Ana səhifə

61. splitsko ljeto 61st split summer festival


Yüklə 116.67 Kb.
tarix26.06.2016
ölçüsü116.67 Kb.
61. SPLITSKO LJETO

61st SPLIT SUMMER FESTIVAL
Split, 14. srpnja - 14. kolovoza 2015.

Split, 14th July - 14th August 2015


14. srpnja / utorak 14th July / Tuesday

19:40 - 20:40 Trg Gaje Bulata

ŠUŠUR PRID TEATRON

U programu sudjeluju: Glumački bend Splitskog ljeta te solisti Drame, Baleta i Opere HNK Split


20:00 Palača Milesi / Galerija Kula IZLOŽBA

08:00 p.m. Milesi Palace / Kula Gallery EXHIBITION

Galerija Kula i Splitsko ljeto

Kula Gallery and Split Summer Festival

Gérard Titus-Carmel

Slike, radovi na papiru i grafike 1991 - 2014 / Otvoreno do 14. kolovoza

Paintings, works on paper and graphics 1991 - 2014 / Open until 14th August




21:00 HNK Split OPERA

09:00 p.m. Croatian National Theatre Split OPERA
Svečano otvaranje 61. Splitskog ljeta

61st Split Summer Festival Opening Ceremony
Premijera Première

Zbor, Orkestar i Balet HNK Split

Croatian National Theatre Split Choir, Orchestra and Ballet

Camille Saint-Saëns: SAMSON I DALILA SAMSON AND DELILAH
Dirigent Conductor: Ivo Lipanović / Redatelj Director: Krešimir Dolenčić

Solisti Soloists: Leonardo Caimi, Terezija Kusanović, Ventseslav Anastasov, Ivan Šarić, Ivica Šarić, Vinko Maroević, Saša Jakelić, Mate Akrap


21:00 Galerija umjetnina MULTIMEDIJSKA IZLOŽBA

09:00 p.m. Museum of Fine Arts MULTIMEDIA EXHIBITION

FLOGISTON THE PHLOGISTON
Otvoreno: 2. srpnja / četvrtak Open 2nd July / Thursday – traje do 30. kolovoza / nedjelja open until 30th August / Sunday

Kustosi Curators: Kóan Jeff Baysa i Branko Franceschi

Umjetnici Artists: Naomi Campbell, Davide Cantoni, Atalai Gábor, Ivo Gattin, Momčilo Golub, Kio Griffith, Daniel Horowitz, Yi-Ping Hou, Željko Jerman, Kismányoky Károly, Željko Kipke, Yves Klein, Milan Knižák, Siniša Labrović, Katalin Ladik, Bennett Lieberman, Marcos Lutyens, Dalibor Martinis, Ana Mendieta, Ivan Mesek, Marijan Molnar, Antun Motika, Marko Pogačnik, Anne Morgan Spalter, Jan Steklík, Mladen Stilinović, Damir Stojnić, Bill Viola
15. srpnja / srijeda 15th July / Wednesday
21:00 Dvorište HNK Split DRAMA

09:00 p.m. Croatian National Theatre Split Courtyard DRAMA

MONTAЖ$TROJ i Zagrebačko kazalište mladih

MONTAЖ$TROJ and Zagreb Youth Theatre



A GDJE JE REVOLUCIJA, STOKO?

WHERE’S THE REVOLUTION, SCUM?

Redatelj Director: Borut Šeparović


16. srpnja / četvrtak 16th July / Thursday
20:00 Galerija fotografije, Marmontova IZLOŽBA

08:00 p.m. Photo Gallery, Marmontova EXHIBITION

Foto klub Split i Splitsko ljeto

Photo Club Split and Split Summer Festival

Hrvatska novinska fotografija 2014.

Croatian News Photography 2014

Nagrađene fototografije hrvatskih fotoreportera / Otvoreno do 6. kolovoza

Photos by awarded Croatian press photographers / Open until 6th August
21:00 HNK Split OPERA

09:00 p.m. Croatian National Theatre Split OPERA
Zbor, Orkestar i Balet HNK Split

Croatian National Theatre Split Choir, Orchestra and Ballet



Camille Saint-Saëns: SAMSON I DALILA SAMSON AND DELILAH
Dirigent Conductor: Ivo Lipanović / Redatelj Director: Krešimir Dolenčić

Solisti Soloists: Leonardo Caimi, Terezija Kusanović, Ventseslav Anastasov, Božo Župić, Ivica Šarić, Vinko Maroević, Saša Jakelić, Mate Akrap


17. srpnja / petak 17th July / Friday

21:00 Meštrovićeve Crikvine - Kaštilac KONCERT

09:00 p.m. Meštrović’s Crikvine - Kaštilac CONCERT

BALKAN CONNECTION BRASS

Marko Ilić - trombon trombone, Mladen Đorđević - truba trumpet, Vedran Kocelj - truba trumpet, Viktor Kirčenkov - rog horn, Krunoslav Babić - tuba tube

Program Programme: G. F. Händel, W. A. Mozart, R. Wagner, G. Rossini, G. Puccini, G. Verdi, A. Piazzolla...


21:00 Sustipan BALET

09:00 p.m. Sustipan BALLET

Baletne večeri na Sustipanu Sustipan Ballet Nights

Balet HNK Split Croatian National Theater Split Ballet Ensemble



Maurice Ravel / Georges Bizet, Rodion Ščedrin:

Maurice Ravel / Georges Bizet, Rodion Shchedrin:

BOLERO / CARMEN BOLÉRO / CARMEN

Koreografkinja i redateljica Choreographer and director: Valentina Turcu

Solisti Soloists: Irina Čaban Bilandžić, Elena Nikolaeva, Matea Milas, Simona Caputo, Leona Sivoš, Lejla Bajramović, Nikol Marčić, Bojana Lipovšćak, Svjetlana Dimache, Tina Hatlak, Alexandra Bertea, Maja Lončar, Korana Bilan, Katerina Kuznjecova, Artjom Žusov, Mihai Mezei, Silviu Tanase, Remus Dimache, Lev Šapošnikov, Mircea Munteanu, Aleksandar Korjakovski, Ivan Boiko, Romulus Dimache, Askhatbek Yusupuhanov, Mario Buličić, Igor Gluškov
18. srpnja / subota 18th July / Saturday
21:00 Meštrovićeve Crikvine - Kaštilac KONCERT

09:00 p.m. Meštrović’s Crikvine - Kaštilac CONCERT



MOSTAR SEVDAH REUNION

Priče iz zaboravljenog grada Tales From a Forgotten City

Mišo Petrović - solo gitara solo guitar, Sandi Duraković - ritam gitara rhythm guitar, Nermin Alukić - vokal i gitara vocal and guitar, Marko Jakovljević - bas bass, Gabrijel Prusina - glasovir piano, Senad Trnovac - bubnjevi drums
21:00 Sustipan BALET

09:00 p.m. Sustipan BALLET

Baletne večeri na Sustipanu Sustipan Ballet Nights

Balet HNK Split Croatian National Theater Split Ballet Ensemble



Maurice Ravel / Georges Bizet, Rodion Ščedrin:

Maurice Ravel / Georges Bizet, Rodion Shchedrin:

BOLERO / CARMEN BOLÉRO / CARMEN

Koreografkinja i redateljica Choreographer and director: Valentina Turcu


19. srpnja / nedjelja 19th July / Sunday
21:00 Meštrovićeve Crikvine - Kaštilac GYPSY JAZZ KONCERT

09:00 p.m. Meštrović’s Crikvine - Kaštilac GYPSY JAZZ CONCERT



Stochelo Rosenberg (Nizozemska Netherlands) & Mate Matišić trio

Stochelo Rosenberg - gitara guitar, Šimun Matišić - vibrafon vibraphone, Mate Matišić - gitara guitar, Jurica Štelma - kontrabas contrabass
20. srpnja / ponedjeljak 20th July / Monday
21:00 Dvorište HNK Split DRAMA

