Ana səhifə

4. olağan mali genel kurul delege listesi delege: kurum temsiLCİleri madde: tvf ana statüSÜ madde-a,b,c,ç,d,e,f,g,h


Yüklə 192.66 Kb.
tarix25.06.2016
ölçüsü192.66 Kb.




4. OLAĞAN MALİ GENEL KURUL DELEGE LİSTESİ
DELEGE: KURUM TEMSİLCİLERİ

MADDE: TVF ANA STATÜSÜ 7. MADDE-a,b,c,ç,d,e,f,g,h


DELEGE NO

ADI SOYADI

STATÜSÜ

İLİ

(a) Genel Müdür, Genel Müdür Yardımcıları ve on il müdüründen oluşacak on beş üye

1

Yunus AKGÜL

Gençlik ve Spor Genel Müdürü

ANKARA

2

Nuri DEMİRCİ

Gençlik ve Spor Genel Müdür Yrd.

ANKARA

3

Mehmet KOCATEPE

Gençlik ve Spor Genel Müdür Yrd.

ANKARA

4

Mehmet ALİ BABACAN

Gençlik ve Spor Genel Müdür Yrd.

ANKARA

5

Atilla FERAH

Gençlik ve Spor Genel Müdür Yrd.

ANKARA

6

Ahmet SAĞLAM

Gençlik ve Spor İl Müdürü

ANKARA

7

Tamer TAŞPINAR

Gençlik ve Spor İl Müdürü

İSTANBUL

8

Sabri SADIKLAR

Gençlik ve Spor İl Müdürü

İZMİR

9

S.Ahmet BAĞCI

Gençlik ve Spor İl Müdürü

ADIYAMAN

10

Emrullah TAŞKIN

Gençlik ve Spor İl Müdürü

MERSİN

11

Gürsel ÖZTÜRK

Gençlik ve Spor İl Müdürü

SİNOP

12

Fatih ÇİNTİMAR

Gençlik ve Spor İl Müdürü

ERZURUM

13

Yahya ŞAHAN

Gençlik ve Spor İl Müdürü

KAYSERİ

14

Ömer GÜMÜŞ

Gençlik ve Spor İl Müdürü

BURSA

15

Bekir ÇEKER

Gençlik ve Spor İl Müdürü

AYDIN

b) Merkez Danışma Kurulu üyeleri

16

Metin SERTOĞLU

MDK ÜYESİ

ANKARA

17

Kemal ZORLU

MDK ÜYESİ

ANKARA

18

Orhan AYHAN

MDK ÜYESİ

ANKARA

19

Hv.Öğ.Alb. Murat YÜCEL YILMAZ

MDK ÜYESİ

ANKARA

20

Sezai BAĞBAŞI

MDK ÜYESİ

ANKARA

21

Ali FİDAN

MDK ÜYESİ

ANKARA

22

Uğur TENEKECİOĞLU

MDK ÜYESİ

ANKARA

23

Adnan ERSAN

MDK ÜYESİ

ANKARA

24

Prof Dr. Eyüp G. İŞBİR

MDK ÜYESİ

ANKARA

25

Uz.Dr. Ahmet REŞAT Doğusan

MDK ÜYESİ

ANKARA

c) Türkiye Milli Olimpiyat Komitesinin Yönetim Kurulu üyeleri arasından belirleyeceği iki üye

26

Togay BAYATLI

TMOK ÜYESİ

İSTANBUL

27

Oktar TERTEMİZ

TMOK ÜYESİ

İSTANBUL

ç) Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonunun Yönetim Kurulu üyeleri arasından belirleyeceği iki üye

28

Mehmet BAYKAN

TASKF ÜYESİ




29

İsmet ERTUĞRUL

TASKFÜYESİ

ESKİŞEHİR

d) Türkiye Spor Yazarları Derneğinin Yönetim Kurulu üyeleri arasından belirleyeceği iki üye,


30

Devrim SAĞIROĞLU

TSYD ÜYESİ




31

Güray SOYSAL

TSYD ÜYESİ




e) Dünya (FIVB) ve Avrupa (CEV) Voleybol Federasyonları yönetim Kurulu ve/veya hakem kurullarının genel kurul tarihinde Türkiye’yi temsil etmekte olan üyeleri



Üyemiz olmadığından isim belirtilmemiştir.

(f) Görevlerine adli veya idari soruşturma sonucu son verilmemiş olmak kaydıyla asaleten Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanlığı yapmış olanlar

32

Mustafa MUT

Federasyon Başkanı




33

Haluk AYKULU

Federasyon Başkanı




34

Naci BAYAMLIOĞLU

Federasyon Başkanı




35

Özcan MUTLUGİL

Federasyon Başkanı




36

Teoman YAZGAN

Federasyon Başkanı




37

Ahmet GÜLÜM

Federasyon Başkanı




38

Prof.Dr.Hüsnü CAN

Federasyon Başkanı




39

Erol Ünal KARABIYIK

Federasyon Başkanı




(f) En fazla millî olmuş sporculardan millî olma sayısına göre sıra ile belirlenecek beş üye (Sporcuların millî olma sayısının eşitliği hâlinde kuraya baş vurulur.)

40

Bahar MERT

MİLLİ SPORCU




41

Pelin YÜCE

MİLLİ SPORCU




42

Mesude ATILGAN

MİLLİ SPORCU




43

Nalan URAL

MİLLİ SPORCU




44

Kenan BENGÜ

MİLLİ SPORCU




ğ) Faal olmamak kaydıyla; büyükler kategorisinde en az üç yıl süre ile veya otuzdan fazla resmi müsabakada millî takım teknik direktörlüğü veya antrenörlüğü yapanlar arasından kura ile belirlenecek en fazla beş üye

45

Oral YILMAZ

A Milli Takım Antrenörü




46

Şakir TUNÇKOL

A Milli Takım Antrenörü




47

Şükrü ÇOBANOĞLU

A Milli Takım Antrenörü




48

Oktay ORKUNOĞLU

A Milli Takım Antrenörü




49

Ender KURT

A Milli Takım Antrenörü




h) Faal olmamak şartıyla en üst seviyede hakemlik yapanlar arasından kura ile belirlenecek beş üye,

50

Şani GÜLLÜ

EN ÜST SEVİYEDE HAKEMLİK YAPMIŞ




51

Rafet HAMURCUER

EN ÜST SEVİYEDE HAKEMLİK YAPMIŞ




52

Rıza ORHAN

EN ÜST SEVİYEDE HAKEMLİK YAPMIŞ




53

İsmail Hakkı ESEMEN

EN ÜST SEVİYEDE HAKEMLİK YAPMIŞ




54

A.Kadir İLBEYLİ

EN ÜST SEVİYEDE HAKEMLİK YAPMIŞ





4. OLAĞAN MALİ GENEL KURUL DELEGE LİSTESİ

DELEGE STATÜSÜ: KULÜP TEMSİLCİLERİ

MADDE: TVF ANA STATÜSÜ MADDE 7 (i)-( 1, 2, 3)

Delege no

Adı soyadı

STATÜSÜ

İL




1) Genel kurul tarihinden önce biten ve tescil olunan en üst Voleybol Ligine katılan kulüplerden üçer üye (ERKEKLER VE BAYANLAR LİGİ)

55

Nihat ÖZDEMİR

FENERBAHÇE

İSTANBUL

1BL

56

Nihat ÖZBAĞI

FENERBAHÇE

İSTANBUL

1BL

57

M. Şekip MOSTUROĞLU

FENERBAHÇE

İSTANBUL

1BL

58

Abülcahit ŞAHİN

V. GÜNEŞ SİGORTA

İSTANBUL

1BL

59

Erkan PİR

V. GÜNEŞ SİGORTA

İSTANBUL

1BL

60

Namık Kemal ABDİK

V. GÜNEŞ SİGORTA

İSTANBUL

1BL

61

M. Sacit BASMACI

ECZACIBAŞI

İSTANBUL

1BL

62

Cemil ERGİN

ECZACIBAŞI

İSTANBUL

1BL

63

Muharrem Kurtaran MUMCU

ECZACIBAŞI

İSTANBUL

1BL

64

Yalçın ORHON

GALATASARAY

İSTANBUL

1BL

65

Vedat EŞKİNAT

GALATASARAY

İSTANBUL

1BL

66

Hakan ÜSTÜNBERK

GALATASARAY

İSTANBUL

1BL

67

Doğan KÜÇÜKEMRE

BEŞİKTAŞ

İSTANBUL

1BL

68

A.Necip SEVER

BEŞİKTAŞ

İSTANBUL

1BL

69

Ünal ERKAN

BEŞİKTAŞ

İSTANBUL

1BL

70

Bilal KURTOĞLU

İLLER BANKASI

ANKARA

1BL

71

Burhanettin HANÇERLİOĞULLARI

İLLER BANKASI

ANKARA

1BL

72

Fahrettin TAŞÇI

İLLER BANKASI

ANKARA

1BL

73

Fethi ERTEKİN

EREĞLİ BELEDİYESİ

KONYA

1BL

74

Muhammet ERCAN

EREĞLİ BELEDİYESİ

KONYA

1BL

75

Şamil Kürşad ERTEKİN

EREĞLİ BELEDİYESİ

KONYA

1BL

76




MKE ANKARAGÜCÜ

ANKARA

1BL

77




MKE ANKARAGÜCÜ

ANKARA

1BL

78




MKE ANKARAGÜCÜ

ANKARA

1BL

79

Naci KALE

NİLÜFER BELD

BURSA

1BL

80

Hüseyin SAĞNIÇ

NİLÜFER BLD

BURSA

1BL

81

Ekrem PAMUK

NİLÜFER BLD

BURSA

1BL

82

Azat YEŞİL

KARŞIYAKA

İZMİR

1BL

83

Ufuk KELE

KARŞIYAKA

İZMİR

1BL

84

Cem KARAGÖZLÜ

KARŞIYAKA

İZMİR

1BL

85

Çağrı Nadir AKALIN

TEDKOLEJLİLER

ANKARA

1BL

86

Nevres Hürriyet AYDOĞAN

TED KOLEJLİLER

ANKARA

1BL

87

Mine ŞENOL

TED KOLEJLİLER

ANKARA

1BL

88

Suat ÖNEN

DİCLE ÜNV

DİYARBAKIR

1BL

89

Ahmet GÖKSU

DİCLE ÜNV

DİYARBAKIR

1BL

90

Ahmet ALTINDAĞ

DİCLE ÜNV

DİYARBAKIR

1BL

91

Serhat ÇEÇEN

FENERBAHÇE

İSTANBUL

1EL

92

Ünal UZUN

FENERBAHÇE

İSTANBUL

1EL

93

Hakan DİNÇAY

FENERBAHÇE

İSTANBUL

1EL

94

Harun KARACA

İBB

İSTANBUL

1EL

95

Mehmet SOYLU

İBB

İSTANBUL

1EL

96

Mustafa İPEK

İBB

İSTANBUL

1EL

97

Ali Rıza AKBAŞ

ZİRAAT BANKASI

ANKARA

1EL

98

Bülent YALIM

ZİRAAT BANKASI

ANKARA

1EL

99

Cem İNAL

ZİRAAT BANKASI

ANKARA

1EL

100

Cenk DEĞER

ARKAS SPOR

İZMİR

1EL

101

Uğur ÖZDEN

ARKASSPOR

İZMİR

1EL

102

Atıf İNÖNÜ

ARKASSPOR

İZMİR

1EL

103

Selahattin SÜLEYMANOĞLU

HALKBANKASI

ANKARA

1EL

104

Alaaddin SARITAÇ

HALKBANKASI

ANKARA

1EL

105

Ali KILIÇ

HALKBANKASI

ANKARA

1EL

106

Doğan YALÇINKAYA

GALATASARAY

İSTANBUL

1EL

107

Cengiz ERGANİ

GALATASARAY

İSTANBUL

1EL

108

Mehmet Cem KARTAL

GALATASARAY

İSTANBUL

1EL

109

Efe AYDAN

TOFAŞ

BURSA

1EL

110

Ahmet İZMİRLİ

TOFAŞ

BURSA

1EL

111

Ramiz DİNDAR

TOFAŞ

BURSA

1EL

112

Hidayet ALTINBAŞ

MALİYE MİLLİ PİYANGO

ANKARA

1EL

113

Hasip BAŞÇİK

MALİYE MİLLİ PİYANGO

ANKARA

1EL

114

Abdülkerim KOLAT

MALİYE MİLLİ PİYANGO

ANKARA

1EL

115

Aziz KALAOĞLU

BEŞİKTAŞ

İSTANBUL

1EL

116

Murat ÇELİK

BEŞİKTAŞ

İSTANBUL

1EL

117

Serdar KESKİN

BEŞİKTAŞ

İSTANBUL

1EL

118

Evren ÖZDEMİR

TORUL GENÇLİK

G.HANE

1EL

119

Özgür PARILTAN

TORUL GENÇLİK

G.HANE

1EL

120

Hüseyin CEBECİOĞLU

TORUL GENÇLİK

G.HANE

1EL

121

Kudret ARGON

ÇANK. BEL.ANKA SPOR

ANKARA

1EL

122

Celalettin Rumi AYTAÇ

ÇANK. BEL.ANKA SPOR

ANKARA

1EL

123

Esat HİSARCIKLILAR

ÇANK. BEL.ANKA SPOR

ANKARA

1EL

124

Yavuz ENGİN

MEF OKULLARI

İSTANBUL

1EL

125

Hakan GÜMÜŞ

MEF OKULLARI

İSTANBUL

1EL

126

Mehmet Akif BOSTAN

MEF OKULLARI

İSTANBUL

1EL

2)Genel kurul tarihinden önce biten ve tescil olunan Voleybol  2 nci Liginde müsabakalara katılan ve gruplarında ilk altı sırayı alan kulüplerden birer üye

127

Şaban KARDEŞ

ÇERKEZKÖY

TEKİRDAĞ

2BL

128

Salih YILDIZ

ÇANAKKALE BLD

ÇANAKKALE

2BL

129

İrfan AKTÜRK

NUMUNE ÖZCAN

ANKARA

2BL

130




SALİHLİ BLD

MANİSA

2BL

131

Fuat KARGI

EMLAK TOKİ

ANKARA

2BL

132

Muharrem ALPARSLAN

YEŞİLYURT

İSTANBUL

2BL

133




PURSAKLAR BLD

ANKARA

2BL

134




BEYLİKDÜZÜ

İSTANBUL

2BL

135

Hanefi GÖK

SGK

ANKARA

2BL

136

Serdar ALTINOK

GAZİ ÜNV.

ANKARA

2BL

137




KEŞAN GENÇLİK

EDİRNE

2EL

138

Faruk BERKAY

DÖRT EYLÜL BLD

SİVAS

2EL

139

Ali Fikri SAATÇİ

FINDIKLI

RİZE

2EL

140

Yücel ERBAY

MELİKGAZİ BLD

KAYSERİ

2EL

141

Mehmet MISTIKOĞLU

TEDAŞ EDM

HATAY

2EL

142

Altan LİMAN

TED KOLEJLİLER

ANKARA

2EL

143




TOKAT BELEDİYE PLEVNE

TOKAT

2EL

3) Genel kurul tarihinden önce biten ve tescil olunan Voleybol  3 üncü Liginde müsabakalara katılan ve gruplarında ilk iki sırayı alan kulüplerden birer üye,

144

İ. Vehbi İŞGÖREN

EKONONİ ÜNV.

İZMİR

3BL

145




SULTANSPOR

ANKARA

3BL

146




GAZİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

ANKARA

3BL

147

Ayşe Sırma ÜÇ

ES SPOR

İSTANBUL

3BL

148

Karun KOVAN

ŞİŞLİ SPOR

İSTANBUL

3BL

149

Ahmet AKAR

YENİŞEHİR

BURSA

3EL

150




ES SPOR

İSTANBUL

3EL

151

Mustafa ÖZDEMİR

SUNGURLU

ÇORUM

3EL

152

Muzaffer ÖĞÜTVEREN

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

ESKİŞEHİR

3EL

153

Ferzade EMRE

MUŞ SAĞLIK

MUŞ

3EL

4) Genel kurul tarihinden önce biten ve tescil olunan Voleybol mahallî liglerinde büyükler kategorisinde müsabakalara katılan ve Türkiye Birinciliği Final Grubunda yer alan kulüplerden birer üye

154

Süleyman Sami OZAR

YEŞİLBAYRAMİÇ

ÇANAKKALE




155

Ali ERGENÇ

SARIYER BELEDİYESİ

İSTANBUL




156

Hasan ARKOÇ

AMASYA LİSESİ

AMASYA




157




K.YAKA VOLEYBOL

İZMİR




158




MARMARİS SK.

MUĞLA




159

Servet GÜR

ALTINOLUK

BALIKESİR




160




EVLİYA ÇELEBİ

KÜTAHYA




161

Hatun ALBAYRAK ŞENGÜLOĞLU

DÜZCE BELEDİYESİ

DÜZCE




162




ADA SPOR

SAKARYA




163




ATATÜRK LİSESİ

GİRESUN




164

Musa VAROL

ORTACA BELEDİYESİ

MUĞLA




165

Tayfun KARADENİZ

ORDU YERİ FATİH SPOR

BARTIN




166




ANKARA L2 KÜLTÜR SPOR

ANKARA




167

Aslan BAŞBOĞA

KIZILTEPE

MARDİN





Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət