Ana səhifə

Amanda priscila lins morotti ana carolina balarini camargo andre franciscon


Yüklə 0.86 Mb.
səhifə1/9
tarix25.06.2016
ölçüsü0.86 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9
Vestibular Unesp 2007

Convocação para Matrícula

1015 Agronomia - integral

Botucatu
ALAN AZEREDO DOS SANTOS

AMANDA PRISCILA LINS MOROTTI

ANA CAROLINA BALARINI CAMARGO

ANDRE FRANCISCON

BRUNO VALENTIM GOMES

CAIO JUCA TAVEIRA

CARLOS MANUEL STRANO

CAROLINA SOUZA DIAS GUYOT

CAROLINE FLORINDO GOZETTO

CASSIO MACEDO LOPES DE AQUINO

CECILIA HIGA GONZALES MORILLA

CESAR GONCALVES AFONSO FRIZO

CLARYSSA SUEMI OYAMA

CLAUDIA RESENDE DO NASCIMENTO

DANIEL CARMIGNANI GRISOTTO

DANIEL GORSTEN SCHUNEMANN

DENIS EDUARDO BOA

DIEGO BORTOLOTI GOES

EDER KIOJI OKAMURA

EDUARDO RIACHI CASAGRANDE

EVANDRO BARBOSA DA SILVA

FELIPE TERRA ZEBINATO

FERNANDA MORENO RODRIGUES

FERNANDO LUPINACCI

GABRIEL ARCE

GABRIEL DE CESARE ZACHARIAS

GABRIELA POSSATI FARGONI

GABRIELA ZUCARI DE ANDRADE

GHEYSA FRANCO ALVARENGA

GUILHERME AMARAL FERREIRA

GUILHERME DE OLIVEIRA RODRIGUES HOMO 01

GUILHERME GUILGER DESPONTIN

GUILHERME SHIGUEYUKI DE ASSIS SUGAWARA

GUILHERME SILVA RAUCCI

GUSTAVO DE LIMA USERO

GUSTAVO GAROTTI SCANDIUZZI

HERLON CARDOSO BIANCHINI

ISADORA BONFANTE ROSALEM

JAQUELINE KIYOMI YAMADA

JONAS LEME FERRARESSO

JORGE LUIS ROBERTI PROENCA

JOSE PEDRO BOTEZELLI

JULIANA BENASSATTO CENTURIONE

KAMILLA YUMI KAWABATA NOHARA

KAREN FERREIRA DA SILVA

LEANDRO VALERIM DOS SANTOS

LEONARDO PARENTI RONCADA

LILIANE SEVERINO DA SILVA

LORENA REIS PEREIRA SANTOS

LUCAS FERNANDO ALVES ZAGO

LUIZ AUGUSTO LEITE RIBEIRO

MARCUS VINICIUS SATO

MARIA STEFANIA CRUANHES D ANDREA

MARIANA MIRANDA DE PAULA ASSIS

MARIANA POLITTI MANZATTO

MAXIMILIANO MARINI BASTOS

MAYARA SHIROMA SERRANO

MAYRA FLORES TAVARES

MURIEL CICATTI EMANOELI SOARES

MURILO FRANCISCHINELLI SCARSO

NASTASSIA YURI IETSUGU

NATALIA DE CAMPOS TROMBETA

NATALIA MEDEIROS DE SOUZA

NATALIA SALMAZO PEREIRA

NATALIA SERGIO XAVIER

NATASHA MONTEIRO DE PADUA

PAULA SCHIAVOLIN PANOSSO

RAFAEL ORLANDINI BOSQUEIRO

RENAN FERNANDES ALVES

RENATA TICIANELLI DOS SANTOS

SILVEIRIO DE OLIVEIRA CAMPOS

STELLA VANNUCCI LEMOS

TABATA MUNHOZ RODELLI

TANIA DOS SANTOS MARTINS DE SOUZA

THIAGO CAMARGO CORREA

THIAGO HENRIQUE DA SILVA HOMO 03

TIAGO TADASHI DIAS MONMA

VITOR MARTINS VENEZIANO

YURI SEGATTO MURANAKA

YURY CATALANI NEPOMUCENO DUARTE

1023 Agronomia - integral

Ilha Solteira
ALINE CARLA TROMBETA BETTIOL