09:00 p.m. Croatian National Theatre Split Courtyard DRAMA

Teatar Rugantino Rugantino Theatre



THISCASTING

Autorski projekt Author’s Project by Miran Kurspahić

Izvode Performing: Mirela Videk, Iskra Jirsak, Mia Biondić, Ivan Bošnjak i Miran Kurspahić
21. srpnja / utorak 21st July / Tuesday
21:00 Duplančića dvori, Rokova ulica i Tvrđava Gripe DRAMA

09:00 Duplančića dvori, Rokova Street and Gripe Fortress DRAMA

Premijera Première

Drama HNK Split

Croatian National Theatre Split Drama Ensemble

Autorski projekt Olje Lozice inspiriran motivima Itala Calvina i Radovana Ivšića

Author’s project by Olja Lozica inspired by the motives of Italo Calvino and Radovan Ivšić

NEVIDLJIVI GRAD INVISIBLE CITY

Grad mrtvih težaka / Sunčani grad / Grad turista

Dead Farmers City / Sun City / Tourist City

Redateljica Director: Olja Lozica

U Gradu mrtvih težaka glume Dead Farmers City cast: Franjo Đaković, Nikša Arčanin, Sara Ivelić, Danijela Vuković, članovi KUD-a Jedinstvo i Muški zbor Brodosplit Art Society Jedinstvo and Male Choir Brodosplit / U Sunčanom gradu glume Sun City cast: Bojan Brajčić, Pere Eranović, Petra Kovačić Pavlina, Marjan Nejašmić Banić, Duje Grubišć, Marin Tudor, Lara Živolić, Mia Čotić, Ivana Krizmanić, Aneta Matulić, Joško Tranfić / U Gradu turista glume Tourist City cast: Dara Vukić, Alen Čelić, Vanda Boban, Filip Radoš, Nenad Srdelić, Bruna Bebić, Snježana Sinovčić Šiškov, Tajana Jovanović, Andrijana Vicković
22. srpnja / srijeda 22nd July / Wednesday
21:00 Duplančića dvori, Rokova ulica i Tvrđava Gripe DRAMA

09:00 Duplančića dvori, Rokova Street and Gripe Fortress DRAMA

Drama HNK Split

Croatian National Theatre Split Drama Ensemble

Autorski projekt Olje Lozice inspiriran motivima Itala Calvina i Radovana Ivšića

Author’s project by Olja Lozica inspired by the motives of Italo Calvino and Radovan Ivšić

NEVIDLJIVI GRAD INVISIBLE CITY

Grad mrtvih težaka / Sunčani grad / Grad turista


Dead Farmers City / Sun City / Tourist City

Redateljica Director: Olja Lozica


21:00 Sustipan BALET

09:00 p.m. Sustipan BALLET

Baletne večeri na Sustipanu

Sustipan Ballet Nights

Balet HNK Split

Croatian National Theater Split Ballet Ensemble

Dinko Bogdanić: TRAMVAJ ZVAN ČEŽNJA A STREETCAR NAMED DESIRE

Koreograf i redatelj Choreographer and director: Dinko Bogdanić / Glazba Music: Mladen Tarbuk

Solist Soloists: Albina Rahmatullina, Ivan Boiko, Simona Caputo, Remus Dimache, Aleksandar Korjakovski, Lev Šapošnikov, Mihai Mezei, Lejla Bajramović
23. srpnja / četvrtak 23rd July / Thursday
21:00 Duplančića dvori, Rokova ulica i Tvrđava Gripe DRAMA

09:00 Duplančića dvori, Rokova Street and Gripe Fortress DRAMA

Drama HNK Split

Croatian National Theatre Split Drama Ensemble

Autorski projekt Olje Lozice inspiriran motivima Itala Calvina i Radovana Ivšića

Author’s project by Olja Lozica inspired by the motives of Italo Calvino and Radovan Ivšić

NEVIDLJIVI GRAD INVISIBLE CITY

Grad mrtvih težaka / Sunčani grad / Grad turista

Dead Farmers City / Sun City / Tourist City

Redateljica Director: Olja Lozica


21:00 Sustipan BALET

09:00 p.m. Sustipan BALLET

Baletne večeri na Sustipanu

Sustipan Ballet Nights

Balet HNK Split

Croatian National Theater Split Ballet Ensemble

Dinko Bogdanić

TRAMVAJ ZVAN ČEŽNJA A STREETCAR NAMED DESIRE

Koreograf i redatelj Choreographer and director: Dinko Bogdanić / Glazba Music: Mladen Tarbuk

Solist Soloists: Irina Čaban Bilandžić, Artjom Žusov, Katerina Kuznjecova, Silviu Tanase, Aleksandar Korjakovski, Lev Šapošnikov, Ivan Boiko, Lejla Bajramović
24. srpnja / petak 24th July / Friday
21:00 Duplančića dvori, Rokova ulica i Tvrđava Gripe DRAMA

09:00 Duplančića dvori, Rokova Street and Gripe Fortress DRAMA

Drama HNK Split

Croatian National Theatre Split Drama Ensemble

Autorski projekt Olje Lozice inspiriran motivima Itala Calvina i Radovana Ivšića

Author’s project by Olja Lozica inspired by the motives of Italo Calvino and Radovan Ivšić

NEVIDLJIVI GRAD INVISIBLE CITY

Grad mrtvih težaka / Sunčani grad / Grad turista

Dead Farmers City / Sun City / Tourist City

Redateljica Director: Olja Lozica


25. srpnja / subota 25th July / Saturday
21:00 Peristil OPERA

09:00 p.m. Peristyle OPERA
Zbor, Orkestar i Balet HNK Split

Croatian National Theatre Split Choir, Orchestra and Ballet



Giuseppe Verdi: AIDA
Dirigent Conductor: Gianluca Martinenghi / Redatelj Director: Dražen Siriščević

Solisti Soloists: Ivica Šarić, Sofia Janelidze, Elena Rossi, Mikheil Sheshaberidze, Ivica Čikeš, Ventseslav Anastasov, Vinko Maroević, Antonija Teskera


21:00 Alkarski dvori, Sinj DRAMA

09:00 Alkarski dvori DRAMA

Drama HNK Split

Croatian National Theatre Split Drama Ensemble

Autorski projekt Olje Lozice inspiriran motivima Itala Calvina i Radovana Ivšića

Author’s project by Olja Lozica inspired by the motives of Italo Calvino and Radovan Ivšić

SUNČANI GRAD / GRAD TURISTA SUN CITY / TOURISR CITY

Redateljica Director: Olja Lozica

Slobodan ulaz Free entrance
26. srpnja / nedjelja 26th July / Sunday
21:00 Duplančića dvori, Rokova ulica i Tvrđava Gripe DRAMA

09:00 Duplančića dvori, Rokova Street and Gripe Fortress DRAMA

Drama HNK Split

Croatian National Theatre Split Drama Ensemble

Autorski projekt Olje Lozice inspiriran motivima Itala Calvina i Radovana Ivšića

Author’s project by Olja Lozica inspired by the motives of Italo Calvino and Radovan Ivšić

NEVIDLJIVI GRAD INVISIBLE CITY

Grad mrtvih težaka / Sunčani grad / Grad turista

Dead Farmers City / Sun City / Tourist City

Redateljica Director: Olja Lozica


21:00 Peristil MJUZIKL

09:00 p.m. Peristyle MUSICAL

Zbor i dramska grupa Udruge osoba s cerebralnom paralizom SRCE

Association of People with Cerebral Palsy SRCE - Choir and Drama Ensemble

SRCE NA SCENI HEART ON STAGE

Redatelj Director: Slavko Sobin / Zborovođa Choirmaster: Mario Bavčević


21:00 Sustipan BALET

09:00 p.m. Sustipan BALLET

Baletne večeri na Sustipanu

Sustipan Ballet Nights

Balet HNK Split

Croatian National Theater Split Ballet Ensemble

Dinko Bogdanić: TRAMVAJ ZVAN ČEŽNJA A STREETCAR NAMED DESIRE

Koreograf i redatelj Choreographer and director: Dinko Bogdanić / Glazba Music: Mladen Tarbuk

Solisti Soloists: Elena Nikolaeva, Mircea Munteanu, Simona Caputo, Mihai Mezei, Remus Dimache, Lev Šapošnikov, Aleksandar Korjakovski, Lejla Bajramović


27. srpnja / ponedjeljak 27th July / Monday
21:00 Peristil OPERA

09:00 p.m. Peristyle OPERA
Zbor, Orkestar i Balet HNK Split

Croatian National Theatre Split Choir, Orchestra and Ballet



Giuseppe Verdi: AIDA
Dirigent Conductor: Gianluca Martinenghi / Redatelj Director: Dražen Siriščević
28. srpnja / utorak 28th July / Tuesday
21:00 Multimedijalni kulturni centar BALET

09:00 p.m. Multimedia Cultural Center BALLET

Istarsko narodno kazalište – Gradsko kazalište Pula, Emanat i Cankarjev dom, Ljubljana u suradnji s Plesnom mrežom Hrvatske

Istrian National Theatre – Municipal Theatre Pula, Emanat Institute and Cankar Hall, Ljubljana in co-operation with Croatian Dance Network

ISTOVREMENO DRUGI THE OTHER AT THE SAME TIME

Koncept, koreografija, režija i kostimografija Concept, choreographer, director and costume designer: Matija Ferlin


Izvode Cast: Claudia Fancello, Tomislav Feller, Matija Ferlin, Liz Kinoshita, Roberta Milevoj
21:00 Meštrovićeve Crikvine - Kaštilac KONCERT

09:00 p.m. Meštrović’s Crikvine - Kaštilac CONCERT



OTPRILIKE OVAKO uz Muški zbor Brodosplit kao goste

SOMETHING LIKE THIS with Male choir Brodosplit as guest performers

Vladimir Kragić - bubnjevi drums, Goran Slaviček - bas bass, Goran Cetinić Koća - gitara, vocal guitar, vocal, Vladimir Garić - gitara, vocal guitar, vocal, Matko Petrić - udaraljke percussion, Željko Milić - saksofon saxophone
29. srpnja / srijeda 29th July / Wednesday
21:00 Sustipan DRAMA

09:00 p.m. Sustipan DRAMA
Drama HNK Split

Croatian National Theatre Split Drama Ensemble



Ivan Kovačić: SMIJ I SUZE STAREGA SPLITA
LAUGHTER AND TEARS OF THE OLD SPLIT
Redatelj Director: Goran Golovko

Glume Cast: Ratko Glavina, Zoja Odak, Nenad Srdelić, Vicko Bilandžić, Bruna Bebić, Trpimir Jurkić, Snježana Sinovčić Šiškov, Tihomir Šiškov, Nikša Arčanin, Nives Ivanković, Zdeslav Čotić, Tajana Jovanović, Andrijana Vicković, Goran Marković


30. srpnja / četvrtak 30th July / Thursday
21:00 Sustipan DRAMA

09:00 p.m. Sustipan DRAMA
Drama HNK Split

Croatian National Theatre Split Drama Ensemble



Ivan Kovačić: SMIJ I SUZE STAREGA SPLITA

LAUGHTER AND TEARS OF THE OLD SPLIT
Redatelj Director: Goran Golovko
21:00 Galerija umjetnina KONCERT

09:00 p.m. Museum of Fine Arts CONCERT
George Gershwin: VELIKA AMERIČKA PJESMARICA THE GREAT AMERICAN SONGBOOK

Cynthia Hansell Bakić - sopran soprano, Zoran Velić - glasovir piano
31. srpnja / petak 31st July / Friday
12:00 Foyer HNK Split

12:00 a.m. Croatian National Theatre Split Foyer



Mario del Monaco: IL TENORISSIMO

Prisjećanje na jednog od najvećih pjevača svih vremena

Remembering one of the greatest singers of all time

21:00 Meštrovićeve Crikvine - Kaštilac DRAMA

09:00 p.m. Meštrović’s Crikvine - Kaštilac DRAMA

Kazalište Planet Art i Teatar Exit

Planet Art Theatre and Exit Theatre

Nina Raine: PLEMENA TRIBES

Redateljica Director: Slavica Knežević

Uloge Cast: Marko Torjanac, Jasna Palić, Janko Popović Volarić, Petra Kurtela, Slaven Španović, Matija Kačan, Lana Gojak, Vanda Winter, Slavica Knežević
1. kolovoza / subota 1st August / Saturday
21:00 Tvrđava Gripe KONCERT

09:00 p.m. Gripe Fortress CONCERT
Povodom 100. godišnjice rođenja Maria del Monaca

On the occasion of the 100th anniversary of the birth of Mario del Monaco



KONCERT OPERNIH ARIJA - MARIO DEL MONACO GALA

CONCERT OF OPERA ARIAS - MARIO DEL MONACO GALA

Dirigent Conductor: Ivo Lipanović

Solisti Soloists: Elena Rossi, Valeria Sepe, Antonija Teskera – soprani sopranos; Sofia Janelidze, Terezija Kusanović – mezzosoprani mezzosopranos; Leonardo Caimi, Walter Fraccaro, Mikheil Shesaberidze – tenori tenors; Luca Salsi – bariton baritone; Ivica Čikeš – bas bass
Zbor i Orkestar HNK Split Croatian National Theatre Split Choir and Orchestra
2. kolovoza / nedjelja 2nd August / Sunday
21:00 Galerija umjetnina KONCERT

09:00 p.m. Museum of Fine Arts CONCERT
Kajana Pačko - violončelo violoncello, Petrit Çeku - gitara guitar

Program Programme: A. Corelli, F. Schubert, M. de Falla, S. Dedić, A. Piazzolla, G. Cassado


3. kolovoza / ponedjeljak 3rd August / Monday
21:00 Podrumi Dioklecijanove palače DRAMA

09:00 p.m. Diokletians Palace Basement DRAMA

Studentski teatar Lero, Dubrovnik Student Theatre Lero, Dubrovnik



Davor Mojaš: VJERENICE BRIDE

Redatelj Director: Davor Mojaš

Glume Cast: Ksenija Medović, Jasna Held, Zvončica Šimić, Ana Petrović i Barbara Damić
4. kolovoza / utorak 4th August / Tuesday
21:00 Meštrovićeve Crikvine - Kaštilac DRAMA

09:00 p.m. Meštrović’s Crikvine - Kaštilac DRAMA

Kazalište Moruzgva Moruzgva Theatre

Sergi Belbel: MOBITEL MOBILE

Redatelj Director: Krešimir Dolenčić

Glume Cast: Nataša Dorčić, Ecija Ojdanić, Dado Ćosić i Iva Babić
21:00 Vrlika, Česma OPERA

09:00 p.m. Vrlika, Fountain OPERA

Zbor i Orkestar HNK Split i plesači KUD-a Jedinstvo


Jakov Gotovac: ERO S ONOGA SVIJETA ERO THE JOKER


Dirigent Conductor: Hari Zlodre / Redatelj Director: Krešimir Dolenčić

Solisti Soloists: Miljenko Đuran, Ivica Čikeš, Terezija Kusanović, Božena Svalina, Ljubomir Puškarić i Jelena Brnadić

Ulaznice su u prodaji u Turističkoj zajednici grada Vrlike, tel. (021) 827460

Box office at Tourist Board of Vrlika, phone (021) 827460


6. kolovoza / četvrtak 6th August / Thursday
21:00 Tvrđava Klis DRAMA

09:00 p.m. Klis Fortress DRAMA

Glumačka družina Histrion Histrion Theatre Company

Dario Fo: NE PLAĆAMO, NE PLAĆAMO! CAN’T PAY? WON’T PAY!

Redatelj Director: Ivica Kunčević

Glume Cast: Biserka Ipša, Pero Juričić, Tara Rosandić, Žarko Potočnjak i Ivica Pucar

Ulaznice su u prodaji u Turističkoj zajednici općine Klis, tel. (021) 240578

Box office at Tourist Board of Klis, phone (021) 240578
7. kolovoza / petak 7th August / Friday
20:00 Galerija fotografije, Marmontova IZLOŽBA

08:00 p.m. Photo Gallery, Marmontova EXHIBITION

Foto klub Split i Splitsko ljeto Photo Club Split and Split Summer Festival



70 godina od bombardiranja Hirošime i Nagasakija

70th anniversary of the bombing of Hiroshima and Nagasaki

Otvoreno do 17. kolovoza Open until 17th August


21:00 Sustipan BALET

09:00 p.m. Sustipan BALLET

Baletne večeri na Sustipanu Sustipan Ballet Nights

Premijera Première

Balet HNK Split

Croatian National Theater Split Ballet Ensemble

5 DO 12 FIVE TILL MIDNIGHT

Glazba Music: Kiril Džajkovski, Koreograf Choreographer: Igor Kirov

Solisti Soloists: Irina Čaban Bilandžić, Leona Sivoš, Matea Milas, Korana Bilan, Simona Caputo, Nikol Marčić, Katerina Kuznjecova, Romulus Dimache, Mihai Mezei, Ivan Boiko, Mircea Munteanu, Askhatbek Yusupuhanov, Artjom Žusov, Aleksandar Korjakovski
8. kolovoza / subota 8th August / Saturday
21:00 Sustipan BALET

09:00 p.m. Sustipan BALLET

Baletne večeri na Sustipanu Sustipan Ballet Nights

Balet HNK Split Croatian National Theater Split Ballet Ensemble



5 DO 12 FIVE TILL MIDNIGHT

Glazba Music: Kiril Džajkovski, Koreograf Choreographer: Igor Kirov


21:00 Galerija umjetnina KONCERT

09:00 p.m. Museum of Fine Arts CONCERT
MY LIFE

Matija Dedić - glasovir piano, Minja Kuzmanić - vokal vocal, Darko Stanojkovski - udaraljke percussion
9. kolovoza / nedjelja 9th August / Sunday
21:00 Sustipan BALET

09:00 p.m. Sustipan BALLET

Baletne večeri na Sustipanu Sustipan Ballet Nights

Balet HNK Split Croatian National Theater Split Ballet Ensemble



5 DO 12 FIVE TILL MIDNIGHT

Glazba Music: Kiril Džajkovski, Koreograf Choreographer: Igor Kirov


21:00 Galerija umjetnina KONCERT

09:00 p.m. Museum of Fine Arts CONCERT

BELLE EPOQUE
Ana Domančić - flauta flaute, Vesna Podrug - violončelo violoncello

Program Programme: C. M. Widor, A. Roussel, G. Hüe, G. Enesco, G. Fauré, P. Sancan


10. kolovoza / ponedjeljak 10th August / Monday
21:00 Foyer HNK Split KONCERT

09:00 p.m. Croatian National Theatre Split Foyer CONCERT

Koncert polaznika vokalnog seminara prof. Eve Blahove

Concert by students of vocal arts seminar conducted by Professor Eva Blahova
11. kolovoza / utorak 11th August / Tuesday
22:00 Trg republike - Prokurative KONCERT

10:00 p.m. Republic Square - Prokurative CONCERT

Splitsko ljeto i J. M. Sound Split Summer Festivala and J. M. Sound



GLENN MILLER ORCHESTRA

Dirigent Conductor: Will Salden


21:00 Sustipan DRAMA

09:00 p.m. Sustipan DRAMA
Drama HNK Split Croatian National Theatre Split Drama Ensemble

Ivan Kovačić: SMIJ I SUZE STAREGA SPLITA

LAUGHTER AND TEARS OF THE OLD SPLIT
Redatelj Director: Goran Golovko


12. kolovoza / srijeda 12th August / Wednesday
21:00 Sustipan DRAMA

09:00 p.m. Sustipan DRAMA
Drama HNK Split Croatian National Theatre Split Drama Ensemble

Ivan Kovačić: SMIJ I SUZE STAREGA SPLITA

LAUGHTER AND TEARS OF THE OLD SPLIT
Redatelj Director: Goran Golovko
21:00 Festival Ohridsko ljeto BALET

09:00 p.m. Ohrid Summer Festival BALLET

Balet HNK Split Croatian National Theater Split Ballet Ensemble



5 DO 12 FIVE TILL MIDNIGHT

Glazba Music: Kiril Džajkovski, Koreograf Choreographer: Igor Kirov


13. kolovoza / četvrtak 13th August / Thursday
21:00 Sustipan DRAMA

09:00 p.m. Sustipan DRAMA
Drama HNK Split Croatian National Theatre Split Drama Ensemble

Ivan Kovačić: SMIJ I SUZE STAREGA SPLITA

LAUGHTER AND TEARS OF THE OLD SPLIT
Redatelj Director: Goran Golovko
14. kolovoza / petak 14th August / Friday
21:00 Meštrovićeve Crikvine - Kaštilac KONCERT

09:00 p.m. Meštrović’s Crikvine - Kaštilac CONCERT



ZAGREBAČKI SOLISTI THE ZAGREB SOLOISTS

Sreten Krstić (koncertni majstor concertmaster), Đana Kahriman, Krunoslav Marić, Ivan Novinc, Mislav Pavlin, Ivan Zečević - violine violines, Hrvoje Philips, Marko Otmačić - viole violas, Smiljan Mrčela, Zlatko Rucner - violončela violoncellos, Mario Ivelja - kontrabas contrabass

Program Programme: P. I. Čajkovski, B. Bartók, A. Piazzolla


Dodjela nagrada Judita i zatvaranje Festivala

Judita Award Presentation and Official Festival Closing Ceremony
Pokrovitelj Under the auspices

KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ

Predsjednica Republike Hrvatske

President of the Republic of Croatia




Prodaja ulaznica / Rezervacije / Informacije

Ticket sale / Bookings / Information



Blagajna HNK Split CNT Split Box Office

Tel. Phone: ++385 (0)21 306 908

e-mail: blagajna@hnk-split.hr
Radno vrijeme Working hours

Ponedjeljak - petak: 9:00 - 21:00

Subotom: 9:00 - 12:00 i 18:00 - 21:00

Nedjeljom: 19:00 - 21:00

Monday - Friday: 9:00 - 21:00

Saturday: 9:00 - 12:00 and 18:00 - 21:00

Sunday: 19:00 - 21:00
Preuzimanje rezerviranih ulaznica najkasnije do 12:00 tri dana prije početka predstave

Collection of the booked tickets until 12.00 noon three days prior to the show


Ured prodaje i marketinga HNK Split CNT Split Sales and Marketing Office

Radno vrijeme Working hours

Ponedjeljak – petak Monday – Friday: 9:00 - 15:00

Tel. Phone: ++385 (0)21 347377; 306915; 306907

e-mail: prodaja@hnk-split.hr
Na ulazu u gledalište pola sata prije početka predstave

At the venue half an hour prior to the show


On-line rezervacije i prodaja On-line booking and sale

www.splitsko-ljeto.hr

www.split-summer-festival.hr
Cijene ulaznica Ticket prices:

Opera Opera: 60 – 300 kn 8 - 40 €

Drama Drama: 70 - 120 kn 9 - 16 €

Balet Ballet: 100 – 120 kn 13 - 16 €

Koncerti Concerts: 80 – 200 kn 11 - 27 €
Svi pretplatnici HNK Split ostvaruju 20% popusta za sve predstave

All the CNT Split subscribers are entitled to 20% discount for all the performances
Popust za paket ulaznica koncerata:

Concerts Ticket Package Discount:

3+1: za 3 kupljene ulaznice različitih koncerata dobijete 1 gratis ulaznicu za koncert po izboru (za gratis ulaznicu su isključeni koncerti opernih arija - Mario del Monaco gala i Glenn Miller Orchestra).

3+1: buy 3 tickets for different concerts and get 1 free ticket for concert of your choice (gratis ticket cannot be used for Concert of Opera Arias – Mario del Monaco Gala and concert of Glenn Miller Orchestra)
Molimo Vas da tijekom predstave ne koristite mobilne telefone niti opremu za snimanje zvuka ili slike

You are kindly requested to restrain from the use of cell phones and recording equipment during performance



Poštovani posjetitelji Festivala, zahvaljujemo na povjerenju i nadamo se da ćete uživati u izvedbama 61. Splitskog ljeta

Dear visitors, we thank you for your confidence and hope that you will enjoy the performances of 61st Split Summer Festival


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət