DELEGE NO
|
ADI SOYADI
|
STATÜSÜ
|
İLİ
|
(a) Genel Müdür, Genel Müdür Yardımcıları ve on il müdüründen oluşacak on beş üye
|
1
|
Yunus AKGÜL
|
Gençlik ve Spor Genel Müdürü
|
ANKARA
|
2
|
Nuri DEMİRCİ
|
Gençlik ve Spor Genel Müdür Yrd.
|
ANKARA
|
3
|
Mehmet KOCATEPE
|
Gençlik ve Spor Genel Müdür Yrd.
|
ANKARA
|
4
|
Mehmet ALİ BABACAN
|
Gençlik ve Spor Genel Müdür Yrd.
|
ANKARA
|
5
|
Atilla FERAH
|
Gençlik ve Spor Genel Müdür Yrd.
|
ANKARA
|
6
|
Ahmet SAĞLAM
|
Gençlik ve Spor İl Müdürü
|
ANKARA
|
7
|
Tamer TAŞPINAR
|
Gençlik ve Spor İl Müdürü
|
İSTANBUL
|
8
|
Sabri SADIKLAR
|
Gençlik ve Spor İl Müdürü
|
İZMİR
|
9
|
S.Ahmet BAĞCI
|
Gençlik ve Spor İl Müdürü
|
ADIYAMAN
|
10
|
Emrullah TAŞKIN
|
Gençlik ve Spor İl Müdürü
|
MERSİN
|
11
|
Gürsel ÖZTÜRK
|
Gençlik ve Spor İl Müdürü
|
SİNOP
|
12
|
Fatih ÇİNTİMAR
|
Gençlik ve Spor İl Müdürü
|
ERZURUM
|
13
|
Yahya ŞAHAN
|
Gençlik ve Spor İl Müdürü
|
KAYSERİ
|
14
|
Ömer GÜMÜŞ
|
Gençlik ve Spor İl Müdürü
|
BURSA
|
15
|
Bekir ÇEKER
|
Gençlik ve Spor İl Müdürü
|
AYDIN
|
b) Merkez Danışma Kurulu üyeleri
|
16
|
Metin SERTOĞLU
|
MDK ÜYESİ
|
ANKARA
|
17
|
Kemal ZORLU
|
MDK ÜYESİ
|
ANKARA
|
18
|
Orhan AYHAN
|
MDK ÜYESİ
|
ANKARA
|
19
|
Hv.Öğ.Alb. Murat YÜCEL YILMAZ
|
MDK ÜYESİ
|
ANKARA
|
20
|
Sezai BAĞBAŞI
|
MDK ÜYESİ
|
ANKARA
|
21
|
Ali FİDAN
|
MDK ÜYESİ
|
ANKARA
|
22
|
Uğur TENEKECİOĞLU
|
MDK ÜYESİ
|
ANKARA
|
23
|
Adnan ERSAN
|
MDK ÜYESİ
|
ANKARA
|
24
|
Prof Dr. Eyüp G. İŞBİR
|
MDK ÜYESİ
|
ANKARA
|
25
|
Uz.Dr. Ahmet REŞAT Doğusan
|
MDK ÜYESİ
|
ANKARA
|
c) Türkiye Milli Olimpiyat Komitesinin Yönetim Kurulu üyeleri arasından belirleyeceği iki üye
|
26
|
Togay BAYATLI
|
TMOK ÜYESİ
|
İSTANBUL
|
27
|
Oktar TERTEMİZ
|
TMOK ÜYESİ
|
İSTANBUL
|
ç) Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonunun Yönetim Kurulu üyeleri arasından belirleyeceği iki üye
|
28
|
Mehmet BAYKAN
|
TASKF ÜYESİ
|
|
29
|
İsmet ERTUĞRUL
|
TASKFÜYESİ
|
ESKİŞEHİR
|
d) Türkiye Spor Yazarları Derneğinin Yönetim Kurulu üyeleri arasından belirleyeceği iki üye,
|
30
|
Devrim SAĞIROĞLU
|
TSYD ÜYESİ
|
|
31
|
Güray SOYSAL
|
TSYD ÜYESİ
|
|
e) Dünya (FIVB) ve Avrupa (CEV) Voleybol Federasyonları yönetim Kurulu ve/veya hakem kurullarının genel kurul tarihinde Türkiye’yi temsil etmekte olan üyeleri
|
Üyemiz olmadığından isim belirtilmemiştir.
|
(f) Görevlerine adli veya idari soruşturma sonucu son verilmemiş olmak kaydıyla asaleten Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanlığı yapmış olanlar
|
32
|
Mustafa MUT
|
Federasyon Başkanı
|
|
33
|
Haluk AYKULU
|
Federasyon Başkanı
|
|
34
|
Naci BAYAMLIOĞLU
|
Federasyon Başkanı
|
|
35
|
Özcan MUTLUGİL
|
Federasyon Başkanı
|
|
36
|
Teoman YAZGAN
|
Federasyon Başkanı
|
|
37
|
Ahmet GÜLÜM
|
Federasyon Başkanı
|
|
38
|
Prof.Dr.Hüsnü CAN
|
Federasyon Başkanı
|
|
39
|
Erol Ünal KARABIYIK
|
Federasyon Başkanı
|
|
(f) En fazla millî olmuş sporculardan millî olma sayısına göre sıra ile belirlenecek beş üye (Sporcuların millî olma sayısının eşitliği hâlinde kuraya baş vurulur.)
|
40
|
Bahar MERT
|
MİLLİ SPORCU
|
|
41
|
Pelin YÜCE
|
MİLLİ SPORCU
|
|
42
|
Mesude ATILGAN
|
MİLLİ SPORCU
|
|
43
|
Nalan URAL
|
MİLLİ SPORCU
|
|
44
|
Kenan BENGÜ
|
MİLLİ SPORCU
|
|
ğ) Faal olmamak kaydıyla; büyükler kategorisinde en az üç yıl süre ile veya otuzdan fazla resmi müsabakada millî takım teknik direktörlüğü veya antrenörlüğü yapanlar arasından kura ile belirlenecek en fazla beş üye
|
45
|
Oral YILMAZ
|
A Milli Takım Antrenörü
|
|
46
|
Şakir TUNÇKOL
|
A Milli Takım Antrenörü
|
|
47
|
Şükrü ÇOBANOĞLU
|
A Milli Takım Antrenörü
|
|
48
|
Oktay ORKUNOĞLU
|
A Milli Takım Antrenörü
|
|
49
|
Ender KURT
|
A Milli Takım Antrenörü
|
|
h) Faal olmamak şartıyla en üst seviyede hakemlik yapanlar arasından kura ile belirlenecek beş üye,
|
50
|
Şani GÜLLÜ
|
EN ÜST SEVİYEDE HAKEMLİK YAPMIŞ
|
|
51
|
Rafet HAMURCUER
|
EN ÜST SEVİYEDE HAKEMLİK YAPMIŞ
|
|
52
|
Rıza ORHAN
|
EN ÜST SEVİYEDE HAKEMLİK YAPMIŞ
|
|
53
|
İsmail Hakkı ESEMEN
|
EN ÜST SEVİYEDE HAKEMLİK YAPMIŞ
|
|
54
|
A.Kadir İLBEYLİ
|
EN ÜST SEVİYEDE HAKEMLİK YAPMIŞ
|
|