ALVARO LORENCO ORTOLAN SALLES FILHO

CLARICE SAYUMI KURIYAMA

DAIENE CAMILA DIAS CHAVES

DOUGLAS DE ARAUJO GONZAGA

EDSON BELISARIO TEIXEIRA

ETTORE SANTIAGO ZALINELO MONTEIRO

FABRICIO PAULETTI CORNETO

FELIPE KENICHI HAYASHI

FERNANDO LUIS VEIGA FONTOURA

FLAVIO HENRIQUE FRANZOTE

GABRIELA HELENA PINE AMERICO

GUILHERME URACH FERREIRA

JOAO MARIO LOPES BENTO

JOAO VITOR NOGUEIRA

JOSE GERALDO SOUZA E PAULA

JULIANO COSTA DA SILVA

JULIANO MENEGHETTI SANCHES

KARINA APARECIDA FURLANETO

LIGIA DIAS MODA

MARCELO SCANTAMBURLO DENADAI

MARCELO ZAMBRANO

MARI ESTELA DA SILVA

MARIA ELIZA FALASCHI NUCCI

MURILO CONTI VIEIRA

OSVALDO ARAUJO JUNIOR

PATRICIA HELENA JUNQUEIRA

RAFAEL DO VAL MULLER

RAFAEL GONCALVES VILELA

RAFAEL TEIXEIRA ASCOLI

RAISSA PEREIRA DINALLI

RICARDO DOS SANTOS RODRIGUES

RODOLFO DE NIRO GAZOLA

RODOLFO MARTINS DA SILVA

ROGERIO SANTOS PRADO

THIAGO DE SOUZA CAMARGO

THIAGO DE SOUZA CELESTRINO

TIAGO RODRIGO DA SILVA

VANESSA TAKEMATSU

WAGNER FIGUEIREDO ANGOLINI

1031 Agronomia - integral

Jaboticabal


ADELITA PASCHOA BOTELHO

AISLAN DE OLIVEIRA AGUIAR

ALINE PATRICIA DE PAULA SOUSA

ANA CLAUDIA NEVES LIMA SANTOS

ANDERSON GOMES COSTA

ANDRE LUIZ DUTRA

ANDRE OGATA TAKAHASI

ANDRESSA MORATO FREITAS

ANTONIO GUIMARAES DE OLIVEIRA

ARTHUR ARROBAS MARTINS BARROSO

AZAEL EDGARD PIZZOLATO NETO

BRENO FERNANDES DIAS

BRUNO AULER MUNERATO

BRUNO CALDEIRA FACHINI

BRUNO CASTELLON QUATROCHI

BRUNO PEREIRA LOPES GIUDICISSI

BRUNO REZENDE DE ALMEIDA

CAIO AUGUSTO DE CASTRO GROSSI

CAIO CESAR CORREA ALVES

CAIO ROCHA CARVALHO BERNARDES DE ANDRADE

CAMILA BAPTISTA DO AMARAL

CAROLINA PINHEIRO ZUTTION

CRISTIANE DE SOUZA PEQUENO

DANIELA CORREIA DE MELO

DANIELA MIYUKI OKUMA

DANIELA RESENDE CARRIJO

DANIELLE CRISTINA ROSA

DANILO MASSOTE PEREIRA

DOUGLAS BRAGA MARQUES

EDUARDO DE LIMA REIS

EDUARDO MONACO GIANELLO

FELIPE FURLAN

FERNANDA RODRIGUES BURGOS

FLAVIO EDUARDO BOTELHOS OBARA

FREDERICO JOSE RAMOS DE MOURA

GILBERTO ROSTIROLLA BATISTA DE SOUZA

GIULIANO ROBERTO SCARPELLINI

GUILHERME SORIANI ALMEIDA

HENRICO LUIS BIZAO DE ASSIS

HENRIQUE BEZZAN RODRIGUES ALVES

HENRIQUE DANTAS DUARTE

HENRIQUE GARCIA PEREIRA DE CASTRO

HUGO FANTUCCI DE OLIVEIRA MATHEUS

ISABELA NAJM BARBEIRO

ISABELA VESCOVE PRIMIANO

ISRAEL CARVALHO LIMA

IVAN CARROCINI BATTISTETTI

JOAO PACHECO GALVAO DE FRANCA FILHO

JOSE CUSINATO JUNIOR

JOSE EDUARDO BARCELOS GUIOTTI BRAGA

JOSE PAULO SIMIONI BARBOSA

KAIO CORSO E SILVA

LAISA PINTO NETO

LHAIS SPARVOLI CARDOSO DA SILVA

LIGIA CAROLINA MARTINS IMORI

LUCIANO ITO PERILLO

LUIZ HENRIQUE PARREIRA AVELINO

MARCOS AGOSTINHO PETEAN GOMES

MARCOS PAULO MENDES

MARIA CAROLINA CARNEIRO DE SIQUEIRA

MARIA ESTELLA FORINO SILVA

MARIANA PAULINO DA COSTA PEREIRA LIMA

MARIO FERREIRA WHATELY

MATHEUS NAVES DA SILVA

MICHELE EIKO MASUTANI

MIGUEL MIITI SHIOTA

MONIQUE ALVES

NARA LINDICE CARVALHO

NATALIA REZENDE VIEIRA

PATRICK VAN DE WEIJER

PAULA DA COSTA DUARTE

PAULO AUGUSTO GUTIERREZ HERNANDES JUNIOR

PAULO FERNANDO SILVA DETONI

PAULO GARCIA DUARTE NETTO

RAFAEL COMAR TEIXEIRA

RAFAEL MOLINA MANCINI

RAPHAEL AZEVEDO GONCALVES

RAQUEL MIRA DE OLIVEIRA LIBARDI

REBECA B. DE O. MARQUETTO

RENAN FURLAN GONSAGA

RENATA KIMIE HANASHIRO

RENATO PRESOTTO PIROLA

RICARDO BORDIGNON MEDINA

RICARDO JUNQUEIRA FERREIRA E SA

ROBERTA CRISTINA DELPHINO CARBONI

ROBERTO STEFANI TAKAHASHI

RODRIGO DE AZEVEDO SOUZA MURADAS

SAVIO ARLINDO COELHO BARBOSA

SEBASTIAO GUILHERME S. P. RIBEIRO

TALITA LETICIA POSTOS MADUREIRA

TAMMY FERREIRA FARIA

THAISA MARQUES CANTELE

THIAGO DE PAULA OLIVEIRA

TIAGO SIQUEIRA RODRIGUES ALVES

TIAGO TEIXEIRA DA SILVA SIQUEIRA

TULIO FROXE TICIANEL

VINICIUS DIAS VALIM

VITOR HUGO MOURA BERTOLINI

WILLIAM ROBERTO DAMAS

WILLIAN JUN KIMURA

1040 Ciências Biológicas (Bac/Lic) - integral

Assis
ALINE CUTRIM DRAGALZEW

ANA CAROLINA DA SILVA MACARENCO

ANDRE CONGIU ANDRADE

ANDRE DA CRUZ VALETA

ANDREIA PRATA VIEIRA

BEATRIS FELIPE ROSA

CAROLINE SCHETINI PERROTTI SPEGIORIN

DANIEL DE QUEIROZ OMOTE

DANIEL MONTENEGRO SILVA

DANIELA MOTTA DE SOUZA

DANIELE DO ESPIRITO SANTO PATROCINIO

DEBORA TARGINO WASSANO

EDUARDO CORREA DE ARAUJO

FERNANDA MARTINS C. DE FREITAS

FLAVIO DE SOUZA COUTO

GUSTAVO HENRIQUE JERONIMO

INAJARA FIUSA DE BARROS RAMOS

JAVA SERENO BANDEIRA ANTUNES

KAREN GOTO SEGAWA

KELLY SOARES BERNARDO

LARISSA AKEMI KIDO

LARISSA TORMENA LOPES DE CASTRO

MARCIA KEIKO MATSUHARA

MARINA SANCHES FURLAN FERREIRA

MAYARA CAROLINE AMORIM FANELLI

MICHELLE DOUEK

MIREILLE MIYAMOTO MARTINEZ

NATHALY LUIZ BRANDAO

NELLY NAOMI HASHIZUME

ORLANDO AMARO DE OLIVEIRA E SOUZA JUNIOR

RACHEL TAMIE VIEIRA OKAZUKA

RICARDO MAZZEO JULIANO

SAMILA BIANCHE LOPES

TADEU GIMENES FRACAROLI

TATIANA MEDINA BRUNI

THAIS ANTUNES RIOLFI

THIAGO AUGUSTO DE CAMPOS

THIAGO EWERTON VECCHI

TIAGO OLIBONI RINALDI

TIAGO PINTO

1058 Ciências Biológicas (Lic) - integral

Bauru
ARIANE MESCHIATTI DOS SANTOS ESCOBAR

CARLA ALOIA CODIMA

CINDY TANAAMI

ELEN GIGANTE COLAMEGO

FELIPE OLIVEIRA RIBAS

GUSTAVO GRIZZO MESSENBERG

HELENA HENRIQUES VIEIRA

HELENA PEGGAU DE GOES

HELGA CAPUTO NUNES

JACQUELINE ANDREA ZAMPIERI FARINA

JONAS CACADOR CAVALCA DE BARROS

KAMILA DAVANTEL GENARO

LAIS BORACINI CREPALDI

LETICIA HELENA PINTO HERNANDES

LUCAS DE ABREU FERRO

MARCELA CORREA VEDOLIN

NATALIA BAPTISTINI

PAULA CRISTINA BIANCHI

PRISCILA MARCHETTI DOLPHINE

PRISCILLA MARIA PONCE VAREDA

RENAN DE JESUS SOARES

ROSIANE ARGENTON E SILVA

SARA AKEMI PONCE OTUKI

SILVIA NATSUKO AKUTSU

SINARA TEIXEIRA DO BRASIL MORAIS

STELLA YUKARI TSURU

TATIANA ROSSI ALVAREZ

VICTOR PEREIRA MENDES DA SILVA

VITOR ZEPONI DAL ACQUA

VIVIAN TRAGANTE DO O

1066 Ciências Biológicas (Lic) - noturno

Bauru
AIRTON DA CUNHA MARTINS JUNIOR

ALINE DE ALMEIDA CAMARGO

ALINE FERRAZ GRINGO DOS SANTOS

ALINE MARTINS HOMO 01

AMANDA AMARAL PEREIRA

ANA ERIKA DIAS FERREIRA

ANDERSON CAPELETE DE OLIVEIRA LIMA

CECILIA COTINGUIBA DA SILVA

DANIELA PALMA OURA

DANIELA PETRIM DE ARAUJO

DANIELLE PINI ALVES MASCARENHAS

DAVI GASPARINI BARALDI

FERNANDO DE MELLO LOUZADA

GABRIEL SOUSA TORRES DE OLIVEIRA

IVAM RODRIGUES DA SILVA JUNIOR

JADIEL GALETTE CANDIDO JUNIOR

JESSICA MELINA DE CASTRO

JOAO FELIPE MOREL ALEXANDRE

KAREN HENRIETTE PINKE

LUCAS FIORESI

MAIRA VIDAL PREVIERO

MANOLO PENITENTE

MARIA LIGIA MARQUES DE OLIVEIRA

PATRICIA DELFINO CAMPOS

PATRICIA TATEMOTO

PAULA PATRICIA FERNANDES

PEDRO ANTONIO VALENSIO JUNIOR

RICARDO DE SOUZA CARDOSO

SERGIO EDUARDO CRISPIM

THAIS SANTIAGO DE FREITAS

1074 Ciências Biológicas (Bac/Lic) - integral

Botucatu
ALESSANDRA STRANIERI

ALINE CATARINA MARIA ROSTOCK

ANA CAROLINE COLOMBO

AYESHA RIBEIRO PEDROZO

BARBARA VACCARI CARDOSO

BEATRIZ AQUILINO BARRETO REIS

BEATRIZ DE FARIA CARNIEL

BRUNA RODRIGUES FERREIRA

BRUNO ISSAMU KANNO

CAIO AUGUSTO SCHLINDWEIN BOTELHO

CAMILA SOBRAL TORREZANI

CARLA FRANCHITTO CECARELLI

CAROLINI FURLAN KAID

CRISTINA CHOUNG CHEN

DIOGO HENRIQUE DANTAS MORAES

HEBERT DA SILVA SOUZA

HERBERT HAMAZAKI

IRIS SATIE HAYASHI SHIMANO

JULIANA APARECIDA RIZZO

KARINA CAMPOS TISOVEC

LIGIA LINARDI NIERO ROCHA

LILIAN NEGRAO DE OLIVEIRA SILVA

LIVIA PETELINCAR DE SORDI

LUCAS SEIKI YAMAUTI

LUIS OTAVIO GOMES LIRA TARGA

LUISA LANGE CANHOS

LUIZA DE OLIVEIRA SILVA

MARINA COSTA RILLO

MARINA FERREIRA MOURAO SANTANA

MATEUS MILANI

PAULO EDUARDO BUDRI

PRISCYLLA MOLL DE ARRUDA

RAFAEL NOGUEIRA FIGUEIREDO

RAISA MISTIERI LORENCINI

RENAN CROCCI DE SOUZA

RODRIGO DE VILHENA PEREZ DIOS

THAIS REGINA ALVES

THAISA JACINTO AGUIRRA

VICTOR COSTA FERREIRA GOMES

VITOR YONAMINE LEE

1082 Ciências Biológicas (Bac Modalidade Médica) - integral

Botucatu
ANA CAROLINA MONTEIRO

ANDRE RICARDO MARTELINI

ANIELLE COELHO RANULFI

ANNA PAULA CASSELLI PENNA

BRUNO FUKUMORI

CAMILA PINHO BRASILEIRO MARTINS

CAROLINA GOMES FREITAS

CRISTIANE DE LACERDA GONCALVES CHAVES

DANIEL SANZIO GIMENES DA CRUZ

DANILO FLAVIO MORAES RIBOLI

DENISE DA SILVA REIS

FERNANDA EMY YAMAMOTO

GABRIEL RODRIGUES MANOLIO

HOMAR TOLEDO CHARAFEDDINE

JULIANA TAKIGUTI TOMA

LENITA TAKEDA MISAKI

MARCELO TORQUATO TONELINE

MARCOS GERHARDINGER JACOB

MARILIA DO VALLE CARNEIRO

MARTINA CORREA DE SOUZA

MAURO GUILHERME GUZO

NATALIA HANIU NAKAHARA

RAFAEL FACTOR CARANDINA

RAISA PISOLATO

ROBERTA NEVES GAGO RODRIGUES

ROQUE LIMA DE SOUZA

SABRINA NISHIDOMI

SIDNEI UMBERTO BERTHOLDI FILHO

TUILA BITTENCOURT MOURAO

VINICIUS DAEL OLIO CESARINO

1090 Ciências Biológicas (Lic) - noturno

Botucatu
ALINE AGUIAR

ALINE MARIA MARTINS

ANA FLAVIA SANTARINE LAUREANO

ANDRE LUIZ BITENCOURT MORAES

ANGELO ALBANO DA SILVA BERTHOLDI

BIANCA SANTANTONIO SILLES

BRUNA CAVECCI

BRUNA LAIS MERLIN

CAMILA VAZ DE SOUZA

CAROLINA GULYAS FIGUEIREDO

CIBELE APARECIDA CESILA

CLAUDIA MILITAO DA SILVA BERBERT

FABRICIO MARCEL WILSON

FERNANDA BEDRAN

FLAVIA PINHO DA CUNHA PEDROSA

GABRIEL CAPELLATO

GABRIEL GRACIOLI RIBEIRO

GABRIELA APARECIDA PEREIRA

GEORGIA ROSSETTI PROVINCIATTO

GLEICE GIOVANNA APARECIDA BACETO MONTAGNA

IGOR MONDINI

IZADORA DE LA VOLPE MATTIELLO

KAREN SILVA LUKO

LETICIA ANTUNES MUNIZ FERREIRA

LUIZ GUSTAVO DO CARMO

MARCELA MARTINS GROSSELI

MARIA EMILIA TORTORELLA N PINTO

MARIANA BERNARDO DA ROCHA

MARIANA CHAVES MOTA

MAURICIO ARIOLI FERNANDES

MOISES GUIMARAES

PATRICIA APARECIDA MESSIAS

PAULO HENRIQUE SILVA

RACHEL COLAUTO MILANEZI

SAMUEL THOMAZ DA SILVA

TALITA ROBERTO ALEIXO DE ALMEIDA

TATIANA HELENA RODRIGUES LIMA

VANESSA PERIN CARNEIRO

VINICIUS RODRIGUES TONETTI

WELLINGTON DOS SANTOS RODRIGUES

1104 Ciências Biológicas (Lic) - noturno

Ilha Solteira


ALINE DE SOUZA CAETANO

ANA CAROLINA VENDRAME VIEIRA

ANGELA APARECIDA DE CASTRO

ANTONIO MARCOS HONORATO

ARIANE SANTOS MORAIS

BIANCA OLIVEIRA SILVA

BRUNA CASTRO

BRUNO DE SOUZA BUZZO

CARLA CRISTINA PESOTI PRATES

CAROLINE FIORITI PEREIRA

DANILO JOSE FERREIRA PINTO

ELOISA ASSUNCAO DE MELO LOPES

ERICA CRISTINA BUENO DA SILVA

GUSTAVO MESSIAS BUENO

JULIANA DE MOURA

LIA AMANDA MARTINS

LISANDRA LIMA

LUCIANA CAVA PETITTO DE OLIVEIRA

MAIRA LOYO MOITAS

MARCELO MEDINA DE SOUZA

MARCUS VINICIUS DE ALMEIDA AGUIAR

MAX SANDER DE OLIVEIRA DA MOTA

MAYARA FRANCO RODRIGUES

MONICA SUMI DE CARVALHO

PATRICIA SOUSA DA SILVA

TACIANA MARIA CORTELLO DE ALMEIDA

THAYS CRISTINA COTRIM FELIZARDO

THAYSE MACEDO

THIAGO DE CASTRO RIBEIRO

VINICIUS GOMES DA SILVEIRA

1112 Ciências Biológicas (Bac/Lic) - noturno

Jaboticabal


ADRIANO MARQUES GONCALVES

ANA LIGIA SANTOS DE OLIVEIRA

ANDRE FELIPE FREGONESI

ANDREIA FUJIMOTO

BRUNO GREGORIO DOMINGUES

CAMILA SOARES FIGUEIREDO

CATHERINE SIMOES RIBEIRO

CECILIA ANATRIELLO BOARETO

CLAUDIO DAMASCENO PAVANI

DANIEL FERNANDES MALINOWSKY

DANUZIA AMBROZIO MARQUES

ELISA MAIOQUI FONSECA

ERIKA RAMOS DE OLIVEIRA

ESTELA MARIA DE AZEVEDO NERY FERREIRA

FELIPE SOARES DA SILVA

FERNANDO MASTRODOMENICO MAGDALENA

FRANCIS DOTTA GALLI

GABRIELA FERRACINE DE PINA

GABRIELA MORELLO DA S. M. OLIVEIRA

GISELLE CORTEZ ARMANDO

JEFERSON TARIFA DE OLIVEIRA

JULIA TEIXEIRA COTTAS DE AZEVEDO

JULIANNA PROTA GUIMARAES DE OLIVEIRA

KATHERINE AMORIM

LIVEA DORNELA GODOY

LUCAS GONCALVES LIDOVERO DA SILVA

MARCELO HENRIQUE CORREA ASSUNCAO

MARIA GABRIELA BERNARDO DE SOUZA

MARIANA DIAS DA SILVA

MAYRA CRISTINA PRADO DE MORAES

NATALIA MEDICI ESCORIZA

NAYARA LANCA DE ANDRADE

PAULA ALBUQUERQUE DURIGAN

PEDRO HENRIQUE DE FARIA PERES

PEDRO LUCAS RUFINO DA ROCHA

SERGIO APARECIDO BONOMI JUNIOR

THALITA DE OLIVEIRA FORRONI

TIAGO TAKESHI SHIMABUKURO

VALTER DANTONIO JUNIOR

VANESSA ORTIZ DE CAMARGO

1120 Ciências Biológicas (Bac/Lic) - integral

Rio Claro


ANALLY RIBEIRO DA SILVA MENEGASSO

ANDRE TOGUCHI BETTI

ANNIE BEATRIZ STEUDNER

ARNALDO SHINDI MARUYAMA

BRUNO BARUFATTI GRISOLIA

BRUNO MAZIERO HOMO 01

CAMILA DANTAS MALOSSI

CAMILA WIELEWSKI LEME

CAROLINA MORETTO CARNIELLI

CINTIA IHA

EDEGAR BERNARDES SILVA

FELIPE THADEU TOLENTINO

FELIPE THEOCHARIDES ORICCHIO

GLAUCIA CRISTINA DEL RIO

GUILHERME RICO PEREZ

JOAO PAULO LEME FERREIRA

JULIANA CRISTINA DE MORAES

LAISA SENTIERI LORENTI

LEILA ELIZA BARBOSA LIMA

LUANA WALRAVENS BERGAMO

LUISA LIMA E MOTA

MARIA LUISA AGUIAR

MARINA DOINE VETTORATO

MATHEUS CONTE PEREIRA

MELINA COSSOTE KUMOTO

NADIA MARIA VIEIRA SAMPAIO

NAYARA PAGANINI TOSCANO

PAULA GABRIELA MOTA ALVES

PEDRO AFONSO MARQUEZINI LEITE

RICARDO COLETTI

ROBERTA MONTANHEIRO PAULINO

SAMARA THAYS LEITE MOREIRA

TAINA DA ROSA VILELA

TAMIRIS ESTEVES NAGEM

TIAGO DA SILVA RIBEIRO

VANESSA ARAUJO SOARES DA CUNHA

VICTOR AUGUSTI NEGRI

VICTOR GIOVANNETTI

VINICIUS FERNANDES SILVA

VITOR DE ANDRADE KAMIMURA

1139 Ciências Biológicas (Bac/Lic) - noturno

Rio Claro


ANDRE SCHUTZER DE GODOY

ANNA CAROLINA GRESSLER BRESSAN

ARIANE SALDANHA DE OLIVEIRA

BEATRIZ TEMER

CAIO CALEIRAS FERRI

CRISTINA MOREIRA DE SOUZA

DANILO MOURELLE

DENIS SALMAZO

DIOGENES VALDANHA NETO

EDILAINE DE FATIMA PONTES

FLAVIA REGINA BUENO HOMO 02

GISELE CRISTINA GARCIA DA SILVA

JOAO BATISTA SAMPAIO TERRA FILHO

LUCIANO INDIG BONGIOVANNI

LUIZ SERGIO MACHADO CAZZARO

MAGALI ADRIANA DA SILVA

MARCEL LOYO MOITAS

MARIANA GOMES DA SILVA COLA

PALOMA GARCIA CABRINI

PATRICIA CRISTINA FINCATTI MOREIRA

PAULO MARANHAO MENEGHEL

PRISCILA DE ARRUDA

RAFAEL DE ANDRADE MORAL

THIAGO DE LIMA

VINICIUS LUIZ DA SILVA

1147 Ciências Biológicas (Bac/Lic) - integral

S. J. do Rio Preto
ANA CAROLINA BERGAMO

ANA CAROLINA BERTOQUE

ANA CLAUDIA SILVA BRAGA

ANDRE LUIS GIACOMETTI CONCEICAO

BRUNA STUQUI

CAMILA KEILA MAGNO LEONEL

CAMILA RIBEIRO SIMABUKU

CARLA CRISTINA VILLELA DESAGIACOMO

CAROLINE DE FREITAS ZANON

EDUARDO PESSONIA CORTEZ

EVANDRO LUCAS PEREIRA

FERNANDA AYUMI TESHIMA

FERNANDA OLIVEIRA DE SOUZA

FERNANDO HENRIQUE FERREIRA

FLAVIA DE FIGUEIREDO PETEAN

FLAVIA PEREIRA BALIEIRO

GERALDO MENEZES ALMEIDA

HELOISA ISIDORO SERRADELA

ITALO CRISTIANO RIBEIRO

JESSICA NATULINE IANOF

JOSIANI DE CASSIA PEREIRA

JULIANA CRISTINA TEIXEIRA DONATO

JULIANE SILBERSCHMIDT FREITAS

LARA MARTINELLI ZAPATA

LARISSA MAYUMI BUENO

LEONARDO FURLAN

LUCAS CERQUEIRA MARQUES

LUCAS RIBEIRO DE AZEVEDO

LUIZ TADEU LIMA FRANCISCO

MARCELA ALCANTARA PROENCA

MARIA ANGELICA SUEDAN SOUZA LIMA

MARIA IZABEL MARTINEZ DA MATTA

MARIANA COELHO NALDI

MARIANA MACIEL BORGES

MARIANA MARCIELO DE JESUS

MARIANA SCHIAVONI PINTO

MARIO JOSE MARQUES AZEVEDO

MAYSA SUCCI

MICHELLE ROBERTA CRUVINEL BUZANI

PLINIO CESAR RODRIGUES ROSA

PRISCILA GARCIA VIVEIROS

REGIANE LOPES PEREIRA

RENATA APARECIDA BERNARDELI

SUZANA ULIAN BENITEZ

TAMIRES FERNANDA VILAS BOAS CORDEIRO

TATIANE ESTER AIDAR FERNANDES

THAISA CASTELLI

THIAGO LUIZ AIDAR FERNANDES

TIAGO ALVES JORGE DE SOUZA

VIVIAN DE OLIVEIRA LIMA

1155 Ciências Biológicas (Bac Ger. Cost. ou Biol. Mar.) - integral

São Vicente


ALINE SILVEIRA MEDEIROS

ALINE SIQUEIRA NUNES

ANA PAULA MARIKO AOYAMA KAJIHARA

ARTHUR EDUARDO AMARAL RAMOS

AYRTON CARRIERI PASQUINI

CAMILA LEHNHARDT PIRES

CAMILA LOPES PURCHATTI

CAMILA MIKIE NAKAHARADA

CAMILA YOKO CINTHO

CAROLINE MALAGUTTI FASSINA

CLAUDIA SOLER FAJOLLI

DANIELE MARIA LINS

FABIANA APARECIDA DO NASCIMENTO

FELIPE ALO NESRALLAH

GABRIEL BERGAMASCHI

GABRIEL IZAR MENDES

GABRIEL MOREIRA DE SOUZA DIAS

GUSTAVO VILELA ROSARIO

IZABELLA VENTURINI CAGLIARI

JANAINA GASPAR BARATA CRUZ

JOAO FELIPE CARDOSO DOS SANTOS

JULIE ROSEMBERG SARTORETTO

KARINA REBELO ELISIARIO DE ALMEIDA

KLEBER BARRIONUEVO BARALDO

LARISSA YUKIE KIDO

LETICIA PINHEIRO CORREA

MARIA FERNANDA COELHO JUNQUEIRA

MAYARA DANIELA DE ALMEIDA PEDRO

MURILO MARCONI DOS SANTOS

NATACHA CLAUDINO DA SILVA ORDAS LORIDO

PAULO VICTOR HIDEKY YAMOTO

RENAN VANDRE DA SILVA TOSACNO SAES

RENATA CARVALHO PACHECO DE MELLO

RENATA TURBAY FREIRIA

RICARDO DIAS IMOTO

TATIANA AMARAL FUKAMATI

VADIM HARLAMOV

VANESSA FERNANDES DOS SANTOS HOMO 01

VINICIUS BIRSENEK DE MORAES

VINICIUS PELARIN DO NASCIMENTO COSTA

1163 Ecologia - integral

Rio Claro


ADRIANA DE FREITAS

ALAN FERREIRA BATISTA

ANA CRISTINA GUIMARAES DONKE

ANA PAULA MIRANDA DUARTE

BARBARA P. H. RIGHETTI

CAROLINA ROQUE HIGUCHI

CAROLINA STELLA GONCALVES

ERICA JANAINA RODRIGUES DE ALMEIDA

FELIPE ITIHARA DE OLIVEIRA

FERNANDA PINHEIRO DA SILVA

IVAN DE OLIVEIRA GOMES

JANAINA APARECIDA DA SILVA

JESSIKA SILVA DE OLIVEIRA

JOANA DANIELA MANTOVANI

JOSE EDUARDO DE OLIVEIRA

LARISSA SIQUEIRA CHAVES

LAURA RODRIGUES ALVES

LEONARDO DE SOUZA MAURO

LUCAS GUEDES VIEIRA

LUIS EDUARDO TORRESAN FILHO

MARA ARIANE CREPALDI DA SILVA

MARCELO VERNAL TEIXEIRA

MARILIA MARTINS RODRIGUES DE BARROS NETO

MILIANY ODA FERREIRA CAMPOS

REBECA PERES DE LIMA

RENATA DE LARA MUYLAERT

RENATO NEVES SARMENTO

TEREZA MARQUES DA SILVA ALBERTS

VINICIUS GREGORIO TEIXEIRA

VITOR RENCK MACIEL

1171 Educação Física (Lic) - integral

Bauru
ANDRE TIAGO ROSSITO GOES

BARBARA PIGNATARO FUMES

BEATRICE MARYA MARTINS PARRA

BRUNA MAZZINI DA SILVA

BRUNO VINICIUS MEIRA ASSONI

CAIO PEREIRA FIDALGO

DANIEL SILVA MONTEIRO

DAVI VIVEIROS SANT ANNA

DEBORA ASTOLFO DE LIMA

DEBORA PIGNATARO FUMES

FABIO FERNANDES FRIGO

FELIPE MOCHIUTE CRUZ

FERNANDA TAVARES NUNES DE SOUZA

HALINY MIQUELETO CASADO

ISABELA SANDRIN CHINELATO

JOAO LUCAS NOGUEIRA DOMINGOS

JULIANO MOTTA FERREIRA DA COSTA

JULIO SEGATO CARVALHO MOTA

LAURA FERRARI FERNANDES

LIDIELI PAZIN TARDELLI

  1   2   3   4   5   6   7   8   9


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət