Ana səhifə

20th Port Austin Run 2 Mile Run/Walk & 8k run, 7-14-2012 Race Awards


Yüklə 187.04 Kb.
tarix18.07.2016
ölçüsü187.04 Kb.
20th Port Austin Run - 2 Mile Run/Walk & 8K Run, 7-14-2012

Race Awards

Category


Name Town Age Time Place

Division - 8K Run

Overall Male

1. Vinograskiy, Yevjeniy Unknown, NA 28 27:57.37 81



Overall Female

1. Hadaway, Casey Vassar, MI 15 33:16.04 110



15-19 Female

1. Voelker, Janessa Pigeon, MI 17 46:24.58 134



20-24 Female

1. Swayla, Danielle Grand Blanc, MI 24 38:14.13 123

2. Greenwell, Abbie Bridgeport, MI 22 41:01.34 128

25-29 Male

1. Schramski, Joe Royal Oak, MI 28 29:15.24 88

2. Williams, Alex Caro, MI 28 32:15.62 109

3. Spencer, Jeremy Akron, MI 29 38:00.19 120

4. Knoblock, Kevin Grosse Pointe Woods, MI 27 38:13.17 122

5. Green, Montana Clinton Twp., MI 28 1:03:54.84 147



25-29 Female

1. Summerfield, Jessica Caro, MI 28 37:02.06 118

2. Williams, Cassie Caro, MI 26 38:53.71 125

3. Schramski, Amanda Troy, MI 26 44:06.77 132

4. Baker, Sarah Oxford, MI 26 46:07.50 133

30-34 Male

1. Salciccioli, Nicolas Novi, MI 30 35:32.95 116

2. Green, Nick Westland, MI 30 37:26.36 119

3. Klosowski, Mike Pigeon, MI 31 41:32.73 130



30-34 Female

1. Fall, Joanne Mayville, MI 33 40:34.15 126

2. Burkhard, Jodi Sebewaing, MI 34 46:35.83 135

3. Swoish, Melisa Cass City, MI 31 47:19.62 136

4. String, Page Unionville, MI 33 48:25.09 137

5. Wambold, Brandy Lapeer, MI 34 49:02.02 138



35-39 Male

1. Brovont, Greg Wyandotte, MI 37 38:00.35 121



40-44 Male

1. Gabalis, Alan Caro, MI 42 30:48.82 100

2. VanPijkeren, Hank Caseville, MI 43 35:47.39 117

3. Thuemmel, Eric Manistee, MI 41 40:49.66 127



45-49 Male

1. Ostrovich, Steven Dexter, MI 49 50:47.16 142

2. Lutz, Terry Pigeon, MI 48 52:55.17 145

45-49 Female

1. Ewald, Laura Sebewaing, MI 45 42:15.50 131



50-54 Male

1. Kanaby, Larry Bad Axe, MI 50 31:36.36 107

2. Pelletier, Dean Sterling Heights, MI 50 38:31.26 124

3. Leipprandt, Jeff Pigeon, MI 53 49:03.80 139



50-54 Female

1. Martin, Teresa Freeland, MI 52 41:21.66 129



55-59 Male

1. Donald, Wilson Port Austin, MI 56 34:26.98 112



60-69 Female

1. Gifford, Eileen Caseville, MI 65 50:43.63 141



60-69 Male

1. Gifford, Keith Caseville, MI 67 49:48.66 140

2. Selby, Tom Kingston, MI 68 52:05.19 143

3. Gabalis, Harry Caro, MI 65 59:16.28 146 Race Awards

Category

Name Town Age Time Place



Division - 2 Mile Run

Overall Male

1. LaBair, Ed Unionville, MI 52 11:05.08 1



Overall Female

1. Knoblock, Caroline Hartley, IA 17 13:13.05 5



1-10 Male

1. Fall, Collin Vassar, MI 8 14:21.91 14

2. Kent, Ethan Kinde, MI 10 16:40.57 23

3. Maust, Adam Unionville, MI 8 17:12.06 30

4. Brovont, Alec Unknown, NA 9 19:39.15 44

5. Edwards, Payton Port Austin, MI 8 22:36.36 53

6. Brovont, Owen Unknown, NA 6 24:11.26 59

7. Kent, Erik Kinde, MI 7 28:04.23 82

8. Mindykowski, Paul Bay City, MI 7 28:05.93 83

1-10 Female

1. Thuemmel, Ava Manistee, MI 10 23:24.29 56

2. Mindykowski, Naoimi Bay City, MI 6 28:08.80 84

11-13 Male

1. Maust, Troy Unionville, MI 13 14:09.90 12

2. Maust, Kyle Unionville, MI 11 14:16.67 13

3. Zyngler, Troy Ypsilanti, MI 13 22:17.23 51

4. Dakin, Brandon Ypsilanti, MI 13 30:38.51 96

11-13 Female

1. Diebel, Allyson Unknown, NA 11 15:06.02 18

2. Baranski, Mackenzie Caro, MI 12 22:32.84 52

14-16 Male

1. DeSimpelare, Nick Unionville, MI 16 11:41.31 2



14-16 Female

1. DeSimpelare, Leah Unionville, MI 14 13:17.88 6

2. Smith, Rachel Port Austin, MI 16 13:30.15 7

3. Cockerill, Emily Vassar, MI 14 13:52.91 8

4. Millerschin, Kara Grand Blanc, MI 16 23:07.02 55

17-19 Male

1. Schumacher, William Port Austin, MI 17 12:37.64 3

2. Turmell, Brett Bad Axe, MI 19 17:00.13 27

17-19 Female

1. Morneau, Justine Bad Axe, MI 19 16:03.45 20

2. Petz, Marina Warren, MI 19 16:55.43 26

3. Smith, Erica Unknown, NA 19 18:49.24 36



20-29 Male

1. Tomsha, Gregg Sterling Heights, MI 27 13:54.66 9

2. Tomsha, Alan Sterling Heights, MI 25 14:35.17 16

3. Oilvarez, Emilio Rochester Hills, MI 23 14:44.47 17

4. Velavicious, Alan Sterling Heights, MI 24 23:03.14 54

20-29 Female

1. Smith, Natalie Port Austin, MI 20 18:22.46 35

2. Murray, Mia Port Austin, MI 21 19:19.76 39

3. Essenmacher, Kati Bad Axe, MI 22 20:18.51 47

4. Klosowski, Mallory Pigeon, MI 27 22:09.87 50

30-39 Male

1. Fall, Gabriel Vassar, MI 36 14:22.71 15

2. Zannetti, Mike Macomb, MI 35 16:15.23 21

3. Gams, Matt Columbia, SC 32 17:25.92 31

4. Murray, Peter Bloomfield Hills, MI 36 17:41.24 33

5. Klosowski, Rich Bay City, MI 39 21:48.75 49

6. Mindykowski, Dion Unknown, NA 33 28:09.33 85

30-39 Female

1. Hadaway, Amy Vassar, MI 39 14:05.08 11

2. Polega, Emily Highland, MI 30 18:02.96 34

3. Edwards, Kelly Port Austin, MI 33 19:28.14 41

4. Edwards, Alissa Port Austin, MI 34 24:07.75 58

5. Brovont , Kristin Unknown, NA 36 24:33.51 60



40-49 Male

1. Hadaway, Scott Vassar, MI 44 13:06.26 4

2. Ewald, Jamie Sebewaing, MI 46 16:16.92 22

3. Maust, Brian Unionville, MI 43 17:36.56 32

4. Nucci, Paul Ypsilanti, MI 42 30:40.09 97

40-49 Female

1. Fritz, Tricia Pigeon, MI 41 13:55.78 10

2. Johnson, Jill Clarkston, MI 47 16:47.71 25

3. Maust, Carol Unionville, MI 42 17:10.35 29

4. Morneau, Julie Bad Axe, MI 47 21:45.03 48

5. Millerschin, Beth Grand Blanc, MI 46 26:21.74 69

6. Courtney, Joy Rochester Hills, MI 49 26:22.14 70

7. Baranski, Susan Caro, MI 48 27:17.92 79



50-59 Male

1. Deming, Jim Bad Axe, MI 58 15:10.92 19

2. Tomsha, Jeff Sterling Heights, MI 59 19:01.15 38

3. Essenmacher, Paul Bad Axe, MI 53 19:35.21 43



50-59 Female

1. Murray, Bridget Rochester Hills, MI 53 17:01.66 28

2. Smith , Kathy South Lyon, MI 53 19:24.46 40

3. Essenmacher, Sherry Bad Axe, MI 51 20:15.36 46

4. Wisneski, Chris Kinde, MI 52 25:21.47 65

5. Gamber, Mary Frankenmuth, MI 58 27:36.67 80

6. King, Ann Cass City, MI 58 30:23.90 95 s

60-69 Female

1. Bowlin, Wendy Port Austin, MI 60 26:28.46 72



60-69 Male

1. Lange, Jared Harrison, MI 63 18:52.97 37

2. Murray, Gregory Rochester Hills, MI 62 19:30.66 42

3. Gamble, Dan Ann Arbor, MI 69 19:58.66 45



80-99 Male

1. Yaroch, Carl Port Austin, MI 80 26:10.27 68 Race Awards

Category

Name Town Age Time Place



Division - 2 Mile Walk

Overall Male

1. Craig, Rod Bad Axe, MI 54 16:46.90 24



Overall Female

1. Martus, Brenda Brown City, MI 60 23:28.05 57



10-19 Male

1. Pelletier, Jacob Sterling Heights, MI 13 27:13.46 76

2. Graham, Collin Unknown, NA 9 27:14.78 77

10-19 Female

1. Voss, Kelsey Kinde, MI 12 28:11.82 86

2. Petz, Gianna Warren, MI 16 29:34.88 90

3. Judson, Breona Flint, MI 11 30:09.27 94

4. Rauch, Mackenzie Commerce, MI 18 31:37.21 108

20-29 Male

1. Nienaltowski, Paul Port Austin, MI 29 31:34.53 105



20-29 Female

1. Knoblock, Monica Grosse Pointe Woods, MI 28 29:35.94 92

2. Nienaltowski, Amanda Port Austin, MI 27 31:35.09 106

30-39 Female

1. Gremel, Katie Sebewaing, MI 31 25:13.92 62

2. Kent, Tracie Kinde, MI 38 26:09.31 67

3. Voss, Jodi Kinde, MI 38 27:15.92 78

4. Goad, Becky Flint, MI 35 30:43.04 98

5. Graham, Christy Unknown, NA 37 30:43.56 99



40-49 Male

1. Kent, Sam Kinde, MI 43 27:06.93 75



40-49 Female

1. Weisenbach, Elizabeth Pigeon, MI 40 25:02.80 61

2. Merchant, Deanna Cass City, MI 42 26:44.65 73

3. Pelletier, Jennifer Sterling Heights, MI 42 26:48.13 74

4. Petz, Donna Warren, MI 43 29:35.48 91

5. Thuemmel, Valerie Port Austin, MI 47 52:28.73 144



50-59 Male

1. Greenwell, Mark Bridgeport, MI 50 25:18.02 63



50-59 Female

1. Voss, Gerri Port Austin, MI 59 25:20.45 64

2. Sczepanski, Martha Grand Blanc, MI 57 29:07.10 87

3. Hanlon, Leslie Rochester, MI 52 30:57.81 101

4. Tomsha, Diana Sterling Heights, MI 55 31:26.72 102

60-69 Female

1. Sampson, Sally Ann Arbor, MI 68 29:28.64 89

2. Van Hove, Barbara Commerce, MI 69 35:19.90 115 e s

60-69 Male

1. Thuemmel, Doug Port Austin, MI 69 26:26.90 71

2. Price, Bob Westland, MI 65 31:30.89 104

3. Graham, Leonard Swartz Creek, MI 68 33:32.96 111



70-79 Male

1. Van Hove, Donald Commerce, MI 72 25:47.54 66



70-79 Female

1. Feury, Genny Bad Axe, MI 73 31:27.09 103

2. Tylenda, Mary Ann Port Austin, MI 73 34:38.99 113

3. Mayes, Lynne Port Austin, MI 74 34:40.09 114



80-89 Male

1. Oeschger, Willet Sebewaing, MI 81 29:38.47 93



Race Management Services by Miller Race Management. www.race-mrm.com


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət