oglesby, Tri-Cities High School

GA - Conyers - Lacy V. Reynolds, Rockdale County High School

GA - Conyers - Jonathan D. Wysolovski, Rockdale County High School

GA - Decatur - Sarah C. Eley, Marist School

GA - Decatur - Tyler J. Gleason, Saint Pius X Catholic High School

GA - Decatur - Andrew F. Jordan, Pace Academy

GA - Decatur - Joseph A. Wisniewski, Decatur High School

GA - Duluth - Gina J. Kim, Isidore Newman School

GA - Dunwoody - Michael J. Kramarz, Woodward Academy

GA - Evans - Kaitlyn M. Frazier, Augusta Preparatory Day School

GA - Evans - Rachel R. Marks, Augusta Preparatory Day School

GA - Evans - Joy Zhang, Lakeside High School

GA - Fayetteville - Benjamin H. Loeffler, Fayette County High School

GA - Kennesaw - Andrew D. Jones, Kennesaw Mountain High School

GA - Lawrenceville - Kristen M. Harris, Collins Hill High School

GA - Leesburg - Steven M. Sumners, Lee County High School

GA - Lilburn - Amanda N. Brouillette, Parkview High School

GA - Lilburn - Ashley M. Brouillette, Parkview High School

GA - Lilburn - Megan Brunning, Parkview High School

GA - Macon - Sameer G. Gupta, Central High School

GA - Marietta - Rui Cheng, George Walton High School

GA - Marietta - Michael C. Clark, Lassiter High School

GA - Marietta - Valla Fatemi, George Walton High School

GA - Marietta - Nathan A. Firesheets, Mount Paran Christian School

GA - Marietta - Robert I. Gibbs, George Walton High School

GA - Marietta - Joshua I. McLaurin, The Westminster Schools

GA - Marietta - Yujing Xue, George Walton High School

GA - Norcross - Carmen I. Rodriguez, Norcross High School

GA - Norcross - Elizabeth N. Zoeller, Unknown High School

GA - Peachtree City - Christopher L. Shane, Woodward Academy

GA - Roswell - Cristin D. McClanahan, North Springs High School

GA - Savannah - Jaimie E. Huntly, Saint Andrews on the Marsh

GA - Savannah - Julia Z. Yu, Unknown High School

GA - Suwanee - Fei Lian, Unknown High School

GA - Watkinsville - Peter Scheidt, Westminster High School



1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   23


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət