Ana səhifə

Beamont Classic Inland affair gathering attracts local flair!


Yüklə 110.16 Kb.
tarix24.06.2016
ölçüsü110.16 Kb.
Beamont Classic

Inland affair gathering attracts local flair!

Beaumont CA
03/29/09 Men's Track & Field Meet Results PAGE 1
Cougar Classic AT SAN GORGONIO MS 03/28/09 OUTDOOR

*** FINAL SCORING ***


1. Elsinore High School 86.00 11. Aquinas High School 0.00

2. San Jacinto High School 73.00 12. Carter High School 0.00

3. Beaumont High School 59.00 13. Rubidoux High School 0.00

4. Riverside Poly High School 32.00 14. La Mirada High School 0.00

5. 29 Palms High School 29.00 15. Silver Valley HS 0.00

6. Palm Springs High School 27.00 16. Vasquez High School 0.00

7. Norte Vista High School 27.00 17. Whittier Christian High School 0.00

8. California Lutheran High School 14.00 18. Xavier Prep 0.00

9. J.W. North High School 14.00 19. Desert Mirage High School 0.00

10. Yucca Valley High School 11.00

EVENT RESULTS
400 METER RELAY FINAL HEAT 1 5. Isaac Zapata(11) 29 Palms High School 4:49.87

1. 29 Palms High School (A) 46.08 6. Javier Sandoval(11) San Jacinto High School 4:54.15

2. Norte Vista High School (A) 46.15 7. Jason Herrera Riverside Poly High School 4:55.02

3. Riverside Poly High School (A) 46.66 8. John Mark Kreikebaum(12Aquinas High School 4:55.74

4. Silver Valley HS (A) 51.41 9. Tim Dixon(11) San Jacinto High School 5:00.11

FINAL HEAT 2 10. Kevin Layte(12) Beaumont High School 5:03.40

1. Elsinore High School (A) 43.68 11. I Marin(11) Norte Vista High School 5:04.41

2. Palm Springs High School (A) 44.14 12. Pablo Romero(11) Beaumont High School 5:05.78

3. Beaumont High School (A) 44.48 13. Stephen Perez(11) Xavier Prep 5:08.11

4. Yucca Valley High School (A) 44.50 14. Derek Holtz Whittier Christian High Schoo 5:08.56

5. San Jacinto High School (A) 45.78 15. Albert Trujillo Riverside Poly High School 5:09.46

6. Rubidoux High School (A) 46.32 16. Nidal Abu-Zahra(12) Beaumont High School 5:11.77

FINAL 17. Gerardo Parker(12) Aquinas High School 5:15.11

1. Elsinore High School (A) 43.68 18. Sergio Sanchez(9 ) San Jacinto High School 5:17.21

2. Palm Springs High School (A) 44.14 19.T A Sanchez(11) Norte Vista High School 5:20.02

3. Beaumont High School (A) 44.48 .T Alex Boice 29 Palms High School 5:20.02

4. Yucca Valley High School (A) 44.50 21. Andrew Weismann Riverside Poly High School 5:22.52

5. San Jacinto High School (A) 45.78 22. Evan Scrima(12) Beaumont High School 5:23.18

6. 29 Palms High School (A) 46.08 23. Josh Abeyta Whittier Christian High Schoo 5:23.40

7. Norte Vista High School (A) 46.15 24. Jonathan Rizzi Riverside Poly High School 5:26.90

8. Rubidoux High School (A) 46.32 25. Eugene Shin Whittier Christian High Schoo 5:29.71

9. Riverside Poly High School (A) 46.66 26. Brandon Henschel(12) Beaumont High School 5:31.21

10. Silver Valley HS (A) 51.41 27. J Ruiz(11) Norte Vista High School 5:31.72

28. Alfredo Martinez(11) Palm Springs High School 5:49.93

1600 METER RUN FINAL HEAT 1 29. Ken Dimzon(11) San Jacinto High School 5:55.81

1. V Sanchez(12) Norte Vista High School 4:45.22 30. Josh Orozco(11) Palm Springs High School NF

2. I Marin(11) Norte Vista High School 5:04.41 31. Brandon Lammey Silver Valley HS NF

3. Pablo Romero(11) Beaumont High School 5:05.78 32. Brian Woodruff Silver Valley HS NF

4. A Sanchez(11) Norte Vista High School 5:20.02 33. Joseph Gardner(12) Beaumont High School NF

5. Evan Scrima(12) Beaumont High School 5:23.18 34. Ryan Jones 29 Palms High School NF

6. Brandon Henschel(12) Beaumont High School 5:31.21 35. Colton Byers 29 Palms High School NF

7. J Ruiz(11) Norte Vista High School 5:31.72 36. Agustin Machuca Desert Mirage High School NF

8. Alfredo Martinez(11) Palm Springs High School 5:49.93 37. Raul Ascota(11) Palm Springs High School NF

9. Ken Dimzon(11) San Jacinto High School 5:55.81 38. Raymond McKendry(10) Elsinore High School NF

10. Josh Orozco(11) Palm Springs High School NF 39. Ryan McKendry(12) Elsinore High School NF

11. Brandon Lammey Silver Valley HS NF 40. Andrew Garza La Mirada High School NF

12. Brian Woodruff Silver Valley HS NF 41. Regan Garcia La Mirada High School NF

13. Joseph Gardner(12) Beaumont High School NF 42. Jared Forte(10) Elsinore High School NF

14. Ryan Jones 29 Palms High School NF

15. Colton Byers 29 Palms High School NF 110M HURDLES FINAL HEAT 1

16. Agustin Machuca Desert Mirage High School NF Wind Measurement: -0.9

FINAL HEAT 2 1. D Alexander(12) Norte Vista High School 18.92

1. John Mark Kreikebaum(12Aquinas High School 4:55.74 2. S Garcia(11) Norte Vista High School 19.72

2. Tim Dixon(11) San Jacinto High School 5:00.11 3. Jose Lorera Desert Mirage High School 19.94

3. Stephen Perez(11) Xavier Prep 5:08.11 4. Ben Davis Yucca Valley High School 21.94

4. Derek Holtz Whittier Christian High Schoo 5:08.56 5. P Garcia(10) Norte Vista High School 22.27

5. Nidal Abu-Zahra(12) Beaumont High School 5:11.77 FINAL HEAT 2

6. Gerardo Parker(12) Aquinas High School 5:15.11 Wind Measurement: -1.9

7. Sergio Sanchez(9 ) San Jacinto High School 5:17.21 1. Jeremy Welch(11) San Jacinto High School 18.83

8. Alex Boice 29 Palms High School 5:20.02 2. Kevin Gardener San Jacinto High School 19.35

9. Josh Abeyta Whittier Christian High Schoo 5:23.40 3. Justin Hulak(11) San Jacinto High School 19.63

10. Jonathan Rizzi Riverside Poly High School 5:26.90 4. David Scott Yucca Valley High School 20.52

11. Eugene Shin Whittier Christian High Schoo 5:29.71 5. Steven Alvarez Riverside Poly High School 22.87

12. Raul Ascota(11) Palm Springs High School NF FINAL HEAT 3

13. Raymond McKendry(10) Elsinore High School NF Wind Measurement: 0

14. Ryan McKendry(12) Elsinore High School NF 1. Earvin Celo(12) Beaumont High School 16.92

FINAL HEAT 3 2. Billy Britt Elsinore High School 17.47

1. Victor Delgado(12) Beaumont High School 4:36.52 3. Tevin Newborn(10) San Jacinto High School 17.61

2. Kevin Vega(10) San Jacinto High School 4:44.21 4. Joseph Morales Yucca Valley High School 18.77

3. Aaron Brown(11) Beaumont High School 4:45.84 5. Josh Gould(12) Elsinore High School 19.17

4. Isaac Zapata(11) 29 Palms High School 4:49.87 6. Dylan Gerber(11) Xavier Prep 20.29

5. Javier Sandoval(11) San Jacinto High School 4:54.15 FINAL HEAT 4

6. Jason Herrera Riverside Poly High School 4:55.02 Wind Measurement: -1.0

7. Kevin Layte(12) Beaumont High School 5:03.40 1. Javier Perez(12) Beaumont High School 16.02

8. Albert Trujillo Riverside Poly High School 5:09.46 2. Michael Forman 29 Palms High School 17.01

9. Andrew Weismann Riverside Poly High School 5:22.52 3. Keith 29 Palms High School 18.93

10. Andrew Garza La Mirada High School NF 4. Nick Vogt 29 Palms High School 19.08

11. Regan Garcia La Mirada High School NF 5. Richard Pauley(11) Riverside Poly High School 19.44

12. Jared Forte(10) Elsinore High School NF FINAL

FINAL Wind Measurement: -1.9

1. Keith 29 Palms High School 4:36.52 1. Javier Perez(12) Beaumont High School 16.02

2. Kevin Vega(10) San Jacinto High School 4:44.21 2. Earvin Celo(12) Beaumont High School 16.92

3. V Sanchez(12) Norte Vista High School 4:45.22 3. Michael Forman 29 Palms High School 17.01

4. Aaron Brown(11) Beaumont High School 4:45.84 4. Billy Britt Elsinore High School 17.47

5. Tevin Newborn(10) San Jacinto High School 17.61
03/29/09 Men's Track & Field Meet Results PAGE 2
Cougar Classic AT SAN GORGONIO MS 03/28/09 OUTDOOR
6. Joseph Morales Yucca Valley High School 18.77 2. Kris Jhang(12) Beaumont High School 12.59

7. Jeremy Welch(11) San Jacinto High School 18.83 3. Josue Martinez Desert Mirage High School 13.06

8. D Alexander(12) Norte Vista High School 18.92 FINAL HEAT 2

9. Keith 29 Palms High School 18.93 1. Jared Demmoss(12) 29 Palms High School 11.26

10. Nick Vogt 29 Palms High School 19.08 2. J Canada(11) Norte Vista High School 12.32

11. Josh Gould(12) Elsinore High School 19.17 3. Shawn Elmore 29 Palms High School 12.36

12. Kevin Gardener San Jacinto High School 19.35 4. A Cabrera(11) Norte Vista High School 12.45

13. Richard Pauley(11) Riverside Poly High School 19.44 5. B Macias(12) Norte Vista High School 12.63

14. Justin Hulak(11) San Jacinto High School 19.63 6. Tyler Sidders 29 Palms High School 13.56

15. S Garcia(11) Norte Vista High School 19.72 7. Ruben Rubio(11) San Jacinto High School 13.86

16. Jose Lorera Desert Mirage High School 19.94 FINAL HEAT 3

17. Dylan Gerber(11) Xavier Prep 20.29 1. Jon Maricic(11) Elsinore High School 12.46

18. David Scott Yucca Valley High School 20.52 2. ryan Mahan(11) Palm Springs High School 12.55

19. Ben Davis Yucca Valley High School 21.94 3. Sean Martel Yucca Valley High School 12.89

20. P Garcia(10) Norte Vista High School 22.27 4. Rafael Nakahara(12) Beaumont High School 12.93

21. Steven Alvarez Riverside Poly High School 22.87 5. Michael Dacey Yucca Valley High School 14.01

FINAL HEAT 4

400 METER DASH FINAL HEAT 1 1. Joseph Adams(11) Palm Springs High School 12.04

1. O Alexander(12) Norte Vista High School 53.67 2. Joseph Navarez(12) San Jacinto High School 12.21

2. A Acosta(12) Norte Vista High School 56.61 3. Michael Carter(12) Rubidoux High School 12.45

3. C Sandoval(11) Norte Vista High School 57.42 4. Mathew House Silver Valley HS 12.46

FINAL HEAT 2 5. Charles Vitzelio-CarothRiverside Poly High School 12.55

1. Keith Ross 29 Palms High School 55.99 6. Jon Earnest(11) Rubidoux High School 13.19

2. Chris Sheats Silver Valley HS 1:00.34 FINAL HEAT 5

3. Joe Kappus 29 Palms High School 1:01.20 1. Wesley Proctor(11) Beaumont High School 11.74

4. Andrew Jones Silver Valley HS 1:02.20 2. Tyler McClean(12) Palm Springs High School 11.78

5. Brandon Manscer Silver Valley HS 1:05.97 3. Chris Nixon Palm Springs High School 11.80

FINAL HEAT 3 4. Jacob Perschbacher Whittier Christian High Schoo 11.81

1. Stephen Perez(11) Xavier Prep 56.12 5. Connor Hendricks Yucca Valley High School 11.96

2. Michael LuGrain(12) Beaumont High School 1:00.05 6. Chris Pange(11) Xavier Prep 12.14

3. Rafael Castro Yucca Valley High School 1:05.00 7. Lawrence Bright Riverside Poly High School 12.44

FINAL HEAT 4 FINAL HEAT 6

1. Jatnyel Gutierrez(11) Palm Springs High School 53.12 1. Kenny Jackson Elsinore High School 11.01

2. Brett Keil(12) Elsinore High School 54.06 2. Brandon Langford(12) Beaumont High School 11.45

3. Deandre Garbutt(10) San Jacinto High School 54.27 3. Anthony Collins(10) San Jacinto High School 11.73

4. Andre Garbutt(10) San Jacinto High School 54.45 4. Ozzie Sixtos(10) San Jacinto High School 11.90

5. Gabriel Mendoza J.W. North High School 54.53 5. Brandon Young(11) Rubidoux High School 11.91

6. Ryan Bishop Yucca Valley High School 57.30 6. Marquis Cox(12) J.W. North High School 12.14

7. Chris Halford Yucca Valley High School 59.44 7. Bradley Yeager Riverside Poly High School 12.15

FINAL HEAT 5 FINAL

1. Emmanuel Hamilton(11) San Jacinto High School 50.09 1. Kenny Jackson Elsinore High School 11.01

2. David Williams(12) Elsinore High School 50.11 2. Jared Demmoss(12) 29 Palms High School 11.26

3. Donte Holland(12) J.W. North High School 50.81 3. Brandon Langford(12) Beaumont High School 11.45

4. Tyler MacDonald(10) Beaumont High School 52.41 4. Anthony Collins(10) San Jacinto High School 11.73

5. stephan young Palm Springs High School 52.53 5. Wesley Proctor(11) Beaumont High School 11.74

6. Anthony Miller(11) Beaumont High School 52.60 6. Tyler McClean(12) Palm Springs High School 11.78

FINAL 7. Chris Nixon Palm Springs High School 11.80

1. Immanuel Hutchinson(10)San Jacinto High School 50.09 8. Jacob Perschbacher Whittier Christian High Schoo 11.81

2. David Williams(12) Elsinore High School 50.11 9. Ozzie Sixtos(10) San Jacinto High School 11.90

3. Donte Holland(12) J.W. North High School 50.81 10. Brandon Young(11) Rubidoux High School 11.91

4. Tyler MacDonald(10) Beaumont High School 52.41 11. Connor Hendricks Yucca Valley High School 11.96

5. stephan young Palm Springs High School 52.53 12. Joseph Adams(11) Palm Springs High School 12.04

6. Anthony Miller(11) Beaumont High School 52.60 13.T Chris Pange(11) Xavier Prep 12.14

7. Jatnyel Gutierrez(11) Palm Springs High School 53.12 .T Marquis Cox(12) J.W. North High School 12.14

8. O Alexander(12) Norte Vista High School 53.67 15. Bradley Yeager Riverside Poly High School 12.15

9. Brett Keil(12) Elsinore High School 54.06 16. Ivan Ruiz Desert Mirage High School 12.19

10. Deandre Garbutt(10) San Jacinto High School 54.27 17. Joseph Navarez(12) San Jacinto High School 12.21

11. Andre Garbutt(10) San Jacinto High School 54.45 18. J Canada(11) Norte Vista High School 12.32

12. Gabriel Mendoza J.W. North High School 54.53 19. Shawn Elmore 29 Palms High School 12.36

13. Keith Ross 29 Palms High School 55.99 20. Lawrence Bright Riverside Poly High School 12.44

14. Stephen Perez(11) Xavier Prep 56.12 21.T A Cabrera(11) Norte Vista High School 12.45

15. A Acosta(12) Norte Vista High School 56.61 .T Michael Carter(12) Rubidoux High School 12.45

16. Ryan Bishop Yucca Valley High School 57.30 23.T Jon Maricic(11) Elsinore High School 12.46

17. C Sandoval(11) Norte Vista High School 57.42 .T Mathew House Silver Valley HS 12.46

18. Chris Halford Yucca Valley High School 59.44 25.T ryan Mahan(11) Palm Springs High School 12.55

19. Michael LuGrain(12) Beaumont High School 1:00.05 .T Charles Vitzelio-CarothRiverside Poly High School 12.55

20. Chris Sheats Silver Valley HS 1:00.34 27. Kris Jhang(12) Beaumont High School 12.59

21. Joe Kappus 29 Palms High School 1:01.20 28. B Macias(12) Norte Vista High School 12.63

22. Andrew Jones Silver Valley HS 1:02.20 29. Sean Martel Yucca Valley High School 12.89

23. Rafael Castro Yucca Valley High School 1:05.00 30. Rafael Nakahara(12) Beaumont High School 12.93

24. Brandon Manscer Silver Valley HS 1:05.97 31. Josue Martinez Desert Mirage High School 13.06

32. Jon Earnest(11) Rubidoux High School 13.19

100 METER DASH FINAL HEAT 1 33. Tyler Sidders 29 Palms High School 13.56

1. Ivan Ruiz Desert Mirage High School 12.19 34. Ruben Rubio(11) San Jacinto High School 13.86

35. Michael Dacey Yucca Valley High School 14.01
03/29/09 Men's Track & Field Meet Results PAGE 3
Cougar Classic AT SAN GORGONIO MS 03/28/09 OUTDOOR
5. David Scott Yucca Valley High School 1:05.38

800 METER RUN FINAL HEAT 1 FINAL HEAT 4

1. V Sanchez(12) Norte Vista High School 2:04.50 1. Tevin Newborn(10) San Jacinto High School 42.72

2. Taylor Pittard Silver Valley HS 2:19.43 2. Michael Forman 29 Palms High School 43.90

3. N Loya(10) Norte Vista High School 2:20.46 3. Dylan Gerber(11) Xavier Prep 47.69

4. J Ruiz(11) Norte Vista High School 2:22.56 4. Joseph Morales Yucca Valley High School 49.58

5. Misael Figueroa(11) San Jacinto High School 2:31.29 FINAL HEAT 5

6. P Powell(12) Vasquez High School 2:35.84 1. Billy Britt Elsinore High School 41.28

FINAL HEAT 2 2. Javier Perez(12) Beaumont High School 42.59

1. Josh Gould(12) Elsinore High School 2:06.40 3. Kevin Gardener San Jacinto High School 47.73

2. stephan young Palm Springs High School 2:06.68 FINAL

3. Nidal Abu-Zahra(12) Beaumont High School 2:15.21 1. Billy Britt Elsinore High School 41.28

4. Stephen Perez(11) Xavier Prep 2:15.78 2. Javier Perez(12) Beaumont High School 42.59

5. Derek Holtz Whittier Christian High Schoo 2:18.55 3. Tevin Newborn(10) San Jacinto High School 42.72

6. Deandre Garbutt(10) San Jacinto High School 2:21.31 4. D Alexander(12) Norte Vista High School 43.81

7. Josh Abeyta Whittier Christian High Schoo 2:22.84 5. Michael Forman 29 Palms High School 43.90

8. Steven Rivas(11) San Jacinto High School 2:23.15 6. Matt Walsh(11) San Jacinto High School 46.26

FINAL HEAT 3 7. Keith 29 Palms High School 46.49

1. Immanuel Hutchinson(10)San Jacinto High School 1:58.06 8. Nick Vogt 29 Palms High School 47.49

2. Donte Holland(12) J.W. North High School 1:58.46 9. Dylan Gerber(11) Xavier Prep 47.69

3. Kevin Vega(10) San Jacinto High School 2:01.24 10. Kevin Gardener San Jacinto High School 47.73

4. Victor Delgado(12) Beaumont High School 2:03.34 11. Richard Pauley(11) Riverside Poly High School 47.89

5. Kaleb Murphy(12) Riverside Poly High School 2:09.74 12. C Gutierrez(12) Norte Vista High School 49.11

6. Reyes Rivera(12) Riverside Poly High School 2:10.68 13. Joseph Morales Yucca Valley High School 49.58

7. Albert Trujillo Riverside Poly High School 2:11.52 14. Ben Davis Yucca Valley High School 50.86

8. Caldwell Perrine(12) 29 Palms High School 2:13.28 15. Justin Hulak(11) San Jacinto High School 51.08

9. Kevin Layte(12) Beaumont High School 2:13.78 16. Jose Lorera Desert Mirage High School 51.29

10. Pablo Romero(11) Beaumont High School 2:14.50 17. S Garcia(11) Norte Vista High School 52.54

11. N Cuica Norte Vista High School 2:17.43 18. P Garcia(10) Norte Vista High School 53.04

12. Christen Maldonado 29 Palms High School 2:30.06 19. Steven Alvarez Riverside Poly High School 55.10

FINAL 20. Brandon Manscer Silver Valley HS 55.18

1. Immanuel Hutchinson(10)San Jacinto High School 1:58.06 21. David Scott Yucca Valley High School 1:05.38

2. Donte Holland(12) J.W. North High School 1:58.46

3. Kevin Vega(10) San Jacinto High School 2:01.24 DISCUS FINAL

4. Victor Delgado(12) Beaumont High School 2:03.34 1. Moe Barragan(12) Palm Springs High School 145'10.00"

5. V Sanchez(12) Norte Vista High School 2:04.50 2. Aaron Jeglin(11) San Jacinto High School 143'11.00"

6. Josh Gould(12) Elsinore High School 2:06.40 3. Brian Enyeart(12) Riverside Poly High School 143'10.00"

7. stephan young Palm Springs High School 2:06.68 4. M Hauffen(11) Norte Vista High School 132'06.75"

8. Kaleb Murphy(12) Riverside Poly High School 2:09.74 5. Kris Kirk Elsinore High School 130'02.00"

9. Reyes Rivera(12) Riverside Poly High School 2:10.68 6. Johnathan Naranjo(12) San Jacinto High School 126'01.50"

10. Albert Trujillo Riverside Poly High School 2:11.52 7. Hasi Ratnayake(11) Riverside Poly High School 122'05.50"

11. Caldwell Perrine(12) 29 Palms High School 2:13.28 8. Charles Bochard Elsinore High School 121'11.00"

12. Kevin Layte(12) Beaumont High School 2:13.78 9. Kenneth Dvoracek Yucca Valley High School 117'07.50"

13. Pablo Romero(11) Beaumont High School 2:14.50 10. David Reyes(11) Riverside Poly High School 113'11.50"

14. Nidal Abu-Zahra(12) Beaumont High School 2:15.21 11. E Sandoval(12) Norte Vista High School 113'04.75"

15. Stephen Perez(11) Xavier Prep 2:15.78 12. Noel Cazares San Jacinto High School 112'05.00"

16. N Cuica Norte Vista High School 2:17.43 13. Matt Snyder(11) San Jacinto High School 111'07.00"

17. Derek Holtz Whittier Christian High Schoo 2:18.55 14. Daniel Evans(12) Yucca Valley High School 111'03.50"

18. Taylor Pittard Silver Valley HS 2:19.43 15. Ruben Sameulu(12) Riverside Poly High School 110'09.50"

19. N Loya(10) Norte Vista High School 2:20.46 16. L Lopez Elsinore High School 108'08.00"

20. Deandre Garbutt(10) San Jacinto High School 2:21.31 17. Jose Juarez San Jacinto High School 106'05.50"

21. J Ruiz(11) Norte Vista High School 2:22.56 18. austin Hughes(11) Palm Springs High School 103'11.00"

22. Josh Abeyta Whittier Christian High Schoo 2:22.84 19. Alberto Pineda(11) Rubidoux High School 102'06.00"

23. Steven Rivas(11) San Jacinto High School 2:23.15 20. Jules Quinn(12) Palm Springs High School 101'10.00"

24. Christen Maldonado 29 Palms High School 2:30.06 21. Antone Scala(11) Xavier Prep 101'08.50"

25. Misael Figueroa(11) San Jacinto High School 2:31.29 22. Aron Goule Yucca Valley High School 97'03.50"

26. P Powell(12) Vasquez High School 2:35.84 23. sergio sanchez(12) Palm Springs High School 93'11.00"

24. T Hauffen(11) Norte Vista High School 91'06.75"

300M INTERM. HURDLES FINAL HEAT 1 25. Jonny Castillo(12) Beaumont High School 91'00.25"

1. D Alexander(12) Norte Vista High School 43.81 26. Alejandro Castillo(12) Rubidoux High School 90'10.00"

2. C Gutierrez(12) Norte Vista High School 49.11 27. J Martinez(11) Norte Vista High School 87'07.50"

3. Jose Lorera Desert Mirage High School 51.29 28. Kevin Shimko(11) Yucca Valley High School 83'00.75"

4. S Garcia(11) Norte Vista High School 52.54 29. Joe Kappus 29 Palms High School 76'06.00"

5. P Garcia(10) Norte Vista High School 53.04 30. Johnathan Perez(11) San Jacinto High School 71'09.75"

FINAL HEAT 2 31. Miguel Gomez Silver Valley HS 70'02.50"

1. Keith 29 Palms High School 46.49 32. Emmanuel Maestas(10) Rubidoux High School 70'00.00"

2. Ben Davis Yucca Valley High School 50.86 33. Moe Bhadty Rubidoux High School 61'07.00"

3. Steven Alvarez Riverside Poly High School 55.10 34. Dayne Nicoletti Silver Valley HS 59'05.00"

4. Brandon Manscer Silver Valley HS 55.18

FINAL HEAT 3 SHOT PUT FINAL

1. Matt Walsh(11) San Jacinto High School 46.26 1. Aaron Jeglin(11) San Jacinto High School 46'10.50"

2. Nick Vogt 29 Palms High School 47.49 2. E Sandoval(12) Norte Vista High School 45'09.50"

3. Richard Pauley(11) Riverside Poly High School 47.89 3. austin Hughes(11) Palm Springs High School 44'11.00"

4. Justin Hulak(11) San Jacinto High School 51.08 4. Brian Enyeart(12) Riverside Poly High School 44'03.50"

5. Kyle Wiedeman Elsinore High School 43'08.75"
03/29/09 Men's Track & Field Meet Results PAGE 4
Cougar Classic AT SAN GORGONIO MS 03/28/09 OUTDOOR
6. Jamal Gray Elsinore High School 43'04.50" 18. E Robinson Norte Vista High School NF

7. Charles Bochard Elsinore High School 42'09.50" 19. David Watring(12) Riverside Poly High School NF

8. Kris Kirk Elsinore High School 42'04.00"

9. Ruben Sameulu(12) Riverside Poly High School 41'11.50" LONG JUMP FINAL

10. David Reyes(11) Riverside Poly High School 40'06.00" 1. Kenny Jackson Elsinore High School 21'02.00"

11. Noel Cazares San Jacinto High School 40'06.00" 2. Drake Smith(12) Riverside Poly High School 20'10.50"

12. Jules Quinn(12) Palm Springs High School 40'03.75" 3. Jon Greenwalt Elsinore High School 20'06.50"

13. Hasi Ratnayake(11) Riverside Poly High School 40'03.50" 4. Jim Chojnacki(12) California Lutheran High Scho 20'03.00"

14. Johnathan Naranjo(12) San Jacinto High School 40'01.00" 5. J Robinson Norte Vista High School 18'10.00"

15. J Martinez(11) Norte Vista High School 39'11.75" 6. Trayquan Hawkins(10) San Jacinto High School 18'07.00"

16. Moe Barragan(12) Palm Springs High School 39'11.00" 7. Jordan Jacinto(11) San Jacinto High School 18'05.00"

17. Walker Madden Yucca Valley High School 37'08.00" 8. Hernandez(12) Norte Vista High School 18'04.00"

18. T Hauffen(11) Norte Vista High School 37'06.00" 9. E Robinson Norte Vista High School 18'02.00"

19. Matt Snyder(11) San Jacinto High School 36'02.50" 10. David Pizano(12) Beaumont High School 17'09.00"

20. Emmanuel Maestas(10) Rubidoux High School 34'07.00" 11. David Watring(12) Riverside Poly High School 17'08.00"

21. Miguel Gomez Silver Valley HS 34'01.50" 12. Ivan Ruiz Desert Mirage High School 17'07.00"

22. Jose Juarez San Jacinto High School 33'11.00" 13. Jamar Jackson(11) San Jacinto High School 17'07.00"

23. M Montano Riverside Poly High School 33'06.00" 14. Billy Smith(10) 29 Palms High School 17'06.00"

24. sergio sanchez(12) Palm Springs High School 33'05.00" 15. Rafael Nakahara(12) Beaumont High School 17'02.50"

25. Chad Heaslip Yucca Valley High School 33'03.00" 16. Kris Jhang(12) Beaumont High School 17'00.00"

26. Antone Scala(11) Xavier Prep 32'02.25" 17. R Hall Norte Vista High School 17'00.00"

27. Earvin Celo(12) Beaumont High School 31'07.50" 18. ryan Mahan(11) Palm Springs High School 16'11.00"

28. Dayne Nicoletti Silver Valley HS 30'02.00" 19. David Scott Yucca Valley High School 16'11.00"

29. Ruben Oseguera(12) Beaumont High School 29'05.25" 20. Nigel Barksdale San Jacinto High School 16'10.00"

30. Mario Ibarra Silver Valley HS 27'10.00" 21. Joseph Adams(11) Palm Springs High School 16'09.00"

31. Daniel Gonzalez(12) Rubidoux High School 27'09.00" 22. Chris Shatwell 29 Palms High School 16'05.00"

32. D Breadwater Silver Valley HS 27'08.50" 23. Brandon Young(11) Rubidoux High School 16'05.00"

33. Joe Kappus 29 Palms High School 27'08.50" 24. Jon Earnest(11) Rubidoux High School 16'04.00"

34. Devin Hughes Silver Valley HS 27'05.00" 25. Bryan Scott Yucca Valley High School 16'00.00"

35. Kamron Zaman(11) Rubidoux High School 27'03.50" 26. David Jaquez Yucca Valley High School 16'00.00"

36. Roger Cordero(11) Rubidoux High School 26'09.50" 27. Dylan Gerber(11) Xavier Prep 15'11.50"

37. Johnathan Perez(11) San Jacinto High School 24'04.00" 28. Daniel Imai Silver Valley HS 15'05.00"

38. M Hauffen(11) Norte Vista High School NF 29. Mikah Mativa Elsinore High School 14'08.00"

39. Elvis Percey(12) 29 Palms High School NF 30. Martin Scully(12) Beaumont High School 14'07.00"

40. Kenneth Dvoracek Yucca Valley High School NF 31. Michael LuGrain(12) Beaumont High School 14'05.50"

32. Michael Carter(12) Rubidoux High School 14'01.00"

HIGH JUMP FINAL 33. Colton Byers 29 Palms High School 13'09.00"

1. Billy Britt Elsinore High School 5'10.00" 34. Ben Davis Yucca Valley High School NF

2. Mikah Mativa Elsinore High School 5'08.00" 35. Spencer Gray(11) Riverside Poly High School NF

3. Cody Sniffin Yucca Valley High School 5'06.00"

4. Richard Pauley(11) Riverside Poly High School 5'06.00"

5. Trayquan Hawkins(10) San Jacinto High School 5'04.00"

6. E Robinson Norte Vista High School 5'02.00"

7. R Hall Norte Vista High School 5'02.00"

8. Chris Ward(11) Rubidoux High School 5'02.00"

9. Billy Smith(10) 29 Palms High School 5'02.00"

10. Greg Cotham(11) Beaumont High School 5'02.00"

11. Earvin Celo(12) Beaumont High School 5'02.00"

12. Jon Greenwalt Elsinore High School 5'02.00"

13. Jose Lorera Desert Mirage High School NF

14. Jamar Jackson(11) San Jacinto High School NF

15. Brandon Sixkiller Yucca Valley High School NF

16. Nofo Fe'oa 29 Palms High School NF

17. Zack Zietz 29 Palms High School NF

18. stephan young Palm Springs High School NF
TRIPLE JUMP FINAL

1. Jim Chojnacki(12) California Lutheran High Scho 44'07.50"

2. Drake Smith(12) Riverside Poly High School 42'06.00"

3. Javier Perez(12) Beaumont High School 41'03.00"

4. Jon Greenwalt Elsinore High School 40'05.00"

5. Spencer Gray(11) Riverside Poly High School 40'00.00"

6. Jordan Jacinto(11) San Jacinto High School 39'04.00"

7. Jamar Jackson(11) San Jacinto High School 38'10.00"

8. Nigel Barksdale San Jacinto High School 38'03.00"

9. Brett Keil(12) Elsinore High School 37'05.00"

10. Andrew Gastelum(11) Riverside Poly High School 37'00.00"

11. Billy Smith(10) 29 Palms High School 36'04.00"

12. R Hall Norte Vista High School 35'10.50"

13. Trayquan Hawkins(10) San Jacinto High School 35'06.00"

14. Joseph Adams(11) Palm Springs High School 35'00.50"

15. Chris Shatwell 29 Palms High School 33'10.00"

16. David Pizano(12) Beaumont High School 33'05.00"

17. Connor Hendricks Yucca Valley High School 32'10.00"


03/29/09 Women's Track & Field Meet Results PAGE 1
Cougar Classic AT SAN GORGONIO MS 03/28/09 OUTDOOR

*** FINAL SCORING ***


1. J.W. North High School 92.00 11. Aquinas High School 3.00

2. Elsinore High School 68.00 12. Xavier Prep 1.00

3. Carter High School 60.00 13. Rubidoux High School 0.00

4. Palm Springs High School 50.00 14. La Mirada High School 0.00

5. San Jacinto High School 38.00 15. Silver Valley HS 0.00

6. Beaumont High School 31.00 16. Vasquez High School 0.00

7. Norte Vista High School 25.00 17. Desert Mirage High School 0.00

8. Yucca Valley High School 25.00 18. California Lutheran High School 0.00

9. Riverside Poly High School 7.00 19. 29 Palms High School 0.00

10. Whittier Christian High School 3.00

EVENT RESULTS
400 METER RELAY FINAL HEAT 1 16. K Salgado(12) Norte Vista High School 6:32.94

1. Palm Springs High School (A) 52.58 17. Sydney Ferguson Silver Valley HS 6:37.62

2. Yucca Valley High School (A) 54.04 18. Kaitlyn Finegan(11) Palm Springs High School 6:56.81

3. 29 Palms High School (A) 54.77 19. Sofia Escamilla(11) Palm Springs High School 7:02.03

4. Riverside Poly High School (A) 55.92 20. V Rocha(11) Norte Vista High School 7:03.38

5. Norte Vista High School (A) 56.71 21. Anelah McGinnis(12) Elsinore High School 7:15.41

6. Silver Valley HS (A) 1:01.23 22. Marilu Perez(11) Elsinore High School 7:26.72

FINAL HEAT 2 23. Brenda Garcia Desert Mirage High School 7:32.03

1. J.W. North High School (A) 50.56 24. McKenna Newell Palm Springs High School NF

2. Elsinore High School (A) 51.17 25. Nataly Perez(11) Carter High School NF

3. Carter High School (A) 51.23 26. Sara Roberts 29 Palms High School NF

4. San Jacinto High School (A) 53.73 27. Celinda Manzo La Mirada High School NF

5. Beaumont High School (A) 54.29 28. Lauren McIntyre La Mirada High School NF

FINAL 29. Melissa Byrd La Mirada High School NF

1. J.W. North High School (A) 50.56 30. Ashley Nolan(12) Vasquez High School NF

2. Elsinore High School (A) 51.17

3. Carter High School (A) 51.23 100M HURDLES FINAL HEAT 1

4. Palm Springs High School (A) 52.58 Wind Measurement: -0.6

5. San Jacinto High School (A) 53.73 1. A Tidd(12) Norte Vista High School 19.55

6. Yucca Valley High School (A) 54.04 2. L Muresah(10) Norte Vista High School 20.96

7. Beaumont High School (A) 54.29 3. Kristyn Wool(11) Beaumont High School 21.43

8. 29 Palms High School (A) 54.77 FINAL HEAT 2

9. Riverside Poly High School (A) 55.92 Wind Measurement: 0

10. Norte Vista High School (A) 56.71 1. M Muresah(11) Norte Vista High School 18.74

11. Silver Valley HS (A) 1:01.23 2. Candace Hill(12) San Jacinto High School 22.46

3. Samantha Olesiak Yucca Valley High School 23.61

1600 METER RUN FINAL HEAT 1 FINAL HEAT 3

1. Celene Batrez San Jacinto High School 5:51.72 Wind Measurement: -0.4

2. A Cortez(10) Norte Vista High School 6:01.12 1. Samantha Bennett(11) Elsinore High School 21.12

3. A Marin(12) Norte Vista High School 6:04.84 2. Julia Harvey Yucca Valley High School 21.91

4. Monica Tree(11) 29 Palms High School 6:12.50 3. Tiana Williams(11) Elsinore High School 22.15

5. Olivia Meza San Jacinto High School 6:28.81 FINAL HEAT 4

6. K Salgado(12) Norte Vista High School 6:32.94 Wind Measurement: -1.2

7. Sydney Ferguson Silver Valley HS 6:37.62 1. Haley Westergard Palm Springs High School 17.58

8. Kaitlyn Finegan(11) Palm Springs High School 6:56.81 2. Lauren Finke(11) Whittier Christian High Schoo 18.32

9. Sofia Escamilla(11) Palm Springs High School 7:02.03 3. Markaley Smith(11) Beaumont High School 18.63

10. V Rocha(11) Norte Vista High School 7:03.38 4. Kyleen Iverson(11) Elsinore High School 18.65

11. Anelah McGinnis(12) Elsinore High School 7:15.41 5. Nicole Sinske(11) Beaumont High School 18.81

12. Marilu Perez(11) Elsinore High School 7:26.72 FINAL HEAT 5

13. Brenda Garcia Desert Mirage High School 7:32.03 Wind Measurement: -1.0

14. McKenna Newell Palm Springs High School NF 1. Shanice Stewart(10) Carter High School 15.48

15. Nataly Perez(11) Carter High School NF 2. Frances Chase-Dunn(12) J.W. North High School 16.22

16. Sara Roberts 29 Palms High School NF 3. Marjani Moldonado(12) J.W. North High School 16.28

FINAL HEAT 2 4. Holly Anthony Palm Springs High School 17.59

1. Ashlee Cervantes(11) Beaumont High School 5:23.37 FINAL

2. Angie Sandoval(10) Elsinore High School 5:41.02 Wind Measurement: 0

3. Adriana Ramos(11) Elsinore High School 5:42.22 1. Shanice Stewart(10) Carter High School 15.48

4. Ceci Munoz J.W. North High School 5:58.31 2. Frances Chase-Dunn(12) J.W. North High School 16.22

5. Ingrid Barrientos(11) Aquinas High School 5:59.00 3. Marjani Moldonado(12) J.W. North High School 16.28

6. Shonte Brown(12) 29 Palms High School 6:03.19 4. Haley Westergard Palm Springs High School 17.58

7. Morgan Westfall(12) Riverside Poly High School 6:14.60 5. Holly Anthony Palm Springs High School 17.59

8. Thomas Paige Palm Springs High School 6:17.09 6. Lauren Finke(11) Whittier Christian High Schoo 18.32

9. Marisol Martinez(11) Riverside Poly High School 6:23.28 7. Markaley Smith(11) Beaumont High School 18.63

10. Sarah Richardson(10) Carter High School 6:23.81 8. Kyleen Iverson(11) Elsinore High School 18.65

11. Celinda Manzo La Mirada High School NF 9. M Muresah(11) Norte Vista High School 18.74

12. Lauren McIntyre La Mirada High School NF 10. Nicole Sinske(11) Beaumont High School 18.81

13. Melissa Byrd La Mirada High School NF 11. A Tidd(12) Norte Vista High School 19.55

14. Ashley Nolan(12) Vasquez High School NF 12. L Muresah(10) Norte Vista High School 20.96

FINAL 13. Samantha Bennett(11) Elsinore High School 21.12

1. Ashlee Cervantes(11) Beaumont High School 5:23.37 14. Kristyn Wool(11) Beaumont High School 21.43

2. Angie Sandoval(10) Elsinore High School 5:41.02 15. Julia Harvey Yucca Valley High School 21.91

3. Adriana Ramos(11) Elsinore High School 5:42.22 16. Tiana Williams(11) Elsinore High School 22.15

4. Celene Batrez San Jacinto High School 5:51.72 17. Candace Hill(12) San Jacinto High School 22.46

5. Ceci Munoz J.W. North High School 5:58.31 18. Samantha Olesiak Yucca Valley High School 23.61

6. Ingrid Barrientos(11) Aquinas High School 5:59.00

7. A Cortez(10) Norte Vista High School 6:01.12 400 METER DASH FINAL HEAT 1

8. Shonte Brown(12) 29 Palms High School 6:03.19 1. M Muresah(11) Norte Vista High School 1:10.00

9. A Marin(12) Norte Vista High School 6:04.84 2. Cynthia Desantiago Desert Mirage High School 1:11.00

10. Monica Tree(11) 29 Palms High School 6:12.50 3. Cynthia Boswell(9 ) Yucca Valley High School 1:19.00

11. Morgan Westfall(12) Riverside Poly High School 6:14.60 FINAL HEAT 2

12. Thomas Paige Palm Springs High School 6:17.09 1. V Cortez(11) Norte Vista High School 1:07.00

13. Marisol Martinez(11) Riverside Poly High School 6:23.28 2. L Lozada(11) Norte Vista High School 1:08.00

14. Sarah Richardson(10) Carter High School 6:23.81 3. Shanna Brookins 29 Palms High School 1:10.00

15. Olivia Meza San Jacinto High School 6:28.81 FINAL HEAT 3

1. Ashley Lazarescu Yucca Valley High School 1:06.00
03/29/09 Women's Track & Field Meet Results PAGE 2
Cougar Classic AT SAN GORGONIO MS 03/28/09 OUTDOOR
2. Josilyn McDaniel(11) Carter High School 1:08.00 1. Peyton Aaronson Palm Springs High School 13.72

3. Tierra Bowen(12) Elsinore High School 1:08.46 2. T'Keyah Gray(11) Elsinore High School 13.74

4. Alyssa Gatton Whittier Christian High Schoo 1:13.00 3. Bryttney Woods(12) Beaumont High School 14.17

5. Mia Palafox(9 ) Carter High School 1:13.73 4. Brittney Prince(10) San Jacinto High School 14.44

FINAL HEAT 4 5. Brittany Ginwright(12) Riverside Poly High School 14.56

1. Crystal Smith(12) Elsinore High School 1:05.94 6. Laprisha Davis(11) Carter High School 14.98

2. Sofia Hernandez(11) Elsinore High School 1:06.66 7. Lakeisha Henderson(9 ) Carter High School 15.60

3. Sophia Bonelli Yucca Valley High School 1:06.75 FINAL HEAT 6

4. Jazinette Youngblood(11Elsinore High School 1:08.63 1. Omunique Thomas(10) Carter High School 12.81

5. Clairence Rwiyaza(9 ) San Jacinto High School 1:09.01 2. Latreya Ross Yucca Valley High School 13.14

6. Kieanna Turner(10) Carter High School 1:09.59 3. Andi Ross(12) J.W. North High School 13.16

7. Carmen Cuevas(12) Riverside Poly High School 1:24.00 4. Lluvia Martinez(12) Elsinore High School 13.51

FINAL HEAT 5 5. Shanice Grant Palm Springs High School 13.57

1. Janel Samuels Palm Springs High School 1:02.00 6. Brianna Prince(10) San Jacinto High School 13.66

2. Shiloah Williams(10) J.W. North High School 1:03.17 7. Jazinette Youngblood(11Elsinore High School 14.72

3. Samantha McComisky(11) Beaumont High School 1:03.57 FINAL

4. Tricia Cervantes(9 ) Beaumont High School 1:04.06 1. Omunique Thomas(10) Carter High School 12.81

5. Porsche Williams(11) Carter High School 1:05.00 2. Latreya Ross Yucca Valley High School 13.14

6. Tara Trevino(10) Beaumont High School 1:07.00 3. Andi Ross(12) J.W. North High School 13.16

7. Tenia Sebastian(12) J.W. North High School NF 4. Lluvia Martinez(12) Elsinore High School 13.51

FINAL 5. Shanice Grant Palm Springs High School 13.57

1. Janel Samuels Palm Springs High School 1:02.00 6. Brianna Prince(10) San Jacinto High School 13.66

2. Shiloah Williams(10) J.W. North High School 1:03.17 7. Peyton Aaronson Palm Springs High School 13.72

3. Samantha McComisky(11) Beaumont High School 1:03.57 8. T'Keyah Gray(11) Elsinore High School 13.74

4. Tricia Cervantes(9 ) Beaumont High School 1:04.06 9. Ariel Nesbit 29 Palms High School 13.80

5. Porsche Williams(11) Carter High School 1:05.00 10. A Matthews 29 Palms High School 13.90

6. Crystal Smith(12) Elsinore High School 1:05.94 11. Samantha Potter Palm Springs High School 13.96

7. Ashley Lazarescu Yucca Valley High School 1:06.00 12. Bryttney Woods(12) Beaumont High School 14.17

8. Sofia Hernandez(11) Elsinore High School 1:06.66 13. Melissa Martinez Yucca Valley High School 14.39

9. Sophia Bonelli Yucca Valley High School 1:06.75 14. S Robinson(12) Norte Vista High School 14.42

10.T V Cortez(11) Norte Vista High School 1:07.00 15. Brittney Prince(10) San Jacinto High School 14.44

.T Tara Trevino(10) Beaumont High School 1:07.00 16. Breanna Tillman(10) Carter High School 14.52

12.T L Lozada(11) Norte Vista High School 1:08.00 17. Brittany Ginwright(12) Riverside Poly High School 14.56

.T Josilyn McDaniel(11) Carter High School 1:08.00 18. Jazinette Youngblood(11Elsinore High School 14.72

14. Tierra Bowen(12) Elsinore High School 1:08.46 19. Ruby Keys Palm Springs High School 14.82

15. Jazinette Youngblood(11Elsinore High School 1:08.63 20. Paige Earnest(12) Yucca Valley High School 14.83

16. Clairence Rwiyaza(9 ) San Jacinto High School 1:09.01 21. Laprisha Davis(11) Carter High School 14.98

17. Kieanna Turner(10) Carter High School 1:09.59 22. Christina Bloom(11) Riverside Poly High School 15.00

18.T M Muresah(11) Norte Vista High School 1:10.00 23. K Martinez(10) Norte Vista High School 15.26

.T Shanna Brookins 29 Palms High School 1:10.00 24. M Williams(12) Norte Vista High School 15.47

20. Cynthia Desantiago Desert Mirage High School 1:11.00 25. Lakeisha Henderson(9 ) Carter High School 15.60

21. Alyssa Gatton Whittier Christian High Schoo 1:13.00 26. Ranesha Small(12) San Jacinto High School 15.62

22. Mia Palafox(9 ) Carter High School 1:13.73 27. Christin Caldejon Yucca Valley High School 15.67

23. Cynthia Boswell(9 ) Yucca Valley High School 1:19.00 28. Katie Doyle(11) Rubidoux High School 15.76

24. Carmen Cuevas(12) Riverside Poly High School 1:24.00 29. Alyssa Hall Silver Valley HS 15.79

25. Tenia Sebastian(12) J.W. North High School NF 30. Jessica Perez Whittier Christian High Schoo 15.80

31. Keila Dusold(11) Beaumont High School 15.88

100 METER DASH FINAL HEAT 1 32. S Garcia(11) Norte Vista High School 15.89

1. Ariel Nesbit 29 Palms High School 13.80 33. Stephanie Ramirez(11) Beaumont High School 15.93

2. S Robinson(12) Norte Vista High School 14.42 34. Octavia Gibson Silver Valley HS 16.37

3. K Martinez(10) Norte Vista High School 15.26 35. Doreen Faaloua Silver Valley HS 16.43

4. M Williams(12) Norte Vista High School 15.47 36. Jinnifer Aldridge Silver Valley HS 20.63

5. S Garcia(11) Norte Vista High School 15.89

FINAL HEAT 2 800 METER RUN FINAL HEAT 1

1. A Matthews 29 Palms High School 13.90 1. L Lozada(11) Norte Vista High School 2:40.65

2. Octavia Gibson Silver Valley HS 16.37 2. A Marin(12) Norte Vista High School 2:43.34

3. Doreen Faaloua Silver Valley HS 16.43 3. J Martinez(12) Norte Vista High School 2:43.90

4. Jinnifer Aldridge Silver Valley HS 20.63 4. Cynthia Boswell(9 ) Yucca Valley High School 3:18.21

FINAL HEAT 3 5. Brenda Garcia Desert Mirage High School 3:22.66

1. Ranesha Small(12) San Jacinto High School 15.62 6. Amanda Kuestmeyer Silver Valley HS 3:30.52

2. Christin Caldejon Yucca Valley High School 15.67 FINAL HEAT 2

3. Katie Doyle(11) Rubidoux High School 15.76 1. Shianne May Palm Springs High School 2:46.12

4. Alyssa Hall Silver Valley HS 15.79 2. Paige Thomas Palm Springs High School 2:47.00

5. Jessica Perez Whittier Christian High Schoo 15.80 3. Clairence Rwiyaza(9 ) San Jacinto High School 2:47.32

6. Keila Dusold(11) Beaumont High School 15.88 4. Belinda Navarette(10) Carter High School 2:57.90

7. Stephanie Ramirez(11) Beaumont High School 15.93 5. Sofia Escamilla(11) Palm Springs High School 3:15.31

FINAL HEAT 4 6. Shanteal Nazario(12) Yucca Valley High School 3:17.50

1. Samantha Potter Palm Springs High School 13.96 7. Chelcee Baker(11) Carter High School 3:17.87

2. Melissa Martinez Yucca Valley High School 14.39 FINAL HEAT 3

3. Breanna Tillman(10) Carter High School 14.52 1. Ashlee Cervantes(11) Beaumont High School 2:22.52

4. Ruby Keys Palm Springs High School 14.82 2. Tenia Sebastian(12) J.W. North High School 2:25.96

5. Paige Earnest(12) Yucca Valley High School 14.83 3. Angie Sandoval(10) Elsinore High School 2:28.52

6. Christina Bloom(11) Riverside Poly High School 15.00 4. Adriana Ramos(11) Elsinore High School 2:36.46

FINAL HEAT 5 5. Ingrid Barrientos(11) Aquinas High School 2:39.46

6. Abbey Buchele(11) Beaumont High School 2:42.02
03/29/09 Women's Track & Field Meet Results PAGE 3
Cougar Classic AT SAN GORGONIO MS 03/28/09 OUTDOOR
7. Sofia Hernandez(11) Elsinore High School 2:43.72 3. Dominique Williams(10) Carter High School 33.02

8. Gabby Atwell(11) Riverside Poly High School 2:45.50 4. Lakeisha Henderson(9 ) Carter High School 34.42

FINAL 5. Cori McCallister Silver Valley HS 35.80

1. Ashlee Cervantes(11) Beaumont High School 2:22.52 FINAL HEAT 5

2. Tenia Sebastian(12) J.W. North High School 2:25.96 1. Shanice Grant Palm Springs High School 27.84

3. Angie Sandoval(10) Elsinore High School 2:28.52 2. Josilyn McDaniel(11) Carter High School 30.07

4. Adriana Ramos(11) Elsinore High School 2:36.46 FINAL HEAT 6

5. Ingrid Barrientos(11) Aquinas High School 2:39.46 1. Omunique Thomas(10) Carter High School 26.48

6. L Lozada(11) Norte Vista High School 2:40.65 2. Latreya Ross Yucca Valley High School 27.01

7. Abbey Buchele(11) Beaumont High School 2:42.02 3. Lluvia Martinez(12) Elsinore High School 27.14

8. A Marin(12) Norte Vista High School 2:43.34 4. Brianna Prince(10) San Jacinto High School 27.66

9. Sofia Hernandez(11) Elsinore High School 2:43.72 FINAL

10. J Martinez(12) Norte Vista High School 2:43.90 1. Omunique Thomas(10) Carter High School 26.48

11. Gabby Atwell(11) Riverside Poly High School 2:45.50 2. Latreya Ross Yucca Valley High School 27.01

12. Shianne May Palm Springs High School 2:46.12 3. Lluvia Martinez(12) Elsinore High School 27.14

13. Paige Thomas Palm Springs High School 2:47.00 4. Brianna Prince(10) San Jacinto High School 27.66

14. Clairence Rwiyaza(9 ) San Jacinto High School 2:47.32 5. Shanice Grant Palm Springs High School 27.84

15. Belinda Navarette(10) Carter High School 2:57.90 6. S Robinson(12) Norte Vista High School 29.17

16. Sofia Escamilla(11) Palm Springs High School 3:15.31 7. Samantha Potter Palm Springs High School 29.22

17. Shanteal Nazario(12) Yucca Valley High School 3:17.50 8. Ariel Nesbit 29 Palms High School 29.34

18. Chelcee Baker(11) Carter High School 3:17.87 9. Ashlee Nixon 29 Palms High School 29.62

19. Cynthia Boswell(9 ) Yucca Valley High School 3:18.21 10. Brittany Ginwright(12) Riverside Poly High School 29.66

20. Brenda Garcia Desert Mirage High School 3:22.66 11. Jazinette Youngblood(11Elsinore High School 29.97

21. Amanda Kuestmeyer Silver Valley HS 3:30.52 12. Josilyn McDaniel(11) Carter High School 30.07

13. Cynthia Desantiago Desert Mirage High School 30.08

300M LOW HURD FINAL HEAT 1 14. V Cortez(11) Norte Vista High School 30.20

1. M Muresah(11) Norte Vista High School 54.51 15. Shanna Brookins 29 Palms High School 31.85

2. L Muresah(10) Norte Vista High School 1:05.32 16. Jessica Perez Whittier Christian High Schoo 31.93

FINAL HEAT 2 17. Keila Dusold(11) Beaumont High School 32.39

1. Haley Westergard Palm Springs High School 49.72 18. Christin Caldejon Yucca Valley High School 32.49

2. Kaitlyn Finegan(11) Palm Springs High School 56.01 19. Dominique Williams(10) Carter High School 33.02

3. Tiana Williams(11) Elsinore High School 1:01.86 20. K Martinez(10) Norte Vista High School 34.28

4. Bertha Plascencia Yucca Valley High School 1:18.03 21. Lakeisha Henderson(9 ) Carter High School 34.42

FINAL HEAT 3 22. Alex Weiczorek 29 Palms High School 34.43

1. Anthony Holly Palm Springs High School 51.51 23. Stephanie Ramirez(11) Beaumont High School 34.44

2. Lauren Finke(11) Whittier Christian High Schoo 52.30 24. Cori McCallister Silver Valley HS 35.80

3. Julia Harvey Yucca Valley High School 55.31

FINAL HEAT 4 DISCUS FINAL

1. Marjani Moldonado(12) J.W. North High School 46.46 1. Brittany Dannewitz(11) San Jacinto High School 110'04.00"

2. Frances Chase-Dunn(12) J.W. North High School 46.51 2. Nicole Eves(12) Palm Springs High School 106'00.00"

3. Ashlee Reece(12) Carter High School 56.16 3. Hanna Lemoa(12) Norte Vista High School 104'05.00"

FINAL 4. Callie Simpson(12) San Jacinto High School 100'08.50"

1. Marjani Moldonado(12) J.W. North High School 46.46 5. C Juarez(12) Norte Vista High School 99'10.50"

2. Frances Chase-Dunn(12) J.W. North High School 46.51 6. Rebecca Virrey(11) Elsinore High School 93'01.50"

3. Haley Westergard Palm Springs High School 49.72 7. Maricel Twyman(12) Elsinore High School 90'11.00"

4. Anthony Holly Palm Springs High School 51.51 8. Maleta Lolesio(11) San Jacinto High School 90'08.50"

5. Lauren Finke(11) Whittier Christian High Schoo 52.30 9. Candice Prince(11) San Jacinto High School 88'00.00"

6. M Muresah(11) Norte Vista High School 54.51 10. Kyleah Murphy Yucca Valley High School 87'07.00"

7. Julia Harvey Yucca Valley High School 55.31 11. Adri Tiedeman(11) Xavier Prep 75'06.50"

8. Kaitlyn Finegan(11) Palm Springs High School 56.01 12. Nikiya Sharp(11) Carter High School 67'08.00"

9. Ashlee Reece(12) Carter High School 56.16 13. Meghan Shigley Yucca Valley High School 62'10.00"

10. Tiana Williams(11) Elsinore High School 1:01.86 14. Abigail LaTuhoi Norte Vista High School 60'04.50"

11. L Muresah(10) Norte Vista High School 1:05.32 15. Coutney DelGuidice Yucca Valley High School 60'04.00"

12. Bertha Plascencia Yucca Valley High School 1:18.03 16. Deja Watkins(10) J.W. North High School 60'02.50"

17. Kristha Lopez(12) Riverside Poly High School 59'02.00"

200 METER DASH FINAL HEAT 1 18. M Roth Elsinore High School 58'01.00"

1. S Robinson(12) Norte Vista High School 29.17 19. Anna LaTuhoi(11) Norte Vista High School 57'11.00"

2. Cynthia Desantiago Desert Mirage High School 30.08 20. Jackelin Maguire San Jacinto High School 56'09.50"

3. V Cortez(11) Norte Vista High School 30.20 21. Ashley Olivar(12) Riverside Poly High School 55'02.50"

4. K Martinez(10) Norte Vista High School 34.28 22. Rosie Aldridge Silver Valley HS 51'07.00"

FINAL HEAT 2 23. Joivanna Aguirre-Smith Riverside Poly High School 50'00.00"

1. Ariel Nesbit 29 Palms High School 29.34 24. Stephanie Orozco(12) 29 Palms High School 47'11.00"

2. Ashlee Nixon 29 Palms High School 29.62 25. Brenna Cannavo Yucca Valley High School 47'09.50"

3. Shanna Brookins 29 Palms High School 31.85 26. Amanda Kuestmeyer Silver Valley HS 43'04.00"

4. Alex Weiczorek 29 Palms High School 34.43 27. Jinnifer Aldridge Silver Valley HS 35'07.50"

FINAL HEAT 3 28. Cori McCallister Silver Valley HS NF

1. Brittany Ginwright(12) Riverside Poly High School 29.66 29. Orell Caldwell(10) Carter High School NF

2. Jessica Perez Whittier Christian High Schoo 31.93 30. Denise Rojo(11) Rubidoux High School NF

3. Keila Dusold(11) Beaumont High School 32.39 31. Parris Negliuna Carter High School NF

4. Christin Caldejon Yucca Valley High School 32.49 32. Courtney Kusyanagi(11) Elsinore High School NF

5. Stephanie Ramirez(11) Beaumont High School 34.44 33. Shawlina Segovia(11) J.W. North High School NF

FINAL HEAT 4 34. Breyann Killinger(11) Elsinore High School NF

1. Samantha Potter Palm Springs High School 29.22 35. Mele Tupou(10) J.W. North High School NF

2. Jazinette Youngblood(11Elsinore High School 29.97

SHOT PUT FINAL
03/29/09 Women's Track & Field Meet Results PAGE 4
Cougar Classic AT SAN GORGONIO MS 03/28/09 OUTDOOR
1. Anna LaTuhoi(11) Norte Vista High School 37'00.00" 11. Bryttney Woods(12) Beaumont High School 13'10.75"

2. Kyleah Murphy Yucca Valley High School 36'09.50" 12. Ashlee Reece(12) Carter High School 13'04.00"

3. Candice Prince(11) San Jacinto High School 36'07.75" 13. S Le(12) Norte Vista High School 12'05.00"

4. Nicole Eves(12) Palm Springs High School 34'11.50" 14. Nicole Sinske(11) Beaumont High School 12'03.50"

5. Deja Watkins(10) J.W. North High School 32'10.00" 15. Marissa Salomon Yucca Valley High School 12'03.00"

6. Brittany Dannewitz(11) San Jacinto High School 31'09.00" 16. Kristyn Wool(11) Beaumont High School 12'01.00"

7. Maricel Twyman(12) Elsinore High School 31'05.00" 17. C Williams(11) Norte Vista High School 12'01.00"

8. Mele Akau(9 ) Norte Vista High School 31'04.00" 18. Angelica Jackson Silver Valley HS 12'01.00"

9. Maleta Lolesio(11) San Jacinto High School 29'03.00" 19. Kristine Dabbs(11) Beaumont High School 11'08.00"

10. C Juarez(12) Norte Vista High School 28'09.50" 20. Kaitlyn Finegan(11) Palm Springs High School 11'00.00"

11. Mikevia Kiles Yucca Valley High School 28'00.00" 21. Elizabeth Ficara Yucca Valley High School 10'05.00"

12. Callie Simpson(12) San Jacinto High School 27'07.50" 22. Megan Demshki(12) Riverside Poly High School 10'03.00"

13. Christina Monroy Yucca Valley High School 27'07.00" 23. Candace Hill(12) San Jacinto High School 9'11.00"

14. Nikiya Sharp(11) Carter High School 27'04.25" 24. Samantha Weinmann Yucca Valley High School 9'08.50"

15. Rebecca Virrey(11) Elsinore High School 27'04.00" 25. C Juarez(12) Norte Vista High School NF

16. Adri Tiedeman(11) Xavier Prep 26'11.50" 26. H Nguyen(12) Norte Vista High School NF

17. Kristha Lopez(12) Riverside Poly High School 26'01.50" 27. Nicole Richarson Yucca Valley High School NF

18. Orell Caldwell(10) Carter High School 26'01.00"

19. Tierra Bowen(12) Elsinore High School 26'01.00"

20. Joivanna Aguirre-Smith Riverside Poly High School 24'10.00"

21. Ashley Olivar(12) Riverside Poly High School 23'04.00"

22. Paris England(11) Carter High School 22'05.00"

23. Rosie Aldridge Silver Valley HS 21'10.00"

24. Jackelin Maguire San Jacinto High School 21'10.00"

25. Kim Hatfield Yucca Valley High School 21'01.00"

26. Abigail LaTuhoi Norte Vista High School 20'01.00"

27. Stephanie Orozco(12) 29 Palms High School 16'01.00"

28. Amanda Kuestmeyer Silver Valley HS 15'04.00"


HIGH JUMP FINAL

1. Shanice Stewart(10) Carter High School 5'00.00"

2. Paula Lacson J.W. North High School 4'10.00"

3. Laine Hicks(11) Elsinore High School 4'10.00"

4. C Juarez(12) Norte Vista High School 4'06.00"

5. Kyleen Iverson(11) Elsinore High School 4'06.00"

6. Adri Tiedeman(11) Xavier Prep 4'04.00"

7. Alyssa Gatton Whittier Christian High Schoo 4'02.00"

8. Monika Tantare(12) Beaumont High School 4'02.00"

9. Alison Budd Yucca Valley High School 4'02.00"

10. Abbey Buchele(11) Beaumont High School 4'00.00"

11. J Ordaz(11) Norte Vista High School NF

12. A Soto(11) Norte Vista High School NF

13. Samantha Weinmann Yucca Valley High School NF

14. Nicole Richarson Yucca Valley High School NF

15. Elizabeth Ficara Yucca Valley High School NF

16. Katie Doyle(11) Rubidoux High School NF

17. Chelsea Lasky(11) Riverside Poly High School NF

18. Ashley Aguilar J.W. North High School NF
TRIPLE JUMP FINAL

1. T'Keyah Gray(11) Elsinore High School 34'00.00"

2. Paula Lacson J.W. North High School 33'01.00"

3. Tracie Wymer(12) Riverside Poly High School 32'10.00"

4. Akilah Green(11) San Jacinto High School 31'09.00"

5. Ashlee Reece(12) Carter High School 29'03.50"

6. Kristine Dabbs(11) Beaumont High School 29'02.00"

7. Bryttney Woods(12) Beaumont High School 28'05.25"

8. Katie Doyle(11) Rubidoux High School 28'04.50"

9. Cynthia Desantiago Desert Mirage High School 28'00.00"

10. C Williams(11) Norte Vista High School 27'08.50"

11. S Le(12) Norte Vista High School 27'07.00"

12. Candace Hill(12) San Jacinto High School 24'08.00"
LONG JUMP FINAL

1. Shanice Stewart(10) Carter High School 18'05.50"

2. Paula Lacson J.W. North High School 15'11.00"

3. T'Keyah Gray(11) Elsinore High School 15'07.00"

4. Haley Westergard Palm Springs High School 15'00.50"

5. Akilah Green(11) San Jacinto High School 14'06.00"

6. Tracie Wymer(12) Riverside Poly High School 14'06.00"

7. Kyleen Iverson(11) Elsinore High School 14'05.50"

8. Laine Hicks(11) Elsinore High School 14'05.00"

9. Cynthia Desantiago Desert Mirage High School 14'02.00"



10. Markaley Smith(11) Beaumont High School 14'01.00"


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət