1. cena/prize nebyla udělena/not awarded
2. cena/prize Hana Knauerová/flétna (1980), Česká republika
Přemysl Kubát/hoboj (1979), Česká republika
Jan Pařík/klarinet (1979), Česká republika
Martin Petrák/fagot (1980), Česká republika
Ondřej Vrabec/lesní roh (1979), Česká republika
Cena Heleny Karáskové/Helena Karásková Prize:
Duo České republiky
Mikuláš Drha/housle (1980), Česká republika
Jana Drhová/klavír (1978), Česká republika
32. ročník - 1997
Klavír/Piano
1. cena/prize Dmitrij Děmjaškin (1982), Rusko
Gerhard Vielhaber (1982), SRN
2. cena/prize nebyla udělena/not awarded
ČU/HM Lauma Skride (1982), Lotyšsko
Arta Arnicane (1982), Lotyšsko
Housle/Violin
1. cena/prize nebyla udělena/not awarded
2. cena/prize Korbinian Altenberger (1982), SRN
Marjolaine Locher (1981), SRN
ČU/HM Johannes Happenhofer (1984), Rakousko
Michael Hsu (1983), SRN
Violoncello/Violoncello
1. cena/prize nebyla udělena/not awarded
2. cena/prize Claudius Popp (1982), SRN
ČU/HM Boris Stanski (1983), Rusko
Sergej Suvorov (1984), Rusko
Cena Heleny Karáskové/Helena Karásková Prize:
Dmitrij Děmjaškin (1982), Rusko
Diplom za nejlepší provedení povinné skladby:
Lukasz Frant (1982), Polsko
33. ročník – 1998
Flétna/Flute
1. cena/prize Denis Burjakov (1981), Rusko
2. cena/prize nebyla udělena/not awarded
ČU/HM Jana Brydniaková (1980), Česká republika
Ieva Rutentaleová (1983), Lotyšsko
Birgit Fluchová (1981), Rakousko
Hoboj/Oboe
1. cena/prize Dana Wichterlová (1981), Česká republika
2. cena/prize nebyla udělena/not awarded
ČU/HM Ivan Podjomov (1986), Rusko
Klarinet/Clarinet
1. cena/prize László Kuti (1982), Maďarsko
2. cena/prize nebyla udělena/not awarded
ČU/HM Gábor Galavics (1981), Maďarsko
Lesní roh/French Horn
1. cena/prize Szabolcs Zempléni (1981), Maďarsko
2. cena/prize nebyla udělena
ČU/HM Gábor Acsai (1981), Maďarsko
Trubka/Trumpet
Ceny nebyly uděleny/The prizes wasn’t awarded
Cena Heleny Karáskové/Helena Karásková Prize:
Szabolcs Zempléni (1981), Maďarsko
7374
Čestná uznání za nejlepší provedení povinných skladeb:
flétna Ieva Rutentale (1983), Lotyšsko
hoboj Dana Wichterlová (1981), Česká republika
klarinet László Kuti (1982), Maďarsko
lesní roh Szabolcs Zempléni (1981), Maďarsko
trubka Kaspar-Laurenz Märtig (1981), Německo
34. ročník – 1999
Duo/Duo
1. cena/prize Antonia Lambova/klavír (1983), Bulharsko
Valia Dervenska/housle (1981), Bulharsko
2. cena/prize Johanna Gröbner/klavír (1982), Rakousko
Veronika Trisko /klavír (1981), Rakousko
CU/HM Matěj Arendárik/klavír (1982), Slovensko
Alexej Rosík/housle (1984), Slovensko
Sara Löffelhardt/housle (1982), Německo
Matthias Böhringer/klavír (1982), Německo
Trio/Trio
1. cena/prize Ieva Rutentale/flétna (1983), Lotyšsko
Guna Paula/flétna (1982), Lotyšsko
Lauma Skride/klavír (1982), Lotyšsko
2. cena/prize Cornelia Eder/klavír (1983), Rakousko
Anna Knopp/housle (1982), Rakousko
Stefanie Prenn/violoncello (1984), Rakousko
ČU/HM Renata Poliaková/klavír (1982), Česká republika
Monika Vavřínková/housle (1983), Česká republika
Petr Nouzovský/violoncello (1982), Česká republika
Kvarteto/Quartet
1. cena/prize Franziska Hölscher/housle (1981), SRN
Katharina Uhde/housle (1981), SRN
Simone Jandl/viola (1983), SRN
Tatjana Uhde/violoncello (1981), SRN
2. cena/prize Roman Hranička/housle (1983), Česká republika
Petra Vilánková/housle (1984), Česká republika
Barbora Veisová/viola (1982), Česká republika
Šimon Veis/violoncello (1984), Česká republika
ČU/HM Pavel Tovpič/klavír (1983), Rusko
Ilja Kozlov/housle (1983), Rusko
Andrej Penjugin/viola (1982), Rusko
Nikolaj Simaletdinov/violoncello (1982), Rusko
Cena Heleny Karáskové/Helena Karásková Prize:
Duo Bulharska
Antonia Lambova/klavír (1983)
Valia Dervenska/housle (1981)
35. ročník – 2000
Klavír/piano
1. cena/prize Konstantin Šamraj (1985), Rusko
Jie – Hua Zhu (1986), SRN
2. cena/prize nebyla udělena/not awarded
ČU/HM Suzanna Hlinka (1984), Austrálie
Veronika Böhmová (1985), Česká republika
Jan Gazdzicki (1984), SRN
Stefan Stroissing (1985), Rakousko
Housle/Violin
1. cena/prize Jing Wang (1985), Kanada
Leticia Muňoz (1985), Španělsko
2. cena/prize nebyla udělena/not awarded
ČU/HM Denise Nittel (1984), Rakousko
Katrin Krutina (1984), SRN
Krzysztof Specjal (1985), Polsko
Eugene Nakamura (1985), Kanada
Violoncello/Violoncello
1. cena/prize Ralf- Andreas Stürzinger (1985), SRN
Leonard Elschenbroich (1985), SRN
2. cena/prize nebyla udělena/not awarded
ČU/HM Tomáš Jamník (1985), Česká republika
Ruslans Vilenskis (1985), Lotyšsko
Cena Heleny Karáskové/Helena Karásková Prize:
Ralf- Andreas Stürzinger (1985), SRN
Diplom za nejlepší provedení povinné skladby:
Leonard Elschenbroich (1985), Německo
36. ročník – 2001
Flétna/Flute
1. cena/prize Júlia Somogyi (1985), Maďarsko
Kristina Vaculová (1984), Česká republika
2. cena/prize nebyla udělena/not awarded
ČU/HM Jozef Hamerník (1984), Slovensko
Karina Jandl (1985), Rakousko
Andreas Kißling (1984), SRN
Iveta Kundrátová (1984), Česká republika
Hoboj/Oboe
1. cena/prize Maxim Orechov (1984) Rusko
2. cena/prize nebyla udělena/not awarded
ČU/HM Magdalena Karolak (1984), Polsko
Klarinet/Clarinet
1. cena/prize Valentin Uriupin (1985) Rusko
2. cena/prize Martinš Circenis (1984), Lotyšsko
ČU/HM Nikita Agafonov (1985) Rusko
Lesní roh/French Horn
1. cena/prize nebyla udělena/not awarded
2. cena/prize nebyla udělena/not awarded
ČU/HM Endre Polyák (1984), Maďarsko
Trubka/Trumpet
1. cena/prize Giuliano Sommerhalder (1985), Švýcarsko
2. cena/prize nebyla udělena/not awarded
ČU/HM Tamás Kovács (1984), Maďarsko
Jan Linda (1983), Česká republika
Cena Heleny Karáskové/Helena Karásková Prize:
Giuliano Sommerhalder (1985), Švýcarsko
37. ročník – 2002
Duo/Duo
1. cena/prize Stanislav Lukš/housle (1986), Česká republika
Jakub Metelka/klavír (1986), Česká republika
2. cena/prize Dorle Fassmann/housle (1986), SRN
Theresia Meyer/housle (1986), SRN
ČU/HM Therese Andersen/housle (1984)Dánsko
Emil Gryesten Jensen/klavír (1985), Dánsko
Tomáš Jamník/violoncello(1985), Česká republika
Pavel Voráček/klavír (1986), Česká republika
Petr Kubík/klarinet (1984), Česká republika
Jan Dušek/klavír (1985), Česká republika
Rositsa Chopeva/housle, Bulharsko
Nona Krincheva/klavír, Bulharsko
Trio/Trio
1. cena/prize nebyla udělena/not awarded
2. cena/prize Kristiana Širante/flétna (1985), Lotyšsko
Valters Püce/violoncello (1985), Lotyšsko
Arturs Cingujevs/klavír (1985), Lotyšsko
Kvarteto/Quartet
1. cena/prize nebyla udělena/not awarded
76
2. cena/prize Simona Polakovičová/flétna (1985), Česká republika
Jan Krch/flétna (1984), Česká republika
Petra Křišťanová/flétna (1985), Česká republika
Martin Mikuláš/flétna (1985), Česká republika
Alice Wignjosaputro/housle (1986), SRN
Melibea Abaga/housle (1987), SRN
Martin Schäfer/viola (1985), SRN
Ole Hansen/violoncello (1985), SRN
Kvinteto/Quintet
1. cena/prize nebyla udělena/not awarded
2. cena/prize Petya Eneva/housle (1984), Bulharsko
Dora Kehayova/housle (1985), Bulharsko
Ivajlo Donailov/viola (1985), Bulharsko
Marina Hinova/violoncello (1985), Bulharsko
Alina Komitova/klavír (1986), Bulharsko
Cena Heleny Karáskové/Helena Karásková Prize:
Stanislav Lukš/housle (1986), Česká republika
Jakub Metelka/klavír (1986), Česká republika
38. ročník 2003
Klavír/Piano
1. cena/prize Marie Al-Ashhabová (1988), Česká republika
2. cena/prize Alexander Kudrjavcev (1987), Rusko
ČU/HM Anna Fedorova (1990), Ukrajina
Sara Vujadinovič (1991), Srbsko a Černá hora
Lucie Valčová (1987), Česká republika
Housle/Violin
1.cena/prize Hellen Weiss (1988), SRN
2. cena/prize Markéta Janoušková (1989), Česká republika
ČU/HM Olga Piskórz (1989), Polsko
Violoncello/Violoncello
1. cena/prize Fjodor Amosov (1988), Rusko
2. cena/prize Zita Varga (1989), Chorvatsko
ČU/HM Michael Petrov (1990), Bulharsko
Tomasz Daroch (1989), Polsko
Cena Heleny Karáskové/Helena Karásková Prize:
Hellen Weiss (1988), SRN
Diplom za nejlepší provedení povinné skladby:
klavír Marie Al-Ashhabová (1988), Česká republika
violoncello Fjodor Amosov (1988), Rusko
housle Hellen Weiss (1988), Německo
39. ročník – 2004/2005
Flétna/Flute
1. cena/prize nebyla udělena/not awarded
2. cena/prize Martina Kuštárová (1990), Slovensko
ČU/HM Tünde Molnár (1987), Maďarsko
Hoboj/Oboe
1. cena/prize Alexandr Jegorov (1987), Rusko
2. cena/prize Markéta Halamová (1987), Česká republika
Klarinet/Clarinet
1. cena/prize Vasilij Bělov (1987), Rusko
2. cena/prize Michael Mering (1991) Rusko
ČU/HM Kristaps Catlaks (1988) Lotyšsko
Renata Raková (1987), Česká republika
Trubka/Trumpet
1. cena/prize Rita Thiem (1987), SRN
2. cena/prize Gatis Gorkuša (1989), Lotyšsko
ČU/HM István Baráth (1987), Maďarsko
Florian Brunmayr (1988), Rakousko
Jaan Ots (1988), Estonsko
Lesní roh/French Horn
1. cena/prize Anna Magdalena Euen (1989), SRN
2. cena/prize nebyla udělena/not awarded
Cena Heleny Karáskové/Helena Karásková Prize:
Vasilij Bělov (1987), Rusko
Cena Heleny Karáskové/Helena Karásková Prize:
Vasilij Belov (1987), Rusko
40. ročník – 2006
Duo/Duo
1. cena/prize Jakub Junek/housle (1988), Česká republika
Ivan Vokáč/violloncello (1987), Česká republika
2. cena/prize Felix Key Weber /housle (1988), Německo
Anne Weber /viola (1970), SRN
ČU/HM Nik Chooi i/housle (1989) SSSR
Avan Yu /klavír (1987), SSSR
Trio/Trio
1. cena/prize Vera Lopatina /housle (1987), Rusko
Arsenyi Chubachin /Violoncello (1989), Rusko
Olga Kirpichyova /klavír (1987), Rusko
2. cena/prize Petr Matěják /housle (1989), Česká republika
Marie Šimková /violoncello (1987), Česká republika
Lukáš Klánský/klavír (1989), Česká republika
ČU/HM Jana Kubánková/housle (1988), Česká republika
Petr Mašlaň/viloncello (1987), Česká republika
Adéla Donovalová/klavír (1987), Česká republika
Yin Li Chen/klavír (1970), Čína
Jun Ma/housle (1972), Čína
Bo Pen/violoncello (1972), Čína
Kvarteto/Quartet
1. cena/prize Lukáš Stepp/housle (1989), Německo
Felicia Stepp/housle (1992), Německo
Katharina Henke /viola (1988), Německo
Jakob Sebastian Stepp/violoncello (1991), Německo
2. cena/prize nebyla udělena/not awarded
ČU/HM Anatolyi Gumeniuk/alt saxofon (1989), Ukrajina
Eugenia Shvecova / alt&sopr. saxofon (1989), Ukrajina
Ivanka Oliynyk /saxofon (1987), Ukrajina
Mykhaylo Zaikin /saxofon (1988), Ukrajina
6768
Kvinteto/Quintet
1. cena/prize Lia Petrova /housle (1990), Bulharsko
Kristina Hinova /housle (1990), Bulharsko
Svetlana Berova /viola (1987), Bulharsko
Lilyana Kehayova / violoncello (1988), Bulharsko
Georgi Peychev /klavír (1987), Bulharsko
2. cena/prize nebyla udělena/not awarded
ČU/HM Roman Prosetskiy /hoboj (1970), Rusko
Darya Kameneva /klavír (1970), Rusko
Dmitriy Prokopov /fagot (1970), Rusko
Dmitriy Grandov /lesní roh(1971), Rusko
Dmitriy Ribalko/klarinet (1970), Rusko
Gatis Gorkuša /trubka (1989), Lotyšsko
Miks Bankevics /lesní roh (1987), Lotyšsko
Rihards Verinš /lesní roh (1987), Lotyšsko
Nauris Strežs /trombón (1987), Lotyšsko
Janis Kagis /tuba (1987), Lotyšsko
Cena Heleny Karáskové/Helena Karásková Prize:
Jakub Junek/housle (1988), Česká republika
Ivan Vokáč/violloncello (1987), Česká republika
41. ročník – 2007
Klavír/Piano
1. cena/prize Alexey Sychev (1988), Rusko
2. cena/prize Anna Buchberger (1989), Německo
ČU/HM Cristiana Mihart (1988), Rumunsko
Housle/Violin
1.cena/prize Sergey Pospelov (1990), Rusko
2. cena/prize Barbora Valečková (1988), Česká republika
ČU/HM nebylo uděleno/ not awarded
Violoncello/Violoncello
1. cena/prize Petr Špaček (1988), Česká republika
2. cena/prize Petra Kušan (1988), Chorvatsko
ČU/HM nebylo uděleno/ not awarded
Klasická kytara/Classic Guitar
1. cena/prize Judith Bunk (1990), Německo
2. cena/prize nebyla udělena/ not awarded
ČU/HM Francisco Franco (1989), Portugalsko
Cena Heleny Karáskové/Helena Karásková Prize:
Alexey Sychev/klavír (1988), Rusko
Diplom za nejlepší provedení povinné skladby:
Alexey Sychev/klavír (1988), Rusko
Petra Kušan/violoncello (1988), Chorvatsko
Judith Bunk/Klasická kytara (1990), Německo
42. ročník – 2008
Flétna/Flute
1. cena/prize Daniela Koch (1989), Rakousko
2. cena/prize Nadya Stoilova (1990), Bulharsko
ČU/HM Lívia Duleba (1989), Maďarsko
Klarinet/Clarinet
1. cena/prize Narek Arutyunyan (1992), Rusko
2. cena/prize Sergey Yeletskiy (1989), Rusko
ČU/HM nebylo uděleno/ not awarded
Hoboj/Oboe
1. cena/prize Denisa Gřonková (1991), Česká republika
2. cena/prize Alexander Vvedenskiy (1991), Rusko
ČU/HM nebylo uděleno/ not awarded
Trubka/Trumpet
1. cena/prize Mikhail Gayduk (1990), Rusko
2. cena/prize Pavel Janeček (1990), Česká republika
ČU/HM nebylo uděleno/ not awarded
Fagot/Bassoon
1. cena/prize Bálint Mohai (1989), Maďarsko
2. cena/prize Jan Hudeček (1990), Česká republika
ČU/HM nebylo uděleno/ not awarded
Cena Heleny Karáskové/Helena Karásková Prize:
Daniela Koch/flétna (1989), Rakousko
43. ročník – 2009
Duo/Duo
1. cena/prize Šimon Michal/housle (1992), Česká republika
Matouš Michal/housle (1993), Česká republika
2. cena/prize Barbara Malcolm/housle (1991), Polsko
Joanna Kacperek/klavír (1993), Polsko
ČU/HM Tsinman Nikolay /violoncello (1993), Rusko
Yulia Vanyushina /klavír (1994), Rusko
Aleksandra Pykacz /violoncello (1991), Polsko
Tomasz Zajac /klavír (1994), Polsko
Matilde Loureiro /housle (1994), Portugalsko
Taíssa Cunha /klavír (1991), Portugalsko
Trio/Trio
1. cena/prize nebyla udělena/not awarded
2. cena/prize nebyla udělena/not awarded
ČU/HM Pavel Zemen /klarinet (1992), Česká republika
Pavel Plašil / klarinet (1993), Česká republika
Vojtěch Hájek / klarinet (1996), Česká republika
Kvarteto/Quartet
1. cena/prize Anežka Vargová /flétna (1992), Česká republika
Zdeňka Hanzliková /flétna (1993), Česká republika
Klára Škodová/flétna flétna (1993), Česká republika
Barbora Brabcová/klavír (1994), Česká republika
2. cena/prize nebyla udělena/not awarded
ČU/HM Andrea Goleva /flétna (1993), Bulharsko
Ljuba Manasieva /hoboj(1991), Bulharsko
Lubomira Mihaylova /klarinet (1993), Bulharsko
Daniela Statkova /fagot (1993), Bulharsko
Cena Heleny Karáskové/Helena Karásková Prize:
Šimon Michal/housle (1992), Česká republika
Matouš Michal/housle (1993), Česká republika
44. ročník – 2010
Klavír/Piano
1. cena/prize Anastasia Vorotnaya (1995), Rusko
2. cena/prize Barbora Brabcová (1994), Česká republika
ČU/HM Magdalena Hrudová (1994), Česká republika
Housle/Violin
1.cena/prize Julie Svěcená (1994), Česká republika
2. cena/prize Mariance Di Tomaso (1994), Kanada
ČU/HM Anna Luisa Mahaffy (1997), Rakousko
Violoncello/Violoncello
1. cena/prize Vsevolod Guzov (1995), Rusko
2. cena/prize nebylo uděleno/ not awarded
ČU/HM Hrvoje Hrešć (1994), Chorvatsko
Klasická kytara/Classic Guitar
1. cena/prize Veronika Hrdová (1991), Česká republika
2. cena/prize Gleb Laskin (1991), Rusko
ČU/HM Stella Maria Schletterer (1992), Rakousko
Cena Heleny Karáskové/Helena Karásková Prize:
Anastasia Vorotnaya /klavír (1995), Rusko
Diplom za nejlepší provedení povinné skladby:
Anastasia Vorotnaya /klavír (1995), Rusko
Marianne Di Tomaso/housle (1994), Kanada
Vsevolod Guzov/violoncello (1995), Rusko
Veronika Hrdová/ klasická kytara (1991), Česká republika
45. ročník – 2011
Flétna/Flute
1. cena/prize Veronika Blachuta (1993), Rakousko/Austria
2. cena/prize Yuliana Padalko (1994), Rusko/Russia
ČU/HM Matvey Demin (1993), Německo/Germany
ČU/HM Barbora Haasová (1994), Česká republika/Czech Republic
ČU/HM Ksenia Arsenova (1996 ), Rusko/Russia
Hoboj/Oboe
1. cena/prize nebyla udělena/ not awarded
2. cena/prize Olga Tikhomirova (1993), Rusko/Russia
ČU/HM nebylo uděleno/not awarded
Klarinet/Clarinet
1. cena/prize Magdalena Faust (1993), Německo/Germany
2. cena/prize Alexey Vovchenko (1993), Rusko/Russia
ČU/HM Blaž Šparovec (1994), Slovinsko/Slovenia
ČU/HM Libor Suchý (1994), Česká republika/Czech Republic
Fagot/Bassoon
1. cena/prize Arseniy Shkaptsov (1993), Rusko/Russia
2. cena/prize Daniela Statkova (1993), Bulharsko/Bulgaria
ČU/HM nebylo uděleno/ not awarded
Trubka/Trumpet
1. cena/prize nebyla udělena/ not awarded
2. cena/prize Walter Hofbauer (1994), Česká republika/Czech Republic
ČU/HM Dmitry Krayduba (1994), Rusko/Russia
ČU/HM Dávid Pollák (1993), Slovenská republika/Slovak Republic
Cena Heleny Karáskové/Helena Karásková Prize:
Veronika Blachuta (1993), flétna/flute, Rakousko/Austria
Diplom za nejlepší provedení povinné skladby/
Diploma fot the best interpretation of obligatory composition:
Veronika Blachuta (1993), flétna/Flute, Rakousko/Austria
Olga Tikhomirova (1993), hoboj/Oboe, Rusko/Russia
Alexey Vovchenko (1993), klarinet/Clarinet, Rusko/Russia
Arseniy Shkaptsov (1993), fagot/Bassoon, Rusko/Russia
Walter Hofbauer (1994), trubka/ Trumpet, Česká republika/Czech Republic
46. ročník – 2012
Duo/Duo
1. cena/prize Marie Luise-Kuhnert/ akordeon (1994), Německo
Thurid Pribbernow/ housle (1995), Německo
2. cena/prize Vilém Petras/ violoncello (1995), Česká republika
Jakub Škampa/ klavír (1994), Česká republika
ČU/HM Taisia Kuznetsova /husle (1995), Rusko
Ilya Shmukler/klavír (1994), Rusko
Dina Muhametova /housle (1994), Ukrajina
Iryna Cherkashyna/klavír (1994), Ukrajina
Trio/Trio
1. cena/prize Rossen Gamev/ housle (1994), Bulharsko
Penka Petkova/ violoncello (1994), Bulharsko
Yoana Lambreva/ klavír (1994), Bulharsko
2. cena/prize Julie Svěcená/ housle (1994), Česká republika
Libor Suchý/ klarinet (1994), Česká republika
Matyáš Novák/ klavír (1998), Česká republika
ČU/HM Veronika Kahrer/ housle (1994), Rakousko
Alexandra Kahrer/ violoncello (1998), Rakousko
Linda Wu/ klavír (1997), Rakousko
ČU/HM Tomás Moital/ bicí (1994), Portugalsko
Miguel Filipe/ bicí (1994), Portugalsko
André Camacho/ bicí (1994), Portugalsko
Kvarteto/Quartet
1. cena/prize nebylo uděleno/ not awarded
2. cena/prize nebyla udělena/not awarded
ČU/HM Ruth Müller /housle (1998), Německo
Mathilde Kühn /housle (1996), Německo
Bennet Norrice Ortmann/ viola (1996), Německo
Lukas Plag/ violoncello (1997), Německo
Kvinteto/ Quintet
1. cena/prize nebylo uděleno/ not awarded
2. cena/prize nebylo uděleno/ not awarded
ČU/HM nebylo uděleno/ not awarded
Cena Heleny Karáskové/Helena Karásková Prize:
Rossen Gamev/ housle (1994), Bulharsko
Penka Petkova/ violoncello (1994), Bulharsko
Yoana Lambreva/ klavír (1994), Bulharsko
Cena Evropské unie hudebních soutěží mládeže – EMCY
Rossen Gamev/ housle (1994), Bulharsko
Penka Petkova/ violoncello (1994), Bulharsko
Yoana Lambreva/ klavír (1994), Bulharsko
47. ročník – 2013
Klavír/Piano
1. cena/prize Victor Maslov (1997), Rusko
2. cena/prize Pavel Verkhaturov (1998), Rusko
ČU/HM Alexandru Cadmiel Botac (1997), Rumunsko
ČU/HM Matyáš Novák (1998), Česká republika
Housle/Violin
1.cena/prize Maria-Alexandra Bobeico (1996), Rumunsko
2. cena/prize nebylo uděleno/ not awarded
ČU/HM Martina Miedl (1996), Rakousko
ČU/HM Leong Kerson (1997), Kanada
Violoncello/Violoncello
1. cena/prize nebylo uděleno/ not awarded
2. cena/prize nebylo uděleno/ not awarded
ČU/HM Vilém Vlček (1998), Česká republika
Klasická kytara/Classic Guitar
1. cena/prize Barbora Kubíková (1998), Česká republika
2. cena/prize Hedvika Švendová (1996), Česká republika
ČU/HM Yosif Shukerov (1997), Bulharsko
Cena Heleny Karáskové/Helena Karásková Prize:
Victor Maslov (1997), Rusko
Diplom za nejlepší provedení povinné skladby:
Maria-Alexandra Bobeico/ housle (1996), Rumunsko
Victor Maslov/ klavír (1997), Rusko
Barbora Kubíková/ klasická kytara (1998), Česká republika
Cena pro nejmladšího účastníka
Jackie Wong/ housle (2001), Austrálie
48. ročník – 2014
Flétna/Flute
1. cena/prize Maria Filippova (1999), Rusko/Russia
2. cena/prize Dóra Anna Kovács (1998), Maďarsko/Hungary
ČU/HM Mila Tsankova (1998), Bulharsko/Bulgaria
Hoboj/Oboe
1. cena/prize nebyla udělena/ not awarded
2. cena/prize nebyla udělena/ not awarded
ČU/HM Ekaterina Voroshilova (1997), Rusko/Russia
Klarinet/Clarinet
1. cena/prize Matouš Kopáček (1999), Česká republika/Czech Republic
2. cena/prize Seraphin Maurice Lutz (1998), Německo/Germany
ČU/HM Adam Riethof (1999), Česká republika/Czech Republic
Fagot/Bassoon
1. cena/prize Luka Mitev (1997), Slovinsko/Slovenia
2. cena/prize prize nebyla udělena/ not awarded
ČU/HM Adam Plšek (1999), Česká republika/Czech Republic
Trubka/Trumpet
1. cena/prize Vilém Hofbauer (1999), Česká republika/Czech Republic
2. cena/prize László Kunkli (1997), Maďarsko/Hungary
ČU/HM nebylo uděleno/ not awarded
Cena Heleny Karáskové/Helena Karásková Prize:
Matouš Kopáček (1999), Česká republika/Czech Republic
Diplom za nejlepší provedení povinné skladby/
Diploma fot the best interpretation of obligatory composition:
Matouš Kopáček (1999), Česká republika/Czech Republic
Luka Mitev (1997), Slovinsko/Slovenia
Maria Filippova (1999), Rusko/Russia
László Kunkli (1997), Maďarsko/Hungary
|